Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 2. 2. 2018 13:48

:D
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 2. 2. 2018 13:56

puk123 píše:Máš na vratech velkou tabuli:

VJEZD
P..O!!!

?

Na co? Ze se jedna o vjezd pozna i male dite.

-- 2. 2. 2018 13:58 --

Pajjoun píše:Zablokovanej vjezd je něco trochu jinýho, než stání na chodníku někde na okraji vidlákova.

Doufal jsem, že bude k pochopení, že nenarážim na to, když někdo zablokuje vjezd, ale na to, že by někdo volal denně kvůli chodníkářum.

Zablokovat kompletne jediny chodnik je dost pres caru. Pak naproti stoji dalsi auta, takze prujezd en cca 3m, neni to jednosmerka. Vznikaji pak fajn situace nehlede na to, ze se jako chodec pak v tom motas. Jelikoz se v tom musi i motat moje babicka, tak me tohle dost sere.

Reditel skoly je nejspise arogantni *****, na prvni email nereagoval, na druhy uz poveril zastupce at neco sesmoli, ale v podstate, ze to nehodlaji resit. Ikdyz maji za skolou pomerne velke parkoviste, ktere byva samozrejme prazdne.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 2. 2. 2018 15:26

Tak abyste věděli, syn od kolegyně dneska dostal pokutu za špatné parkování, byl na nějakých zkouškách. Díky garáži je jasné, kde to bylo a proč. :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 2. 2018 15:45

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 2. 2. 2018 16:06

:D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 2. 2018 16:11

Slawall píše:
puk123 píše:Máš na vratech velkou tabuli:

VJEZD
P..O!!!

?

Na co? Ze se jedna o vjezd pozna i male dite.

-- 2. 2. 2018 13:58 --

Pajjoun píše:Zablokovanej vjezd je něco trochu jinýho, než stání na chodníku někde na okraji vidlákova.

Doufal jsem, že bude k pochopení, že nenarážim na to, když někdo zablokuje vjezd, ale na to, že by někdo volal denně kvůli chodníkářum.

Zablokovat kompletne jediny chodnik je dost pres caru. Pak naproti stoji dalsi auta, takze prujezd en cca 3m, neni to jednosmerka. Vznikaji pak fajn situace nehlede na to, ze se jako chodec pak v tom motas. Jelikoz se v tom musi i motat moje babicka, tak me tohle dost sere.

Reditel skoly je nejspise arogantni *****, na prvni email nereagoval, na druhy uz poveril zastupce at neco sesmoli, ale v podstate, ze to nehodlaji resit. Ikdyz maji za skolou pomerne velke parkoviste, ktere byva samozrejme prazdne.

Hale, neznám to tam. Nehodnotím tvojí situaci.
Jen mi zarazilo, jak moc lidí by tu denně volalo fízly. (Nebo alespoň virtuálně)
Pak ty samý lidi budou ostatním nadávat do bonzáků v jiný situaci.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 2. 2. 2018 16:16

nahlasil jsem te
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 2. 2. 2018 16:23

:D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 2. 2018 16:28

Major Kure píše:nahlasil jsem te

:D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 2. 2. 2018 16:39

Slawall píše:Zablokovat kompletne jediny chodnik je dost pres caru. Pak naproti stoji dalsi auta, takze prujezd en cca 3m, neni to jednosmerka. Vznikaji pak fajn situace nehlede na to, ze se jako chodec pak v tom motas. Jelikoz se v tom musi i motat moje babicka, tak me tohle dost sere.

Reditel skoly je nejspise arogantni *****, na prvni email nereagoval, na druhy uz poveril zastupce at neco sesmoli, ale v podstate, ze to nehodlaji resit. Ikdyz maji za skolou pomerne velke parkoviste, ktere byva samozrejme prazdne.


Na maily se vyser.
Napiš oficiální dopis, ve které popíšeš situaci a pošli je řediteli gymplu a zároveň starostovi městské části (komunální volby!) a na krajský úřad jakožto zřizovatele školy, do dopisu uvést rozdělovník. Je třeba tam zdůraznit, že tím, že škola toleruje takovéto chování řidičiů, jejichž potřeba parkování je vyvoláná provozem školy, dává špatný příklad dětem svěřeným škole. atd. Na pozemku vzniká škoda atd. Rozepsat by se to dalo hodně.
Samozřejmě na konci uvést, že pokud bude protiprávní stav trvat budeš nucet situaci řešit pomoci právních kroků.
Poslat dodejkou a už to nepůjde jen tak hodit do koše.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 2. 2. 2018 16:49

Komunální volby? Kolik hlasů to hodí/ubere? Maximálně dají vědět, že tam budou posílat příslušníky na kontrolu a výběr pokut. Co tam chceš dále právní cestou řešit?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 2. 2. 2018 17:07

Vůbec jsi to nepochopil.
Jde přece o to udělat nějaký tlak na školu, ať minimalně apeluje na řidiče, kteří tam kvůli ní parkují, ať to nedělají.
Naposledy upravil Koleckobetonucimalty dne 2. 2. 2018 17:09, celkově upraveno 1
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 2. 2. 2018 17:07

Tak to vím naprosto přesně. Jeden hlas stěžovatele to přidá a 50 hlasů postižených to sebere. :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 2. 2. 2018 17:14

Koleckobetonucimalty píše:Vůbec jsi to nepochopil.
Jde přece o to udělat nějaký tlak na školu, ať minimalně apeluje na řidiče, kteří tam kvůli ní parkují, ať to nedělají.

J s dopisem dobry napad..neco takoveho jsem napsal do toho mailu, ze by se meli snazit byt dobrym sousedem apod.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 2. 2. 2018 17:20

Ber to tak, že ředitel školy je de facto úředník a na ty platí jen dopisy minimálně doporučené :)
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků