Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zamis 11. 10. 2018 13:41

no jo, krokodýl to mohl taky být. ale ať se na to dívám z jakýhokoliv úhlu, tak je lepší, že skončil rozlámanej on než někdo jinej.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 13:47

Nebo mohl zastavit na plácačku, dostat další pokutu, a pak v parku znásilnit nějakou stařenku, že jo.

Já se na to dívám tak, že polucisti měli spoustu jiných možností, než se ho pokusit zabít. Rozdíl je v tom, že ty své výroky zakládáš na spekulacích „co by, kdyby“, kdežto já hodnotím faktický stav.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 13:51

Souhlasím s mým guru.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 11. 10. 2018 13:58

švejkovat to nám vždycky jde, policajti zasáhli relativně drsně ale efektivně. Kdyby soud rozhodl že policajt udělal chybu tak v podstatě dává zelenou všem příznivcům rychlé jízdy po Praze že jsou nepostižitelní...
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 14:01

Tak určitěěěěě
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 14:05

Máme tady dalšího pana Kdyby.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 14:08

No mi vždycky žíkávali naši, to jsou nejhorší pomocníci, pan "kdyby" a protom "generál Sato".......Ono sa to volako urobí.....asi pravděpodobně samo :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 11. 10. 2018 14:13

jojo bazírujte, nechci aby po městě lítali motorkáři-supermani a policajti je pozorovali z dálky 'až se to jako uklidní'
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod powerball 11. 10. 2018 14:14

co treba takovej ten bazek kterej se hodi na zem a ma to na sobe bodaky na propichnuti kol? nebo to se k nasi policii jeste nedostalo?
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 14:15

jurajec píše:jojo bazírujte, nechci aby po městě lítali motorkáři-supermani a policajti je pozorovali z dálky 'až se to jako uklidní'

A tohle by se stalo, pokud by se tohoto motorkáře (o jehož identitě nevěděli vůbec nic) nepokusili zabít?
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 10. 2018 14:17

Identitu zjistili mozkovym merenim.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 14:18

powerball píše:co treba takovej ten bazek kterej se hodi na zem a ma to na sobe bodaky na propichnuti kol? nebo to se k nasi policii jeste nedostalo?

Zastavovací pásy mají už dávno, ale jaksi se to podle mě zrovna na motorku moc nehodí...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 14:19

S tím kdyby, nemohl jsem si nevzpomenout
obrlajtnant Makovec píše:Představte si park, řekněme na Karláku, a na každým stromě jeden voják bez disciplíny. Z toho jsem vždycky měl největší strach.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 11. 10. 2018 14:20

švejků plnej národ :D
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod powerball 11. 10. 2018 14:20

MELLO píše:
powerball píše:co treba takovej ten bazek kterej se hodi na zem a ma to na sobe bodaky na propichnuti kol? nebo to se k nasi policii jeste nedostalo?

Zastavovací pásy mají už dávno, ale jaksi se to podle mě zrovna na motorku moc nehodí...

asi by spadnul no.tak to by chtelo takovou tu pistoli ktera vypne elektroniku motoru a pak to nejede.akorat si nejsem jistej jestli sem to nevidel v nakym scifi filmu.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků