Lancia - značka kterou nikdo nezná?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zelvotron 22. 1. 2010 17:51

one-z píše:Spousta si to taky plete s Dacií a myslejí si, že mám něco co se vyrábělo před Loganem...


:D
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 1. 2010 17:56

Volové :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 22. 1. 2010 18:00

Za komančů byla Lancia Thema nejdražší skladovka prodávaná v Tuzexu. Měli ji vystavenou pod Kovem u Libeňáku za 100 tis. TK. Chodili jsme ji tam očumovat.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 1. 2010 18:01

Jo,jo, pamatuju :love:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikdo 22. 1. 2010 18:39

Míval jsem dvoulitrovou Dedru. Sice jezdila za deset, ale ten motor .....v otáčkách jen zpíval a vyloženě po nich toužil. Snad jsem od té doby auto, které by se tak rychle vytáčelo, pod zadkem něměl. Super.

A z druhého soudku. Loni mi v půjčovně dali naftovou Musu a to byl šok. Njedřív jsem si říkal Lancie paráda, interiér hogo fogo, pak jsem se rozjel...řazení jak kvedlačka v těstě, kravál, nejelo to, naklánělo se jak blázen, hrůza. Až pak jsem zjistil, že je to jen přebalený Fiat Idea. Od té doby mám k Lanciím dost nedůvěru.
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 1. 2010 18:46

tak na fóru o autech je celkem vtip se na tohle ptát, to už bylo trefnější když tu mello zkoušel, jestli víte že samsung vyrábí i auta :D

btw teď jsem došel z procházky se psem a vedle v ulici je odparkovaná Ypsilonka a je to celkem pěkné autí :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Beaumont 22. 1. 2010 18:48

Lancia... pro mě jasně srdeční záležitost, i když jsem nikdy žádnou nevlastnil. Ale málem jsem koupil Fulvii Coupé, jenže je pro mou postavu malá :'(

Obrázek

Mám taky slabost pro Betu HPE, mít volnou garáž, už bych ji měl:
Obrázek

A konečně Thesis - IMHO jedno z nejkrásnějších čtyřdveřových aut v historii, nebo přinejmenším za posledních 30 let:
Obrázek
Nemluvě o doslova fantastickém vnitřku:
Obrázek
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čendoslav 22. 1. 2010 18:53

one-z píše:
Čendoslav píše:Znám, občas potkám na silnici a jednu skoro koupil...:D

Co není může být, jestli budou koruny, tak v létě bude obměna za chrochtadlo 1.9 z koncernu, ale italského... :D


Co se mně týče, tak nemůže...už mám chrochtadlo 2.4 z jednoho německého koncernu... :-))
You do that...and forget the money...
- Alan Watts

'06 Chevrolet Lacetti SW 1.6
Čendoslav
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 1. 2010 18:54

mě se ta thesis nelíbí
Anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 22. 1. 2010 18:58

me taky ne, je to hrozna silenost
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 1. 2010 19:10

je to krásný auto :love:
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PachezZ 22. 1. 2010 19:17

Mě se Thesis nelíbila dokud sem ji nevidel nazivo... nazivo mi to prislo uzasny auto...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 22. 1. 2010 19:19

jednu potkávám občas v Karlíně a vždycky jsem z ní odvázanej jak malej jarda :-))
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod .Big Smoke. 22. 1. 2010 19:22

Dusan píše:
JohnnyBee píše:Neznalost teto znacky prisuzuju tomu, ze se k nam dlouho oficialne nedovazela a ani dnes nedovazi vsechny modely. Marketigova propagace je velice slaba. Jinak v Italii, Nemecku, Rakousku apod. jich jezdi mraky, hlavne Ypsilonky. Jinak Lancia je pro me vetsi srdcovka nez Alfa Romeo :-)


Mraky neni uplne ten spravny termin, par kousku by bylo presnejsi. Lancia je obecne jeden z nejmensich stale prezivajicich svetovych vyrobcu automobilove konfekce. Faktem je, ze jediny duvod proc Lancia jeste existuje je to, ze je pod kridly zrovna Fiatu. Jakykoliv pragmaticteji uvazujici koncern uz by ji davno poslal k ledu respektive pod led. Dnes umirajici Saab je proti Lancii kral prodeju. :mrgreen:


Zajeď se někdy podívat do Itálie, tak jich jezdí opravdu mraky.
Opel Astra Caravan 1.7 CDTI
.Big Smoke.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 1. 2010 19:42

.Big Smoke. píše:Zajeď se někdy podívat do Itálie, tak jich jezdí opravdu mraky.


To je taky jedine misto, kde maji alespon jakes takes prodeje. Ted jsem nekde cetl, ze Lancia ma pres osmdesat procent prodeju v Italii, coz je zatracene blbe cislo v dnesnim globalizovanem svete. Zadna znacka nemuze zit z jedne zeme.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků