Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 11. 2018 15:41

Ty sem neměl konkrétně na mysli. Třeba Pendolino, RailJet, RJ nebo LeoExpres.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 11. 2018 16:33

Nedokážu pochopit toho člověka.. když vím že su opitý, tak přece nepolezu do práce, a ještě k tomu něco řídit.. Neřeknu kdyby to byl nějaký malý zbytkáč, ale fakt říkám malý, už bych neměl jediný den dovolené, tak možná zvažoval to prostě "risknout".. Ale jestli ten borec měl 2,4 promile to už asi uvažoval jako hrdina, nebo nevím..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 11. 2018 16:39

MarkFX píše:Nedokážu pochopit toho člověka.. když vím že su opitý, tak přece nepolezu do práce, a ještě k tomu něco řídit.. Neřeknu kdyby to byl nějaký malý zbytkáč, ale fakt říkám malý, už bych neměl jediný den dovolené, tak možná zvažoval to prostě "risknout".. Ale jestli ten borec měl 2,4 promile to už asi uvažoval jako hrdina, nebo nevím..

Jan?
8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 11. 2018 16:50

robbert píše:
MarkFX píše:Nedokážu pochopit toho člověka.. když vím že su opitý, tak přece nepolezu do práce, a ještě k tomu něco řídit.. Neřeknu kdyby to byl nějaký malý zbytkáč, ale fakt říkám malý, už bych neměl jediný den dovolené, tak možná zvažoval to prostě "risknout".. Ale jestli ten borec měl 2,4 promile to už asi uvažoval jako hrdina, nebo nevím..

Jan?
8-P

Miloš?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 11. 2018 17:42

MarkFX píše:Nedokážu pochopit toho člověka.. když vím že su opitý, tak přece nepolezu do práce, a ještě k tomu něco řídit.. Neřeknu kdyby to byl nějaký malý zbytkáč, ale fakt říkám malý, už bych neměl jediný den dovolené, tak možná zvažoval to prostě "risknout".. Ale jestli ten borec měl 2,4 promile to už asi uvažoval jako hrdina, nebo nevím..


Dobre stateho chapem, on uz v podstate o nicom nerozhoduje :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 11. 2018 17:48

Tvl ted jsem to mel v ruce skoro ja, po servisu brzd jsem sice koupil a dolil brzdovku, ale uz jsem to nenapumpoval aby si sedly desky... Neuveritelny, kolik seslapnuti je na to potřeba. Nakonec to zachranila rucka, která nebrzdi nic moc ale aspom 10cm od brany… Si na to kua musim davat pozor.
A kdyby si někdo myslel, ze to ma nezavisly okruhy a když selzou obe predni, tak budou brzdit aspoň zadni, tak nemá, hroznej pocit pedal na podlaze a nic :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 11. 2018 17:52

To aj Favo ma do kriza LP, PZ brzda apod.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 11. 2018 17:53

Si mal brzdit bokom
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 11. 2018 17:55

Nebylo moc prostoru, asi 6m na zpátečku k brane, bohužel jsem to i vic odpíchnul, jen jsem prejizdel z placu do garaze :-P
Do kriza to mozna je ale to bylo k hovnu, protože obe predni na tom byly stejne, pist na doraz zastrcenej a novy desky.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 11. 2018 17:59

glider píše:To aj Favo ma do kriza LP, PZ brzda apod.

Já měl za to, že tak to má většina aut..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 11. 2018 18:00

Ja mel za to, ze moderni auta uz to mají nezavisly uplne, když to ma ESP atp...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 11. 2018 18:00

Tak asi jo no.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2018 18:01

Je to tak.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 11. 2018 20:13

PatV píše:
MELLO píše:Já ale nemyslel konkrétně s tebou. Beztak si řikal, že bych nemohl být v kabině, tak to je o ničem. Vyzkoušet spíš nějaký vlak vyšší kvality. 8-)

To aby sis pospíšil. Rychlíky vyšší kvality končí v prosinci. :))

Naši jedou právě teď rychlíkem vyšší kvality Rx895 z Chocně do Veselí nad Moravou. Nějaký kikot vlezl u Kolína pod vlak, takže to dojelo se zpožděním 31 minut. Po hodině jízdy zpoždění stouplo na 42 minut, pozoruhodné.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 17. 11. 2018 20:19

Včera tam byl taky nějaký skokan, zpoždění bylo pak 180min. Fakt marní lidi, ti sebevrazi.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků