Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 7. 2009 23:18

Já neřeším. Ty řešíš. Já založil téma kvůli pi*ovině? :hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 25. 7. 2009 23:20

Mello tohle je superforum. Jsou zde různá témata, různí lidé, různé názory a nápady. Pokud založím téma pod názvem Vyfoťte někoho kdo špatně parkuje a někdo sem vkládá fotky nějakých bab které s tebou půjdou za 1500 tak si také myslím svoje, ale neřekl jsem ani slovo. Neřeším hovadiny a nepletu se do věcí po kterých je mi putna. Jestli ti tohle vadí, tak ho neřeš a běž si svobodně poklábosit někam jinam. Nikdo tě tady nedrží. Lozím snad já někam kde mě to nezajímá a prohlašuji tam že mě to nezajímá? Myslím že ne. A nikdo normální to nedělá. Tak mě nech napokoji a neřeš to.Jestli máš 20 tisíc příspěvků na základé psaní blbostí typu "tohle téma je pi*ovina" tak prosím. Každý asi má jiný styl...
Naposledy upravil Dr.Gonzo dne 25. 7. 2009 23:30, celkově upraveno 1
Dr.Gonzo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 25. 7. 2009 23:30

Doktore, asi budes zdaleka ;).

Tady to proste chodi jinak. Tady to bez TO nejde, ale aspon se neco deje. Pokud prezijes, prijdes na to ;)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 25. 7. 2009 23:30

Ježišmarja ... takoveho kreténa jsem chytil i u nás v baráku ... vrátil jsem se kolem půlnoci domů a idiot zaparkovaný přesně uprostřed vjezdu do podzemních garáží, že nešel nikudy objet (a že byla kolem místa plná *****) ... tak jsem zašel na PČR, kterou máme asi 50m od baráku ... tak ho prolustrovali, jestli tu nebydlí, ale přišel dřív než ho odtáhli - tak to asi skončilo jen domluvou (už jsem u toho nebyl)

stejně tak už jsem viděl na vlastní oči ženskou, která v jednosměrce zaparkovala do podélného stání čumákem napřed a celá zadel trčela do cesty

A jednoho mám zdokumentovaného mobilem v galerii: http://galerie.autorevue.cz/showphoto.p ... puser=1668
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 25. 7. 2009 23:32

Tommyk já přežiju v klidu. Jen nedokážu pochopit tyhle názory. Že někoho něco nezajímá tak to hned musí vyhlásit celému světu.A pak tady vznikají pokecy totálně mimo téma a totálně o ničem...Ale díky za podporu...Třeba fahrman bezproblémů pochopil o čem tohle téma je a problém s tím nemá... :)
Dr.Gonzo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 25. 7. 2009 23:34

Tady si na garazi, lepsi uz to (nastesti) nebude. Vyhlasovani valek celemu svetu je jednou z podstat tady toho.

Jinak k tematu - MP jsi volal? At je nejaka sranda
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 25. 7. 2009 23:37

Pravidelně tady projíždí hlídka teď večer. Ale zatím nic. MP jsem teda zatím nevolal a v plánu to nemám. Udělal bych to pouze v případě, že bych tam já osobně chtěl zaparkovat a on mě nepustil. Ale jelikož se mé auto "vyhřívá" v podzemní garáži, tak se tímhle spíše bavím. Lépe řečeno čekám koho prvního naserou...Bohužel je sobota a moc lidí tady není. Přes týden by už měl maník auto v příkopu...
Dr.Gonzo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxie 26. 7. 2009 09:30

Tak jak to dopadlo? Ten pán už má určitě delší vlasy ne? ;-)
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 26. 7. 2009 10:17

Tak tenhle showman je dobre prase, parkovat takhle cely den, to je sila. Ale na druhou stranu se musim priznat, ze u hypermarketu a vsech techto parkovist uz se na to muzu taky zvysoka vy*rat a parkuju pres dve mista zcela zamerne. Nenecham si dobrovolne od tech umelcu, pro ktere je parkovani do rady vozidel bez zniceni okolnich aut zrejme neresitelny problem odrbat dvere. A je mi uplne jedno, co si o me mysli.
Samozrejme ve mestech, nebo na sidlisti, kde je mista malo zaparkuju normalne, ale u hypermarketu, kde je mista habadej na to kalim.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 7. 2009 10:36

Já u hyprmarketů parkuju na úplně opačném konci co nejdál od všech aut a mám klid. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metaljohn 26. 7. 2009 10:50

MELLO píše:Já u hyprmarketů parkuju na úplně opačném konci co nejdál od všech aut a mám klid. 8-)

Tak tak :-)
BMW 130i, Fabia IV, BMW Z3 2,8i (na prodej)
metaljohn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 26. 7. 2009 10:51

To je taky reseni, ale me se nechce chodit tak daleko :)
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 26. 7. 2009 11:35

Tak tam stojí do teď . A nejen to. Je to celý štáb nějakého filmu nebo seriálu. Cosi tady natáčejí. Normálně nadrzo si tady zabrali půlku parkovacích míst a celou noc tam stáli a drželi fleka. Přijde vám normální že přijede televize a na sídlišti kde je 15 parkovacích míst, kde lidi od 17 večer bojují o každé místo si třema autama nadrzo stoupnou napříč aby měli kde parkovat nově přijíždějící členové štábu? Divím se že na ně ještě nikdo nevyjel.
Dr.Gonzo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 7. 2009 11:39

Měli si zažádat o zábor veřejného prostranství. Toto je vychcanost, ale na druhou stranu se jim nedivím.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 7. 2009 11:45

Lukino píše:To je taky reseni, ale me se nechce chodit tak daleko :)

tak na invalidy :oops:
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků