pojistka na blbost a nehoda

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 23. 11. 2009 20:56

blesha: Za kolik mi pojistíš 4.5 V8 auto ? :D
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Moderátor

Odeslat příspěvekod Alex.. 23. 11. 2009 21:34

ace2 píše:na Českou Pojištovnu platí jen jedno a to D.A.S. ČP mi 3 měsíce dlužila 40 tis za pojistku. Pořád se to táhlo, pořád na mě bylo něco zkoušeno. Pak jsem tam zavolal řekl jsem operátorce, že ať mi pošlou peníze do týdne, jinak to předám D.A.S. a dál se tomu již věnovat nebudu. Za 3 dny jsem měl peníze na učtu :D

jestli to jen náhodou není tím, že minulý rok prohráli většinu soudních sporů :mrgreen:
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Blesha 23. 11. 2009 22:01

to ace2: Kdybych tě znal víc :-) tak ti to přihodim do naší flotily, kam házíme auta našich známých, o kterých víme, že moc nebouraj a že nám nezhorší škodní průběh :-) Ale pro srovnání kámoš ted u mě poptal POV a HAV na Peugeot 206RC (tzn. 2,0benzín). Do teď platil Kooperative za POV + čelní sklo + krádež (pouze ale když ukradnou celý auto) cca asi 18 500,- ročně. Naše nabídka je za 15 100,- a obsahuje POV i HAV + All risk + čelní sklo... Celkem jsem ho překvapil a celkem mile :-) to samý mu Koop nabídla za víc jak 30 000,- na rok :-)
Blesha
Nováček

Odeslat příspěvekod Blesha 23. 11. 2009 22:04

POV = povinné ručení
HAV = havarijní
All risk = krádež, živel, vandal, vykradení (např. autorádio, sedačky, kola)
Blesha
Nováček

Odeslat příspěvekod ace2 23. 11. 2009 22:08

Blesha. No já jen tak sonduju, kdyby se podařilo dodělat mého Cadillaca, tak na kolik by mi vyšla pojistka. To auto ujede reálně tak 2 tis km za rok je to yougtimer takže bych s ním nejezdil kdyby hrozilo že by mohl zmoknout natož ho někde škrábnout. Pro pojištovny ideální zákazník, jenom mě štvalo, že jsem platil 12 tis za auto, s kterým jsem nejezdil a riziko nehody je nepatrný. Jinak jsem neměl žádnou nehodu.
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Moderátor

Odeslat příspěvekod Blesha 23. 11. 2009 22:14

Tak mi pošli ve zprávě nějakou specifikaci toho auta, jezdí to na veterán RZ nebo klasickejch ? Nějak to sepiš a pošli, případně kdy, to chceš na silnici. Já teda přímo auta nedělám, já jsem likvidátor, ale vedle v kanclu sedí kolega co tohle dělá. Ted jsem zaslechl, že snad nějaká pojišťovna chce přijít s nečim, pro lidi jako ty. Pracovně to pojmenovali "dušičkáři", má to být pro lidi co najezdí minimum za rok a proto maj menší pravděpodobnost, že někoho napálej :-)
Blesha
Nováček

Odeslat příspěvekod jeremjáš 24. 11. 2009 08:19

Jo, to by bylo něco pro mě, také toho moc nenajezdím se svým autem, protože jezdím se služebním, která pojišťovna to je?
Jeremjáš 1,9
A vztáhna ruku svou Hospodin, dotekl se úst mých, a řekl mi Hospodin: Aj, vložil jsem slova svá v ústa tvá.
Hle, ustanovuji tě dnešního dne nad národy a nad královstvími, abys plénil a kazil, a hubil a bořil, abys stavěl a štěpoval.
jeremjáš
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Alex.. 24. 11. 2009 09:45

Blesha píše:Tak mi pošli ve zprávě nějakou specifikaci toho auta, jezdí to na veterán RZ nebo klasickejch ? Nějak to sepiš a pošli, případně kdy, to chceš na silnici. Já teda přímo auta nedělám, já jsem likvidátor, ale vedle v kanclu sedí kolega co tohle dělá. Ted jsem zaslechl, že snad nějaká pojišťovna chce přijít s nečim, pro lidi jako ty. Pracovně to pojmenovali "dušičkáři", má to být pro lidi co najezdí minimum za rok a proto maj menší pravděpodobnost, že někoho napálej :-)

haha...viděl jsi někdy tyhle dušičkáře v akci ? :mrgreen:
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod robbert 24. 11. 2009 09:46

To, že někdo jede pomalu neznamená, že jedezdí špatně... 8-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod siol.a 24. 11. 2009 09:52

robbert píše:To, že někdo jede pomalu neznamená, že jedezdí špatně... 8-P

Ale to, když někdo vyjede jen na dušičky zase neznamená, že jezdí dobře :-P
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 24. 11. 2009 09:53

siol.a píše:

Svatá pravda...

Kdo tedy jezdí dobře?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Alex.. 24. 11. 2009 10:02

to nebylo mířeno na rychlost...několikrát mi nedali přednost..jedou uprostřed... atd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod siol.a 24. 11. 2009 10:08

robbert píše:
siol.a píše:

Svatá pravda...
Kdo tedy jezdí dobře?

No dušičkáři rozhodně ne.
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 24. 11. 2009 10:24

Nechci vědět kdo ne, chci vědět kdo ano...

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Sauron 24. 11. 2009 10:32

...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka