Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 10. 2016 16:31

Ony pojišťovny dneska už často nabízejí pro takové staré auta jakési minihavarijko k povku - s limitem plnění cca do 100 tisíc za pár šupů. Podle mě dobrá nabídka.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 10. 2016 16:35

Ooo *****, osklivej šrám...mam na OII něco podobnyho, jen v menším měřítku, oprava už je domluvena (kit a prelakovat) u znamyho, snad to bude k něčemu vypadat.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 10. 2016 16:42

Jean ViC píše:A kdo je Mimoň voe arnie

:D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2016 17:00

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 10. 2016 17:32

Jo, tak 1800 povk, 1200 havarijko..
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 22. 10. 2016 20:28

Lupo a jízda na červenou, smrtelná kombinace..

https://www.novinky.cz/krimi/418359-mla ... emrel.html
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 10. 2016 21:25

bodejď by ne, vždyť je to bytelné asi jako krabice od bot
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 23. 10. 2016 11:06

Podle kol to asi nebude 3L, kdyby seděl v tom hliníkovým umřel by dřív
anonym

Odeslat příspěvekod powerball 24. 10. 2016 06:37

aikoN píše:
powerball píše:rikal dneska znamej - jel od obchodaku na vedlejsi silnici ktera dal vede k hlavni.normalne dal prednost a jel (byla tam stopka, ktery si nevsiml) pak vjel na tu hlavni, pustil zenskou na prechodu a jel dal a najednou se za nim vyritilo policejni auto, malem na prechodu smetlo tu zenskou a jeli za nim.on si nebyl vedom prestupku tak je nejdriv ignoroval protoze si myslel ze nejdou po nem az ho po chvili vytlacili autem na zastavku a tam mu dali sodu jak psovi za to ze projel tu stopku na parkovisti u kramu.pak to konzultoval s kamosem a prej tenhle pan policajt je tady ve meste uz znamej.tohle dela velmi rad.new sheriff in da town.pomahat a vytlacovat 8)


Takoví si obvykle myslí, že pravidla jsou jen pro póvl a na ně se nevztahují. Párkrát nahrát policistovo chování na kameru a odevzdat příslušným orgánům.

tak to ma jeste mensi dohru - znamej se tam byl podivat a zadna stopka tam neni, panove policajti si to spletli :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pako11 25. 10. 2016 09:27

aikoN píše:Ony pojišťovny dneska už často nabízejí pro takové staré auta jakési minihavarijko k povku - s limitem plnění cca do 100 tisíc za pár šupů. Podle mě dobrá nabídka.


Myslíš normální připojištění? Nebo co je to to minihavarijko? :D

-- 25. 10. 2016 10:32 --

powerball píše:
aikoN píše:
powerball píše:rikal dneska znamej - jel od obchodaku na vedlejsi silnici ktera dal vede k hlavni.normalne dal prednost a jel (byla tam stopka, ktery si nevsiml) pak vjel na tu hlavni, pustil zenskou na prechodu a jel dal a najednou se za nim vyritilo policejni auto, malem na prechodu smetlo tu zenskou a jeli za nim.on si nebyl vedom prestupku tak je nejdriv ignoroval protoze si myslel ze nejdou po nem az ho po chvili vytlacili autem na zastavku a tam mu dali sodu jak psovi za to ze projel tu stopku na parkovisti u kramu.pak to konzultoval s kamosem a prej tenhle pan policajt je tady ve meste uz znamej.tohle dela velmi rad.new sheriff in da town.pomahat a vytlacovat 8)


Takoví si obvykle myslí, že pravidla jsou jen pro póvl a na ně se nevztahují. Párkrát nahrát policistovo chování na kameru a odevzdat příslušným orgánům.

tak to ma jeste mensi dohru - znamej se tam byl podivat a zadna stopka tam neni, panove policajti si to spletli :D


Dal to alespoň do správního řízení, nebo to na místě zaplatil? Po tom co předvádí ten cápek na youtube už dávám všechno do správního řízení automaticky. Člověk získá více času na to aby si vše pořádně promyslel.
pako11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 25. 10. 2016 11:30

A k čemu je tam ten odkaz?
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 25. 10. 2016 13:38

pako11 píše:Dal to alespoň do správního řízení, nebo to na místě zaplatil? Po tom co předvádí ten cápek na youtube už dávám všechno do správního řízení automaticky. Člověk získá více času na to aby si vše pořádně promyslel.


Člověk ale taky získá "příjemný" peněžitý bonus. Někdy je lepší drobnější peníz zaplatit a mít pokoj, než se handrkovat a pak ti stejně napálej správní poplatky.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 25. 10. 2016 13:51

I prd, zatím vždycky, kdy jsem něco dával do správního, tak mi nejdřív došel dopis, že mám zacálovat a neremcat s původní částkou, co mi chtěli dát policajti a žádný správní poplatek přítomen nebyl.

Získáš tím čas celou věc si bez rizika promyslet a mohou tě napadnout fakta, která jsi si na místě neuvědomil. Podle toho se pak rozhodneš, jestli do toho už s rizikem poplatku půjdeš a nebo zajdeš se složenkou na poštu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 25. 10. 2016 13:54

Mě teda žádnej dopis nepřišel, až přímo pozvání s modrým pruhem na ústní projednání přestupku na magistrát a cajti na místě události mě varovali, že mohu dostat správní poplatek až ve výši blablabla.. nedostal jsem teda žádnej a odešel jen s pokutou v řádech stokorun.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 25. 10. 2016 13:58

Tak správně říkal, že můžeš. Ale nemusíš :-)

Mimochodem, mně už cajti taky vyhrožovali tím, že ve správním za nebodovaný přestupek dostanu body. Nejde jim věřit všechno :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků