Řidič se pomstil ženě za to že zpomalila...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Souhlasíte s 5 lety pro Lacinu?
ano 109 %  52%  [ 109 ]
ne 98 %  47%  [ 98 ]
Celkem hlasů : 207

Odeslat příspěvekod siol.a 23. 1. 2017 23:35

Stacila trocha tolerance z obou stran a nemame se tu o cem bavit.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 23. 1. 2017 23:53

Na takhle prázdné silnici si dávám extra pozor co se blíží zezadu pač je šance že někdo jede rychle.. a nevadí mi mírně upravit rychlost abych mu nezacláněl..

to spíš mě serou lidi co se tlačí na kufr i v hustém provozu kdy je ve všech pruzích plno jede se třeba kolem 110, 120 a oni se v levém lepí na kufr i když reálně nemají kam jet jakoby chtěli jet 200 za každou cenu
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonym 23. 1. 2017 23:55

To se mi děje furt, na to jsem si zvykl, kazí mi akorát spotřebu tihle kokoti
anonym

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 1. 2017 00:10

jamaco píše:Na takhle prázdné silnici si dávám extra pozor co se blíží zezadu pač je šance že někdo jede rychle.. a nevadí mi mírně upravit rychlost abych mu nezacláněl..

to spíš mě serou lidi co se tlačí na kufr i v hustém provozu kdy je ve všech pruzích plno jede se třeba kolem 110, 120 a oni se v levém lepí na kufr i když reálně nemají kam jet jakoby chtěli jet 200 za každou cenu



dopadnes takhle sem se blizl tak rychle az me to musel dat najevo (nejsou tam ani blinkry ani dalkove) predtim jsme se nepotkali (ja ho dojel)



jeste vsuvka co jsem hodil jako emergency

Naposledy upravil mlaskac dne 24. 1. 2017 00:15, celkově upraveno 1
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2017 00:14

a preco si v 1:24 siel do jeho pruhu a mierne na neho najizdel?

kua ludia co je s vami
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 1. 2017 00:17

si nasadil taky hudbu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 1. 2017 00:18

glider píše:a preco si v 1:24 siel do jeho pruhu a mierne na neho najizdel?

kua ludia co je s vami



pletes se, neni to co si myslis. do jeho pruhu nikdo nesel.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 1. 2017 00:20

Si furt pamatuji pred lety na toho borce s SUV jak do me najel na dalnici, ze jsem musel do odstavnyho pulkou auta a pak jsem ho proste kontaktne vytlacil, protoze me fakt ruplo v bedne. Tohle je proste cajicek, jsem fakt uz z techhle veci vyleceny. Tedka na me nekdo najet s SUV, tak ho miatou zkusim PITnout, ale budu u toho mit naprosto chladnou hlavu

-- 24. 1. 2017 01:23 --

Ve meste to teda beru, tam se me to deje furt, proste lidi se nedival.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 1. 2017 00:23

ja na nej nenajel, prijel jsme bliz protoze jsem pouzil HORN proto jsem to video taky ztlumil i kdyz jsem vedel ze prvni co prijde bude ze jsem nadaval (kdyz jsem nenadaval)
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 1. 2017 00:26

Jako tohle fakt nechapu to tak hrotit, bych ho proste predjel tim pruhem napravo kde nikdo nejel, zbytecne vyhrocene, nechat se debilkem vyprovokovat, no.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 1. 2017 00:28



-- 24. 1. 2017 01:31 --

evlo píše:Jako tohle fakt nechapu to tak hrotit, bych ho proste predjel tim pruhem napravo kde nikdo nejel, zbytecne vyhrocene, nechat se debilkem vyprovokovat, no.



to se lip udela nez rekne, ja jsem jel do brna na 3 dny pracovne takze kufr letel. psa jsem taky slysel jak letel. takze kdyz ti vse popada tak si ulevis alespon tim ze hornnes. mam ho tam od te doby co jsem koupil karavan obcas to proste hur brzdi (je tam najezdovka narozdil od kamionu) a myslim ze tady byl na miste.

netusim o co mu slo, ani jsem nejel vim ja 200 aby si nemohl vsimnout. a kdyz uz si nevsiml tak to mohl dojet tempem co jel a ne brzdit opakovane.

-- 24. 1. 2017 01:38 --

ja ignoruju kdyz jede nekdo jako debil, v tomhle pripade byl v predklonu a hledal pixlu (plastovou) zvykacek. to si me nevsiml kdyz se to pohlo to mu uhlo samo protoze si drbnul do volantu.




-- 24. 1. 2017 01:50 --

oni jsou v podstate vsechny ty situace stejne




ty mu uhnes aby mohl jet a on misto toho aby to udelal zacne te brzdit
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 1. 2017 08:21

mlaskac píše:
glider píše:a preco si v 1:24 siel do jeho pruhu a mierne na neho najizdel?

kua ludia co je s vami



pletes se, neni to co si myslis. do jeho pruhu nikdo nesel.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 1. 2017 08:22

P800 píše:

Od času 1:10 • Už z dálky na mě blikal dálkovými, že jsem si dovolil předjíždět kamion a on musí ze své dvousetkilometrové rychlosti přibrzdit. Následně se mi lepil na pár centimetrů na *****. Aby mi na rozloučenou na milimetry udělal téměř to, co Lacinovi vyšlo na 5 let v kriminálu. Předáno Dálničnímu oddělení Policie ČR.


Hele, neříkám, že ten v Merglu není dement, ale jak říkají ostatní, taky si myslím, že jsi to zrovna tak emočně nedal a sám si teď lžeš do kapsy, že jsi čistý, jak slovo boží. Nekonfliktní jízda vypadá jinak.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 24. 1. 2017 08:26

Ke správnému zhodnocení mě osobně chybí zadní kamerka, aby bylo vidět jak rychle medvěd přijel, a na jakou vzdálenost jej bylo možno spatřit.

Každej, kdo to seká dvě kila, musí bejt připravenej, že ostatní s tím nepočítaj a chovaj se k němu jako by jel 130, to znamená i chování ostatních co se týče změn pruhu a tak.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 24. 1. 2017 08:34

speleo: co chceš hodnotit? Blbci jsou oba dva :-)

Ale asi jo, zadní kamera by ukázala míru hulvátství (když to řeknu slušně) na obou stranách :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků