Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 11. 10. 2018 14:14

puk123 píše:Musím tomu pomahačovi přičíst k dobru, že ten manévr ohrozil jen toho blba a jeho samotného, což u policejních zákroků nebývá samozřejmé.

Kdyby octu zastavil o metr dál, což byla otázka pár desetin sekundy, ohrozil dost zásadně kolegu a pravděpodobně i sebe.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 14:17

Přesně tak.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 10. 2018 14:31

Zasahovka v plzni je, koukam, elitni oddil. Kdyz reknes, ze jsi fizl z plzne, hned ziskas podobny obdiv jako plzensky pravnik.
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod zamis 11. 10. 2018 14:31

salam01 píše:
zamis píše:nevím co pořád řešíte, policajt luxusně sundal ***** na motorce a tím zabránil dalšímu ohrožení lidí a majetku. Hotovo, zdarec.

Jenom by mě zajímalo, jak věděli, že je to onen *****? To ho před tím, než se ho pokusili zavraždit, ztotožnili?

nevím jestli dopředu věděli jestli je to ten či onen, ale o to přece vůbec nejde. Je dobře že se snažili zastavit všemi dostupnými prostředky. Taky mohl o sto metrů dál srazit malýho salámka a to by ses na to pak asi díval jinak že?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
2. vicemissák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 14:34

Jo, a mohl ho třeba taky kousnout krokodýl, že jo. Kdyby…

-- 11. 10. 2018 14:37 --

Jsou to profesionálové a navíc se tenhle polucista po nehodě zachoval čestně, místo nehody neopustil a vinu na nikoho nesváděl.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod zamis 11. 10. 2018 14:41

no jo, krokodýl to mohl taky být. ale ať se na to dívám z jakýhokoliv úhlu, tak je lepší, že skončil rozlámanej on než někdo jinej.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
2. vicemissák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 14:47

Nebo mohl zastavit na plácačku, dostat další pokutu, a pak v parku znásilnit nějakou stařenku, že jo.

Já se na to dívám tak, že polucisti měli spoustu jiných možností, než se ho pokusit zabít. Rozdíl je v tom, že ty své výroky zakládáš na spekulacích „co by, kdyby“, kdežto já hodnotím faktický stav.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 14:51

Souhlasím s mým guru.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod jurajec 11. 10. 2018 14:58

švejkovat to nám vždycky jde, policajti zasáhli relativně drsně ale efektivně. Kdyby soud rozhodl že policajt udělal chybu tak v podstatě dává zelenou všem příznivcům rychlé jízdy po Praze že jsou nepostižitelní...
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 15:01

Tak určitěěěěě
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 15:05

Máme tady dalšího pana Kdyby.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 10. 2018 15:08

No mi vždycky žíkávali naši, to jsou nejhorší pomocníci, pan "kdyby" a protom "generál Sato".......Ono sa to volako urobí.....asi pravděpodobně samo :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod jurajec 11. 10. 2018 15:13

jojo bazírujte, nechci aby po městě lítali motorkáři-supermani a policajti je pozorovali z dálky 'až se to jako uklidní'
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod powerball 11. 10. 2018 15:14

co treba takovej ten bazek kterej se hodi na zem a ma to na sobe bodaky na propichnuti kol? nebo to se k nasi policii jeste nedostalo?
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod salam01 11. 10. 2018 15:15

jurajec píše:jojo bazírujte, nechci aby po městě lítali motorkáři-supermani a policajti je pozorovali z dálky 'až se to jako uklidní'

A tohle by se stalo, pokud by se tohoto motorkáře (o jehož identitě nevěděli vůbec nic) nepokusili zabít?
salam01
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka