Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 11. 2014 18:30

A az ho vytahne, bude na nem mit feferonku ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 28. 11. 2014 20:51

ked uz ani tie madarske klobasky niesu nic extra
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Mikey89 28. 11. 2014 23:56

speleo píše:S čim? Kamčák, nebo něco menšího?

Zase kamčák, ale jen tady pendlovat mezi skladem a fabrikou, žádný Německo nebo jinej dementní národ, takže pohoda :)
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 11. 2014 00:13

nějaké TPCA? Srazík na KFC D11? :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 29. 11. 2014 01:56

Mno kdybych to četl, tak mohla přijet slovenská rejže do Mc na okruhu :D
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 29. 11. 2014 10:07

Mikey89 píše:
speleo píše:S čim? Kamčák, nebo něco menšího?

Zase kamčák, ale jen tady pendlovat mezi skladem a fabrikou, žádný Německo nebo jinej dementní národ, takže pohoda :)


Tak to by kua konečně mohlo vyjít nějaké to svezení ;) Nabereš mě na Rudný mězi ťapinama a vyložíš v Mladý Boleslavi ve škodovce :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 29. 11. 2014 12:12

speleo píše:Porovnáváš neporovnatelný. On, nebo kdokoliv jiný, tvoje podmínky nebo schopnosti pro melouchy mít nemusí, takže to neber jako nějaké dogma.

A zatímco ty si živíš svoje koníčky, on živí rodinu a pečuje o barák. Každý ty peníze cpete jinam s tím rozdílem, že on něco dělá pro druhé a má z toho nemateriální zisky (život s rodinou, atd.).

jak neporovnávám neporovnatelný?
živím koníčky = odliv peněz jako do dítěte. A péče o barák? Aktuálně mám rozkopaný obývák a kuchyň. Vše až na základy a holou cihlu. Nová elektrika, voda, nové podlahy včetně prken a trámů, omítky štuky, strop. Nová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Nová kuchyň, nový bojler pod dřez, nová TV, nový stolek k PC v kombinaci se skříňkou pod TV ... a pokud zbydou prachy, tak ještě nový gauč.
A stále zapomínáš na to, že to táhnu sám. Ne s manželkou a jejím příjmem.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 11. 2014 12:17

Nový gauč, aby bylo kde klátit :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 29. 11. 2014 12:18

A ted se na to podivej tak, ze manzelka na materske znamena nulovy prijem, resp. jen almuznu v podobe rodicaku, ktera nepokryje ani naklady na deti.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 29. 11. 2014 12:21

Tomas B píše:
eLzyx píše:nemusím si to až tak představovat. Nemám bohatý rodiče, mám jen maturitu, pracuju ofiko za 18 hrubého *, bydlím ve starém baráčku po babičce. Ano, rodinu sice nemám, ale mám výdaje v koníčcích, nových "hračkách" atp. A teď si představ, že já tohle táhnu sám. Ne ve dvou, manželku nemám.
* Jenže já se umím otáčet a každý měsíc si v průměru tu dvojku (někdy víc, někdy míň, jak se mi chce) přivydělat. Plus v práci jsem velice výkonný, takže když se rozděluje čtvrtletní balík peněz, tak si taky čuchnu. Šéfka si mě oblíbila, takže občas jen tak přijde a prostě mi řekne, že mi dala tenhle měsíc o litr-dva do výplaty navíc.
Takže jsem i uvažoval, že bych S60 poslal do světa a přihodil nějaké prachy na XC70 :love:

a z tohodle seš schopnej si ušetřit na XC70 (jetou předpokládám)? Jak se to dělá (nemyslim to ironicky)?

jsem si to spočítal a nechápu to, měl bych být v mínusu, resp. blízko nule :D Přitom prachy na účet pořád přibývají. Něco málo udělají ještě dividendy a něco málo ještě nákup ebay - prodej aukro.
Jinak ta kalkulace je jednoduchá ... S60 by za těch 75t Kč mohla jít. Je fakt v perfektním stavu. XC70 mám jednu vyhlédnutou a ta je za 115t Kč. Tzn. doplatit 40t Kč plus tak 15t Kč na servis. Plus tak 10t Kč na úpravy (interier z obyčejné V70 ve sport verzi, audio ...)

-- 29. 11. 2014 12:22 --

Kurt Heimreich píše:A ted se na to podivej tak, ze manzelka na materske znamena nulovy prijem, resp. jen almuznu v podobe rodicaku, ktera nepokryje ani naklady na deti.

tak se škrtnou ty koníčky a utrácení za *****, to je snad jasné, ne? Nehledě na to, že než budu mít děti, tak bude barák doplacený, tj. bude k dispozici 2500Kč měsíčně navíc. Hypo bude zaplacená počítám tak za 2-3roky. Kdybych nedělal tu rekonstrukci, tak jsem to mohl z větší části už zatáhnout.

A je tu taky varianta, že si nenajdu ženskou s holou *****í, takže jedno obydlí nám bude přebývat. A to se bude pronajímat.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naviculare 29. 11. 2014 12:44

Zase o jednu Z3 coupe mene. :( dnes v noci na Prazskem okruhu.
Přílohy
IMG-20141129-WA002.jpg
naviculare
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brabus 29. 11. 2014 12:45

Ked ma anjel strazny pauzu, ani Volvo nepomoze :(

http://www.cas.sk/clanok/300910/tragedi ... -deti.html
brabus
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 11. 2014 12:47

Divna fotka, jakoby obracene
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 11. 2014 12:54

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 29. 11. 2014 13:00

naviculare píše:Zase o jednu Z3 coupe mene. :( dnes v noci na Prazskem okruhu.

Tvoje?
Kurt Heimreich
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků