pojistka na blbost a nehoda

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 11. 2009 10:15

No právě...jeden myslel....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 11. 2009 10:15

Pavlek píše:při kolizi sem nevolal policajty protože to nevypadalo na větší poškození, dle prvotního zkouknutí jen prasklá mřížka a spoiler (- záležitost pár korun)


jenze vis jak... zpusobil jsi skodu treti osobe...
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 22. 11. 2009 10:20

jeste majitel honitby kde ho sejmul
A co chudak zajicek?
takze 4 osoby a jedno zvire
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlek 22. 11. 2009 10:23

no jasný, škodu jsem způsobil o tom žádná, ale právě pro tenhle případ jsem si uzavřel tu super pojistku abych byl krytej, ale ejhle, najednou je potřeba takovejch papírů ...
Pavlek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferda Mravenec 22. 11. 2009 10:31

Dej to vyřídit právníkovi
všude byl, všechno zná
Ferda Mravenec
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 22. 11. 2009 10:33

Pavlek píše:no jasný, škodu jsem způsobil o tom žádná, ale právě pro tenhle případ jsem si uzavřel tu super pojistku abych byl krytej, ale ejhle, najednou je potřeba takovejch papírů ...


upřímně řečeno..v případě, že dodáš i ty papíry co píšeš v prvním příspěvku budou dle mého skromného názoru vyžadovat dále další věci..např. potvrzení o výplatě z HP, případně výpis z účtu..moc dobře jsou si vědomi toho, že to hodně firem/lidí nebude schopno ani ochotno řešit a na to spoléhají..

jen se zeptám - pojistku máš u České Pojišťovny? a leasingovka?

Jinak Ti poradím - ty pro leasingovku nejsi partner pro jednání...takže to s nimi opravdu nemá smysl řešit..nejsi jejich klient..
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tsunami 22. 11. 2009 10:33

Chovej se k byvalemu zamestnavateli jako se chova pojistovna k tobe. Vyzadej si (pisemne, doporucenym dopisem) potrebne doklady, snaz se s nima komunikovat a spolupracovat aby te nemohli napadnout, ze jsi se na ne *****, ale nedavej jim nic dokud od nic nedostanes vsechny papiry a dokud pojistovna vec neuzavre. To pro pripad, ze to chces resit. Pokud jsi nikde nic nepodepsal a byvaly zamestnavatel ti nema jak dokazat, ze jsi to byl ty kdo to auto poskodil, vyser se na nej (teda jestli uz mas v ruce vsechny potrebne papiry od ucetni atd.).
tsunami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavlek 22. 11. 2009 10:36

takže nejjednodušší asi dát právníkovi ... abych ale za služby právníka nezaplatil víc než mi má pojišťovna zaplatit :(
jinak zítra nebo v úterý jdu ještě osobně na pobočku, třeba tím nic nevyřeším, ale alespoň to zkusím

pojištovna- Česká pojišťovna
leasingovka- Business lease
Pavlek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlek 22. 11. 2009 10:39

posílal jsem doporučený dopis zaměstavateli a doporučeně i leasingovce.
zaměstavatel se ozval s tím, že oni nic nemají, že všechny podklady má leasingovka a leasingovka nekomunikuje vůbec

jak jsem psal na začátku, na infolince pojištovny mi řekli abych zajistil předpis náhrady škody a doklad o úradě, to jsem tedy udělal a podepsal jsem škodní protokol a i dohodu o srážce ze mzdy, takže podepsáno to mám ...
Pavlek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 22. 11. 2009 10:45

Pavlek píše:posílal jsem doporučený dopis zaměstavateli a doporučeně i leasingovce.
zaměstavatel se ozval s tím, že oni nic nemají, že všechny podklady má leasingovka a leasingovka nekomunikuje vůbec


to je snad logické, že to má leasingovka..boha jeho..spíš to vypadá, že se s tím nechtějí srát...ptal ses jestli si to od leasingovky vyžádali? I sebehorší leasingovka ( nebo i ti, co si na ní hrají) doklady dají ... tedy pokud není Tvůj bývalý zaměstnavatel v prodlení s placením...
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jouda.II 22. 11. 2009 11:36

Zaměstnavatel kecá. Minimálně tu fakturu musí mít v účetnictví, leda že by nebyl plátce DPH.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 22. 11. 2009 11:41

Ty si uz tych 7.000,- zaplatil?
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavlek 22. 11. 2009 12:05

jo, bylo mi to strženo z výplaty, bohužel ...
Pavlek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 22. 11. 2009 12:10

Pavlek píše:jo, bylo mi to strženo z výplaty, bohužel ...


no když jsi to podepsal ;-)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pavlek 22. 11. 2009 12:13

ano, podepsal ... ale jak říkám, než jsem to podepsal tak jsem se informoval na IL pojišťovny a tam mi bylo řečeno že stačí škodní protokol a doklad o zaplacení a tím podepsáním jsem ty podklady získal ... že si pojišťovna navymýšlý další ´´nesmysly´´ jsem tou dobou nemohl vědět
Pavlek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků