Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 12. 2018 09:43

goes píše:Nic. Ja tvoje jezdeni nehodnotim jinak nez svoje. Ze napisu ze jezdis jak kokot neznamena, ze ja ne. Jen to nazvyvam pravymi jmeny.

goes ma aspon koule a za to ma maly bezvyznamny plus :-))
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 6. 12. 2018 09:54

Tady na garáži nejezdí jako kokot každý?

:mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 12. 2018 09:59

Jezdi, akorat ze jsou tu ty kokoti z obou stran taboru
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 6. 12. 2018 10:22

Takže jeden vedle druhého *****, kokot, debil blbeček, debil blbeček?

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 12. 2018 10:40

já jsem slušný a respektovaný řidič
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 12. 2018 10:42

goes píše:Nic. Ja tvoje jezdeni nehodnotim jinak nez svoje. Ze napisu ze jezdis jak kokot neznamena, ze ja ne. Jen to nazvyvam pravymi jmeny.

No a na to se ptám. Proč si myslíš, že jezdím jako kokot?[/quote]

velmi se omlouvam, chtel sem citovat tvuj prispevek a nechtel klikl na upravit a prepsal ten obsah :-( goes
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Lexx 6. 12. 2018 11:44

Když se někteří dokáží takhle rozohnit na fóru kvůli takové banalitě, tak je jasné, jak to pak musí vypadat na silnicích :D Vychovávači...
Lexx
Štamgast

Odeslat příspěvekod polda 6. 12. 2018 12:07

Jop
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 12. 2018 12:10

Gene: jestli to neni pravda, tak se vracim k tomu co uz jsem psal vcera, ze to blbe popisujes, takze bud stale dobry (a bude to bez kreditu)

-- 6. 12. 2018 12:14 --

Lexx píše:Když se někteří dokáží takhle rozohnit na fóru kvůli takové banalitě, tak je jasné, jak to pak musí vypadat na silnicích :D Vychovávači...

ty ses taky banalita, to neni rozohneni ale diskuse a vychovavace vidim spis na druhy strane (dodrzuju zakony, tak mi polibte s nejakou ohleduplnosti, proc bych mel jezdit vpravo)
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 6. 12. 2018 12:47

gene: protoze takto jezdi kokoti, co na tom nechapes...

Jinak oni ti levouproudari vytvari i kolony a to, ze se provoz zastavuje. Vyborne to jde videt treba kdyz jezdim rano do prace od Vyskova na Brno a na Br-vychod auta sjizdi k Brnu. Vzdy sem si rikal, proc se v tom miste tvori kolony, kdyz tam auta nenajizdi, ale naopak sjizdi. A ono to jde krasne videt. Hafo lidi jede v levem a pak to chce na posledni chvili soupnout do praveho, aby mohli odbocit. Pritom dost casto maji treba 100-200-300 metru pred tim dost mista, jenze zrejme by jim ta mikrosekunda chybela.

Takze oni jedou v levem rychlosti leveho tedy treba 120-130 a v pravem najednou neni ona poradna mezera, resp. je za kamionem co jede 90. Takze on v levem haze blinkr a jde na brzdy aby zpomalil z tech 120 na 80 a mohl se na posledni chvili zaradit.

A ano po takovem zpomali dvacate auto za nim proste zastavi a tvori se kolony. Tak samo to funguje i v meste a jinde.

Dost casto potkavam v levem lidi, co neuhnou. Jak tu uz nekdo psal - v pravem je misto na zarazeni, ne na podjeti. Nicmene on si v tom levem jede porad dal. Bohuzel toto neni atraktivni tema pro PCR. A ono nejhorsi je, ze to lidem neprijde divne. Kdby to delali naschval, tak clovek vi, ze ten clovek ma sanci na zmenu. Jenze oni to maji za chovani v poradku a z kokota kokotskost neodstranis.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 12. 2018 12:54

s obsahem souhlas, ale musel si to nekomu diktovat, protoze se to da precist :-))
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 12. 2018 13:07

solidné flejm :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.III 6. 12. 2018 13:15

Evidentně se tady plantají jabka s hruškama. Jízda v levém na dálnici vs. jízda v levém v obci
Jouda.III
Nováček

Odeslat příspěvekod goes 6. 12. 2018 14:18

nektere efekty z toho jsou tam i tam bez rozdilu. Navic jen proto, ze neco muzu tak to prece nebudu delat.

Ono to je jako semafory. Kazdy ma potrebu byt prvni, pak se rozjizdi jako dement. Ano muze... takze proc **** hafo lidi, kdyz muzu.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 12. 2018 15:44

presne tak
Tomas B
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka