Řidič se pomstil ženě za to že zpomalila...

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Souhlasíte s 5 lety pro Lacinu?
ano 109 %  52%  [ 109 ]
ne 98 %  47%  [ 98 ]
Celkem hlasů : 207

Odeslat příspěvekod Big S 23. 10. 2014 16:48

tslany píše:Hlavní pravidlo při jízdě v kraji, kde je na SPZ většina Z - noha na plynu, ruka na klaksonu za každých okolností, i když jsem debil já, tak musíš vytroubit ostatní :D

Já tam jezdím denně a nic takového nepozoruji. Možná bude chyba na Vašem přijímači.
Big S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2014 17:51

GeneHawkins píše:
goes píše:
Duri13 píše:tomas: tak skus mozno aspon napisat dovody pre tu druhu stranu, ze preco maju pocit, ze ich sa max povolena rychlost netyka :hm

Az budes opravdu takovy clovek, co opravdu dodrzuje a dodrzoval vzdy vsechny zakony, narizeni, predpisy, normy apod. pak prijd a res to, zda nekdo jezdi nad limit nebo ne.

Az budeš opravdu takový člověk, co opravdu dodržuje a dodržoval vždy všechny zákony, nařízení, předpisy, normy apod. pak přijď a řeš to, zda někdo blokuje levý pruh nebo ne.


jenze ja na rozdil od mnohych toto priznam a to je zasadni rozdil mezi tebou, durim a podobnymi svatymi dodrzovaci zakona kdyz se jim to hodi a nehodi. Takze ano, ja zakony v doprave porusuji a porusovat budu, jelikoz casto to ani nejde jinak, nicmene delam to i zcela dobrovolne - napr. rychlost. Na druhou stranu delam vse proto, abych nikomu neprekazel, nebrzdil ho apod. nedelam naprosto zjevne blbosti apod. a to je ten zasadni rozdil.
anonymni

Odeslat příspěvekod Duri13 23. 10. 2014 18:02

goes píše:ja zakony v doprave porusuji a porusovat budu, jelikoz casto to ani nejde jinak, nicmene delam to i zcela dobrovolne - napr. rychlost. Na druhou stranu delam vse proto, abych nikomu neprekazel, nebrzdil ho apod. nedelam naprosto zjevne blbosti apod. a to je ten zasadni rozdil.

Prosim ta, a kde tam vidis ten rozdiel medzi tebou a mnou? :hm
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2014 18:04

mafel píše:
aikoN píše:řešením je vzájemná ohleduplnost, ale to je v současné zamindrákované společnosti spíš utopie.


zkušenost z dneška - trocha kritiky na Moravu - dneska jsem byl v Uherském Hradišti a jako blbej pražák jsem něco hledal a blbě odbočil, poté jsem se potřeboval otočit a vrátit - místní mě akorát vytroubili, nepustili do pruhu a ještě klepali na čelo, přičemž z jízdy muselo být jasné, že bloudím. Každej nadává na pražáky, ale tohle se ti u nás nestane - vidím vidláka a snažím se mu uhnout, udělat místo a pomoci, protože vím, že se tu prostě nevyzná a má z Prahy problém


tohle se mi v praze stava docela bezne, ale abych nekrivdil, toto se mi stava bezne uplne vsude

-- 23. 10. 2014 18:05 --

Duri13 píše:
goes píše:ja zakony v doprave porusuji a porusovat budu, jelikoz casto to ani nejde jinak, nicmene delam to i zcela dobrovolne - napr. rychlost. Na druhou stranu delam vse proto, abych nikomu neprekazel, nebrzdil ho apod. nedelam naprosto zjevne blbosti apod. a to je ten zasadni rozdil.

Prosim ta, a kde tam vidis ten rozdiel medzi tebou a mnou? :hm


Velky, z toho co tu dnes obhajujes, tak proste kdyz se dodrzuje zakon, nelze chtit nic jineho, kaslat na cokoli, hlavne, ze to je podle zakona. Fajn, mej ten postoj.
anonymni

Odeslat příspěvekod Duri13 23. 10. 2014 18:23

goes píše:Velky, z toho co tu dnes obhajujes, tak proste kdyz se dodrzuje zakon, nelze chtit nic jineho, kaslat na cokoli, hlavne, ze to je podle zakona. Fajn, mej ten postoj.

Na toto nemozem nic ine, iba ta odcitovat...ty, pan "spravny" :D
goes píše:toto je v primem prenosu ukazka, kdyz se nekomu podsouva neco co ani naznakem nerekl. Clovek rekne A a ty pracujes se svym vykladem B.


Inak je docela sranda, ze presne toto si o sebe mysli takmer kazdy vodic, akurat niektori to maju potrebu o sebe nahlas vytrubovat, to keby to nahodou nebolo vidno :nenapadne
goes píše:jenze ja na rozdil od mnohych toto priznam a to je zasadni rozdil mezi tebou, durim a podobnymi svatymi dodrzovaci zakona kdyz se jim to hodi a nehodi. Takze ano, ja zakony v doprave porusuji a porusovat budu, jelikoz casto to ani nejde jinak, nicmene delam to i zcela dobrovolne - napr. rychlost. Na druhou stranu delam vse proto, abych nikomu neprekazel, nebrzdil ho apod. nedelam naprosto zjevne blbosti apod.


-- 23. 10. 2014 18:26 --

Mimochodom - ze nieco obhajujem, este to nemusi znamenat, ze sa tak spravam. Skus sa mozno trocha vzdelat, napr take slovo empatia je velmi zaujimave: http://cs.wikipedia.org/wiki/Empatie
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2014 19:37

Duri nehraj si na pana lepsiho. Ja tu potrebu nemam a jak jsem uz nekolikrat psal, priznam realitu, ze to ty neumis, je tvuj problem. A ano, jsem pan spravny a neobhajuji blbosti jako ty.
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 23. 10. 2014 19:46

Já prostě žasnu. "Jsem agresivní pilot a ty mi musíš uvolnit cestu!" A protože to přiznám, tak mám pravdu.

Tady mi fakt něco uniká...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 23. 10. 2014 20:01

goes píše:Duri nehraj si na pana lepsiho. Ja tu potrebu nemam a jak jsem uz nekolikrat psal, priznam realitu, ze to ty neumis, je tvuj problem. A ano, jsem pan spravny a neobhajuji blbosti jako ty.

Ja zasnem :shock:
Tak ty si tu vylejes srdiecko, ako si uzasny, mna zvozis pod ciernu zem a potom to cele zabijes tym, ze ja sa vraj hram na lepsieho a ze ty tu potrebu nemas....schyza?
Mi nevrav, ze si nerobis teraz ***** :D
:tleskani
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 10. 2014 20:16

vo co tu de? Rad bych se zapojil do diskuse... ;-)
A jinak vybrzdovacum kreslo bez debat, kdo neni schopnej bejt na silnici v pohode patri do krimu nebo do pekla :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duri13 23. 10. 2014 20:20

Vitaj :love:
A podpor goesa, lebo uz mu nejak dosiel dych a zatemnil sa mu zrak.
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2014 20:41

GeneHawkins píše:Já prostě žasnu. "Jsem agresivní pilot a ty mi musíš uvolnit cestu!" A protože to přiznám, tak mám pravdu.

Tady mi fakt něco uniká...


Ano, tobe to unika pomerne casto. Pokud je pro tebe agresivni pilot ten, co dojede ve meste v levo jedouci auto pod limitem, jede za nim a divis se, ze mu nechce uvolnit cestu, tak jak mu uklada zakon, pak ano.

Cele toto vsechno je o tvoji poze. Hrani si na svatouska a pracujici se zakony, jak se mu zrovna hodi.

-- 23. 10. 2014 20:42 --

Duri13 píše:Vitaj :love:
A podpor goesa, lebo uz mu nejak dosiel dych a zatemnil sa mu zrak.


Toto jsou uz typicke reakce lidi, kteri nevi kudy kam. Proste ses nam predstavil jako Mirek Dusin. Tim bych to pro dnesek ukoncil, protoze se nedohodneme. Skoro zapomenu tvou manipulaci s tim, co jsem psal, coz se ti hodne nepovedlo a je to.
anonymni

Odeslat příspěvekod Duri13 23. 10. 2014 20:59

Hej, tiez si myslim, ze by si uz mal ist spat. Uz len dokola tocis, ze modra kocka je v skutocnosti cervena gula. Ale mozno ti to aj niekto zo solidarity zozerie, garaz je schopna vsetkeho :)

Este prosim ta, ked sa rano zobudis a budes cerstvy, skus sa vyjadrit k tomuto, fakt ma zaujima, na com si dnes vecer fical a teraz si to velmi okato prehliadol:
goes píše:jenze ja na rozdil od mnohych toto priznam a to je zasadni rozdil mezi tebou, durim a podobnymi svatymi dodrzovaci zakona kdyz se jim to hodi a nehodi. Takze ano, ja zakony v doprave porusuji a porusovat budu, jelikoz casto to ani nejde jinak, nicmene delam to i zcela dobrovolne - napr. rychlost. Na druhou stranu delam vse proto, abych nikomu neprekazel, nebrzdil ho apod. nedelam naprosto zjevne blbosti apod.

Duri13 píše:
goes píše:Duri nehraj si na pana lepsiho. Ja tu potrebu nemam a jak jsem uz nekolikrat psal, priznam realitu, ze to ty neumis, je tvuj problem. A ano, jsem pan spravny a neobhajuji blbosti jako ty.

Ja zasnem :shock:
Tak ty si tu vylejes srdiecko, ako si uzasny, mna zvozis pod ciernu zem a potom to cele zabijes tym, ze ja sa vraj hram na lepsieho a ze ty tu potrebu nemas....schyza?
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2014 21:14

Duri: a to bud rad, ze neresim uplne jine veci a nevycitam ti je :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Duri13 23. 10. 2014 21:45

Jo, za to som ti velmi vdacny :love:
Akurat si teraz celkom neviem vybavit, co ine by si chcel este riesit...diskusia o jazde v meste skoncila niekedy poobede a odvtedy sa udialo iba to, ze si to posunul do osobnej roviny, v ktorej si sa uz potom totalne zamotal...a nakoniec si to cele v krci radsej ukoncil :hm
Duri13
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 23. 10. 2014 21:56

goes píše:
tohle se mi v praze stava docela bezne, ale abych nekrivdil, toto se mi stava bezne uplne vsude



Asi jezdíš jak kokot.
49% Mother Fucker 51 % Son of A Bitch
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků