Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 11. 2017 22:14

Major Kure píše:proste narod se nejak chova, je nejak vychovan a BMW uz udelalo fakt *****.


Njn, holt si měl řidič v BMW počkat, až bude jeho debilní chování normou. Pak by se totiž řeklo, že národ se tak chová a je tím pádem je to v klidu a nebude se to řešit.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 11. 2017 22:18

a samozrejme trestat i kazdeho kdo prekroci rychlost, neda prednost, a proste trestat naprosto vse co je v zakone a to dusledne. Doufam, ze jsi za.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 19. 11. 2017 22:19

Jack111 píše:
.Jelen. píše:Když brzdí ten přede mnou, brzdím i já, to není žádný generálování po bitvě.


"Kdyby OI brzdila, když BMW bylo vedle"

aha...

Žádný aha, přesně tak jak píše Gene - když vidím, že mě někdo podjíždí, brzdím. To je jiná situace od toho co jsem popisoval prvně - teda že když brzdí auto přede mnou, brzdím i já. Způsob, jakým cituješ, nedává smysl, moje příspěvky si nijak neprotiřečí.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 19. 11. 2017 22:20

No jako ano. Taky mě překvapuje, že borec v O1 hrozně dlouho nebrzdí a drží minimální odstup od BMW.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 19. 11. 2017 22:22

Tady někdo pořád nechápe, že pro soud byl rozhodující úmysl. Proto ten zásadní rozdíl v posuzování.
Ano, je to společenská objednávka, trestat agresivní zločince a na rozdíl od Aikona mi z toho vůbec není šoufl.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 11. 2017 22:27

Major Kure píše:a samozrejme trestat i kazdeho kdo prekroci rychlost, neda prednost, a proste trestat naprosto vse co je v zakone a to dusledne. Doufam, ze jsi za.


Pokud v důsledku toho například někoho zabije, tak samozřejmě.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 19. 11. 2017 22:27

Nekenieh: Neřekl bych, snad nikdo se tady neohrazoval vůči trestu, co dostal řidič baworáku, jen je některým divný, že řidič Audi dostal max blokovou pokutu, jestli vůbec to.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 19. 11. 2017 22:31

Pak je otázka, kdo všechno by měl být vlastně potrestán. Protože udělat myšku těsně před stojícím autem je hodně zákeřné. To máš jako vyhnout se cyklistovi na poslední chvíli a bez blinkru - ten za tebou už ho jistě sejme.

Ale jak říkám, jde o úmysl. To máš jako když v noci na parkovišti povolí někdo na kamionu kolo a odváže náklad. A pak se bude kochat jak to někoho zabije a bude vykřikovat- vidíte, to má z toho, že si ráno neobešel vozidlo a nezkontroloval náklad. Že jsem to odvázal? No a co. Mohla ti klidně překousat kuna..... Soudný člověk vnímá rozdíl.
Naposledy upravil Nekenieh dne 19. 11. 2017 22:34, celkově upraveno 1
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 11. 2017 22:32

aikoN píše:
Major Kure píše:a samozrejme trestat i kazdeho kdo prekroci rychlost, neda prednost, a proste trestat naprosto vse co je v zakone a to dusledne. Doufam, ze jsi za.


Pokud v důsledku toho například někoho zabije, tak samozřejmě.


Jo tak jenom kdyz zabije, pokud nekdo jiny udela naprosto neocekavany zkrat na dalnici kde jsou rychlosti jake jsou. Dobre. Tudiz trestat, ale jen nekdy.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 11. 2017 22:38

například != jenom

-- 19. 11. 2017 21:38 --

.Jelen. píše:Nekenieh: Neřekl bych, snad nikdo se tady neohrazoval vůči trestu, co dostal řidič baworáku, jen je některým divný, že řidič Audi dostal max blokovou pokutu, jestli vůbec to.


Přesně tak.

-- 19. 11. 2017 21:40 --

Nekenieh píše:Ale jak říkám, jde o úmysl. To máš jako když v noci na parkovišti povolí někdo na kamionu kolo a odváže náklad. A pak se bude kochat jak to někoho zabije a bude vykřikovat- vidíte, to má z toho, že si ráno neobešel vozidlo a nezkontroloval náklad. Že jsem to odvázal? No a co. Mohla ti klidně překousat kuna..... Soudný člověk vnímá rozdíl.


Ano, vnímá rozdíl. A proto soudný člověk potrestá i toho, který to schválně odvázal. Nikdo tady nenavrhuje, že by řidič BMW měl odejít bez trestu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 11. 2017 22:42

No na jedne strane rikas, ze dodrzovat zakony a trestat vsechny spravedlive. Na druhe strane, dodas podminku pokud nekoho zabije.

99 procent naroda jezdi jako to audi. Ridic audi mel tu smulu, ze narazil na kokota, co umyslne zastavil levy dalnicni pruh. Tak snad budeme trestat vsechnym, co nedodrzuji bezpecnou vzdalenost (a vsechny ostatni zakony) a nejen ty, kteri doplati na chovani ostatnich, i kdyz jedou s davem a nechovaji se jinak od ostatnich na silnici.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 11. 2017 22:43

.Jelen. píše:
Jack111 píše:
.Jelen. píše:Když brzdí ten přede mnou, brzdím i já, to není žádný generálování po bitvě.


"Kdyby OI brzdila, když BMW bylo vedle"

aha...

Žádný aha, přesně tak jak píše Gene - když vidím, že mě někdo podjíždí, brzdím. To je jiná situace od toho co jsem popisoval prvně - teda že když brzdí auto přede mnou, brzdím i já. Způsob, jakým cituješ, nedává smysl, moje příspěvky si nijak neprotiřečí.


A brzdí nebo nebrzdí? To video nemá zrovna dobrej obraz, ale svítí mu to pořád stejně :hm
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 11. 2017 22:45

Major Kure píše:No na jedne strane rikas, ze dodrzovat zakony a trestat vsechny spravedlive. Na druhe strane, dodas podminku pokud nekoho zabije.

99 procent naroda jezdi jako to audi. Ridic audi mel tu smulu, ze narazil na kokota, co umyslne zastavil levy dalnicni pruh. Tak snad budeme trestat vsechnym, co nedodrzuji bezpecnou vzdalenost (a vsechny ostatni zakony) a nejen ty, kteri doplati na chovani ostatnich, i kdyz jedou s davem a nechovaji se jinak od ostatnich na silnici.


Neříkám, že jen pokud někoho zabije. Spíše pokaždé, kdy nedodržení způsobí ohrožení chráněného zájmu společnosti - zkrátka naplnění materiálního aspektu.

Jo, 99 % národa jezdí jako Audi. Ok, tak když už se na to sere v případech, kdy se nic nestane, mohlo by se to řešit alespoň v případech, kdy to způsobí například něčí smrt.
Naposledy upravil aikoN dne 19. 11. 2017 22:46, celkově upraveno 1
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 19. 11. 2017 22:45

Nekenieh: No právě, já bych viděl jako správnej trest pro toho, co náklad odvázal, tak i pro kamionáka, kterej se ráno nepodíval, že jsou kurtny povolený. Kdo by měl dostat jakej trest, si netroufám odhadovat, ale žeby měli být nějak potrestaní oba, si myslím.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 11. 2017 22:46

takze jen kdyz se neco stane, jinak je to cajk... Takze je v poradku mit stesti a je blbe natrefit na kokota. To je opravdu spravedlive.

Zivot je ***** no. Krom toho, ze se nechova jinak, nez cely narod, bude zit s pocitem ze zabil dite a jeste si pujde sednout. Protoze kokot v BMW ma v hlave *****.
Naposledy upravil Major Kure dne 19. 11. 2017 22:48, celkově upraveno 1
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků