Řidič se pomstil ženě za to že zpomalila...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Souhlasíte s 5 lety pro Lacinu?
ano 109 %  52%  [ 109 ]
ne 98 %  47%  [ 98 ]
Celkem hlasů : 207

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 1. 2017 22:17

mlaskac píše:
glider píše:ten manever na Passat bol zbytocny, to je cele, radsej by som ho zobral zprava napriklad...ako sa tlacit do jeho pruhu no

což si nastudovat český zákon o provozu na pozemních komunikacích.
Jestliže předjíždíme zprava někoho mimo obec, nerespektujeme pouze ust. § 17 odst. 1: „Předjíždí se vlevo. Vpravo se předjíždí vozidlo, které mění směr jízdy vlevo a není-li již pochybnosti o dalším směru jeho jízdy. Při jízdě v připojovacím nebo odbočovacím pruhu se smí vpravo předjíždět též vozidlo jedoucí v průběžném pruhu. Odbočovací pruh je přídatný jízdní pruh určený pro odbočování (vyřazování) vozidel z průběžného jízdního pruhu“ a jedná se tedy o přestupek podle § 125c odst. 1 písm. k), tedy: „Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že v provozu na pozemních komunikacích jiným jednáním, než které je uvedeno pod písmeny a) až j), nesplní nebo poruší povinnost stanovenou v hlavě II tohoto zákona.“
Vezmeme-li tudíž situaci, kdy se účástník neohání soběžnou jízdou a teoreticky se PČR a správní orgán v řízení nedopustí žádných vad/nezákonností/nepřezkomatelností apod., tak řidič dostane maximálně 1,5-2,5K Kč pokuty bez bodů, na místě bez boje do 2K.

To ovšem necituješ zákon, ale domněnky nějakého čičmundy. To já věřím vyjádření mluvčího Ministerstva dopravy, neboť právě to je ze zákona odpovědné za výklad tohoto zákona.
stoupaci2.jpg
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2017 22:18

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2017 22:21

zachvilu tu pride screenshot z laseroveho meradla :D

mne je to fuk, kludne chod aj v pravom pruhu pri predbiehani, nazor nech si spravi kazdy zo screenshotov...
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 24. 1. 2017 22:24

MELLO píše:Prostě mi to nepřijde normální. Ale jak tě už delší dobu sleduju, tak asi je to v pohodě, resp. v rámci tvých potřeb normální. Já nejsem proti proti tobě , aby bylo jasno, jen v mých očích patříš k lidem, které zrovna nemusím, a kteří se chovají v rámci průměru divně, až galakticky.

Pekna hlaska :-) V ramci prumeru divne, az galakticky :mrgreen:
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 1. 2017 22:33

Jana Kratochvílová?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 1. 2017 22:35

.. kdo to potreboval to videl a ty SZ nemuseli byt, diky ja se znam dyl nez me zna kdokoliv cizi dik za nabidky
Naposledy upravil mlaskac dne 24. 1. 2017 22:53, celkově upraveno 2
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2017 22:37

Seš extrémně divnej.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 24. 1. 2017 22:40

To je frajer :love: Já mám doma jen pár disků který jsem doteď nezapojil :-(
anonym

Odeslat příspěvekod -pb- 24. 1. 2017 22:41

tak je to tvoje volba bejt divnej
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod speleo 24. 1. 2017 22:43

Multimilionáři jsou podivíni, s tím je potřeba se smířit :)) ALe někdy bych zašel na střelnici a těch 20 píďolí si vyzkoušel. Mello bude terč a bude postupně zkoušet těch 20 neprůstřelných vest jestli fungujou.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 1. 2017 22:46

MELLO píše:Seš extrémně divnej.



dík já ovšem netvrdím opak, prostě někdo řekne že potřebuje odchytovou klec na psa tak dvě koupím a je moje dám ji bezplatně do užívání registrované spolku který živím štědře neb utratím plné možné procento daňového základu na dobročinnost. ano horn je extrém ale sorry kdo ví jak to tady chodí tak ví kolik lidí má např sirénu a majáky pro extrakční účely a nikdy je nepoužili. (já třeba jo, když vyjíždím z 17m soupravou z letenského tunelu a mám odbočit do prava tak si prostě dvakrat krknu protože stojím uprostřed jak pičus a nevidím jestli když odbočím tak tím že přejedu metr do vedlejšího pruhu někomu neodřu auto).

prostě jako antiradar čím dřív si to koupíš tím víckrat se to v životě bude hodit :) čekat s nákupem až na stav kdy budeš v bodové tísni je dost pozdě.

-- 24. 1. 2017 23:51 --

speleo píše:Multimilionáři jsou podivíni, s tím je potřeba se smířit :)) ALe někdy bych zašel na střelnici a těch 20 píďolí si vyzkoušel. Mello bude terč a bude postupně zkoušet těch 20 neprůstřelných vest jestli fungujou.


jednak nejsem to co popisujes, bohuzel ani vzdalene (rad bych ale nejsem). a za druhe toliko zbrani je soucet mensich setu (broko, dlouha, kratka) vsude kde spavam (bydlim). takovej domaci set :-)

-- 24. 1. 2017 23:56 --

Arnie J píše:Jana Kratochvílová?



tak zas ne, ja si totiz myslim ze se situace v evrope lepsit nebude. kdo videl mexiko, brazilii nebo afriku si obrazek udelat dokaze.

evropane se postupne zacnou ucit a se slzou oku vzpominat na veci ktere jim uz za 10 let prijdou neuveritelne. jeste pred 16 lety jsem zil ve svedsku/dansku a snazil se narp vysvetlit k cemu je na radiu odnimatelnej panel, a dnes?
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2017 23:02

mlaskac píše:.. kdo to potreboval to videl a ty SZ nemuseli byt, diky ja se znam dyl nez me zna kdokoliv cizi dik za nabidky

niekedy je menej viac...resp. podobne fotky a popis by som zrovna na net nedaval
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 24. 1. 2017 23:12

mlaskac píše:jednak nejsem to co popisujes, bohuzel ani vzdalene (rad bych ale nejsem). a za druhe toliko zbrani je soucet mensich setu (broko, dlouha, kratka) vsude kde spavam (bydlim). takovej domaci set


Už seš jen kousek od toho, aby se z tebe stal správnej prepper a měl doma antizombie kryt, zásoby na pět let a tak dále :)) Drž mi v krytu místo pls :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 1. 2017 23:49

držím, kryt mám. ale ne proti zombie. pravda je malej není dost hluboko (strop má 1,8m betonu na výšku a horní hladina je jen cca 3m pod zemí). tohlt to kryt původně nebyl ale něco jiného (technická místnost pro chlorování vody ze studny a katexovej změkčovač) když už jsem musel kopat 2x2 metry vykopal jsem to rovnou 10x8 :-) voda tam je, aku tam jsou, spát se tam dá, jíst je co. přijeď ty zvyklej z jeskyně nebudš mít pocit nejakého stísnění.

pak se mi ovšem narodil syn tak nebudu riskovat že někde vedle na poli zemědělec vyleje nějakou chemii dkyž bude přečerpávat do práškovače tak jsem vzal veřejnej řad a místnost osiřela - pak už byla jen otázka času dodělat příčky a dvoje dveře.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosto1992 25. 1. 2017 11:12

To ovšem necituješ zákon, ale domněnky nějakého čičmundy. To já věřím vyjádření mluvčího Ministerstva dopravy, neboť právě to je ze zákona odpovědné za výklad tohoto zákona.
stoupaci2.jpg

Ministerstvo zakon pravne nevyklada (moze maximalne povedat ako to mysleli pri navrhu, ale to neznamena, ze to je takto pravne zavazne). Jediny, kto moze (pravne zavazne) urcit vyklad zakona je sudca. Nikto iny. Takze, kym nebude existovat rozsudok, v ktorom bude jednoznacne urcene, co je a co nie je predbiehanie zprava, tak sa neda povedat, ktory vyklad je pravdivy.
Hyundai Santa Fe, 2.2CRDi 142kw, 4WD, 8DCT
Dacia Duster II, 1.5dCi, 4WD
kosto1992
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků