Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Noclaf 27. 7. 2017 18:19

Ne, je to daaaleko za zatackou a ve chvili kdy ses pred tim podjezdem a zjistujes ze se nevejdes, stale mas moznost odbocit doleva na spojku. A to v podstate az do posledniho metru. Prvni znacka 3.3m je pred podjezdem spojky. A vjezd pod trat je pak oveseny znackama 3.3m jak vanocni stromecek. https://www.google.cz/maps/@50.0615346,14.5040199,3a,37.5y,355.52h,88.65t/data=!3m6!1e1!3m4!1sUS4x18YJ5e0Gt-Z74s3Sjw!2e0!7i13312!8i6656
Kdo tam i tak vjede, je :
a) bezohlednej curak kterymu by meli sebrat papiry
b) slepec kterymu by meli sebrat papiry
Howgh.
----
Moje pracovni variant je, ze proste chteji projet a reknou si, ze ta znacka tam urcite nechava "zbytecne" nejakou rezervu a ze se vejdou. Pze jinak by to museli moc objizdet a to se jim nechce.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 7. 2017 22:13

Noclaf píše:Hlavne tenhle podjezd je pravidelne i ve zpravach. To neni zadny neznamy zakerny misto.
Takze kamionak jednoznacne pica.


Důvod je, že se málo dívá na televizi? :hm
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 27. 7. 2017 22:21

Na telku se dívá, na zprávy ne :pozor
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 30. 7. 2017 09:04

budu mit dotaz,vcera jsem se vracel s manzelkou a detmi ze svatby. poklidna jizda se mi asi kousek od domova zmenila v male drama,kdy byla pomerne razantne ohrozena bezpecnost moje i me rodiny.bohuzel jsem v honde nemel kameru,ve fabii ji uz mam davno.
udelal jsem neumelou skicu,je pro predstavu. pokud jsem necim udelal provineni ja,prijmu pokorne trest od zdejsich arbitru. zaroven ale musim ric,ze mne vylekala i ma rekace-v prvni chvili sem si rikal,ze to snad neni mozne a nedokazal jsem pochopit co se deje.a ve druhe,jak strasne tezko jsem ovladal vztek a chut frajera vytahnout a potrestat ho rucne.

situace,prvni jsem jel,do krizovatky,s bliknou a odbocoval doleva. po hlavni prijizdi traktor,jeste bez blikny,davam mu prednost,az kdyz zacal tocit volantem,daval bliknu a odbocoval na vedlejsi. zaroven zacal,rozhazovat rukama,ze se tam nevejde,to bylo ocividne. tak sem zacal rozhazovat i ja. frajer najel tak,ze mi byl traktorem u leveho boku hondy,asi na deset cm.rikam ok,mas vetsiho cu raka a couvnul sem asi o 2 metry dozadu. traktor se bez podekovani rozjel,jenomze jak mel velkej vlek tocil na podruhe se nevesel s vlekem a tentokrat to bylo o 1 cm,kdy uz sem akceptoval,ze je nova honda v pici,troubil jsem jak o zivot uz kdyz se blizil,protoze jsem se nemel kam uhnout,za mnou dojelo dalsi auto.traktor zastavil.auto za mnou couvlo,couvnul jsem i ja. traktor se rozjel jak niky lauda a zmizel. za traktorem odbocovali dalsi dve auta,tzn nemohl jsem se otocit a rozjet se zatim jako simir,plus manzelka a deti nebyli pripraveni na mou roli mstitele. ten traktor byl nejakej jon deer ,ohromnej ,je to vetsi nez leckajekj kamik ,vlek za traktakem 2osy uprostred,takze oj dlouha,cela sestava vypada monstrozne a budi respekt.

a ptam se tedy.
co jsem mohl udelat lepe ,nebo jinak? pos ral jsem neco? do krizovatky jsem si musel najet az na kraj,neni tam videt diky keri,ktery je namalovanej zelene.


https://www.dropbox.com/s/zradjbd321p7t ... 4.jpg?dl=0
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 7. 2017 09:11

Asi jak jsi poprvé couvnul, tak jsi pak mohl popojet dopředu úplně ke kraji, pokud ještě bylo kam. Jinak traktorista ***** no. Když už to bylo takhle na těsno, měl ti mávnout ať jedeš. Teda to bych aspoň udělal já.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 30. 7. 2017 09:39

A před ten traktor se nacpat nešlo než odbočil? Jinak z mého pohledu ty cajk.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 7. 2017 11:37

Začátek vypadal jako velmi dramatický příběh , a pak docela slabý. .. ale joo alespoň se nic nestalo
Jinak takový traktorista to těžko soudit jak se umí rvát...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 7. 2017 11:40

Jj drama queen.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 30. 7. 2017 11:41

:D

ja cekal nutny uhybny manevr ve 150, polosmykem prulet kolem svodidel a ono toto
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 30. 7. 2017 11:43

Ta ohrozena rodina ma pobavila. Vyznelo to ako zo sudnej siene.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 7. 2017 12:08

Doporučuji předpokládat, že v době žní až sklizně chmele může řídit brigádník, s papírama na Zetoru 30, který jede šestnáctku pátý den v kuse.
A tvoje zpomalení znamená, že jsi byl dost unavený, popř. rozptýlený rodinou. Lidí, kteří blikají až při otáčení volantem, případně po zastavení a zařazení jedničky přibývá každým rokem.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 30. 7. 2017 12:45

jen nejake doplneni realii,proc rodina atd. jednak sem jel odvest deti na hlidani rodicum a na svatbu jsme se vraceli. odpoledne kolem 14 hodiny,tzn moje unava 0 ,nez jsem se vratil na vecerni merendu,jel sem si jeste odplavat trenink. pokud jsem vyrizenej,poznam to.
za dalsi,uz jsem par fajtu na vsi zazil,tzn nejakou zkusenost uz mam,samo byl sem i bit.Minimalne vim,ze nemohu chodit s bradou hore jako MC gregor,pokud dojde na pesti.
O to ale nejde,samozrejme si pak i zpetne vyhodnocoval pokud bych jel s traktakem na stupatku a borce tahal ven,doslo by na benga a koumani,zda jsem psychicky zpusobily pro povolani ,ktere mne bavi.
Na hulvata pred traktor jsem to poslat nechtel,snad prave o obav o rodinu-vim,ze tu obcas zaznivaji nazory,ze kdo brzdi prohrava a podobna moudra,prece jen ten traktor ma kolo jako pulka crv.plus byl sem na vedlejsi,traktor nezpomaloval nepoustel mne a zacal odbocovat az kdyz uz sem stal.

spis jsem si jen chtel ulevit,ve finale si uvedomuji ze je prima ze se nic vubec nic nestalo.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 30. 7. 2017 13:37

No jo, ***** v traktoru, nic jiného. On by měl poděkovat, že kvůli němu musíš couvat a uhýbat. Stačí, aby pokynul rukou a všechno v pohodě. Ale to jsou někteří lidi takový píče, že to svět neviděl.

Mi se stalo teď prakticky totéž. Čurák v kamionu odbočoval z hlavní doleva, já z vedlejší doprava, takže úplně u pravého obrubníku. Hned jak hodil blikr vlevo mi bylo jasné, že se nevytočí, protože v protisměru na vedlejší, tedy vedle mě a kus za mnou, parkoval jeho pošahaný kolega. Na hlavní jsem nemohl, tam byla kolona. Kamioňák rozhodil rukama a aniž by počkal až se rozhlédnu kam mu ještě víc uhnout, tak se rozjel na mě, tahač projel, já rychle lovil zpátečku a musel jsem o dva metry dozadu a vycouvat na obrubník - jinak by mě návěsem sejmul. Výsledek je totálně odrbaný disk pravého zadního kola. Otočil jsem se za ním, a chytil ho po pár minutách na stavbě, nějaký úkáčko za volantem mě vyfakovalo, že o ničem neví, nevěřil, že to mám na kameře a odkázal mě na zaměstnavatele (na něhož samozřejmě neznal číslo). Číslo jsem si zjistil a přemšlím, jak to co nejlépe zahrát, když už jsem hned nevolal policii. >:-(
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 30. 7. 2017 14:32

Arnie J píše:. Jinak traktorista ***** no. Když už to bylo takhle na těsno, měl ti mávnout ať jedeš. Teda to bych aspoň udělal já.


+1
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacholek 30. 7. 2017 15:02

Tohle je naprosto běžná situace, kterou řešim 40x do roka, buď řidič mává, blikne že mám jet nebo najíždí a potom kousek couvnu. Naše křižovatky nejsou na traktory, kamiony, autobusy stavěny.
pacholek
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků