Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2018 21:41

Jack111 píše:všechny?

-- 25. 9. 2018 20:54 --

Vagi píše:Tak málo?


Při sto na hodinu budeš brát ještě od státu třeba na bydlení, ale někde kolem těch 120 se to bude lámat a dostaneš navíc kulový.


Jak muze nejaky kokot napsat ze dostane neco od statu. Ne od statu nedostava nikdo nic. Dostava od lidi a firem kreri makaji a pak sponzoruji druhe nesmyslnyma pripsevksma na kde co.
Se nedivim ze ti levicaci maji porad tolik hlasu kdyz takhle nekteri premysli jak jim stat neco da.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2018 22:13

pyčo buď solidární :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 9. 2018 07:05

Mr. Murphy píše:jako jakžtakž pochopím, že když má někdo velké luxusní auto, že parkuje přes dvě místa.... ale že takto musí parkovat i šu*in s Astrou za 350, to mi hlava nebere.... tak má blb parkovat někde na konci parkoviště když se o ten pekáč bojí.... asi nějaká psychóza, protože tu herku ještě vytunil nalepovacíma černýma ochrannýma lištama :D které jsou teda pěkně hnusné....

A zástěrky, takže typickej gerontvágen
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 9. 2018 07:32

vokuněnej vopl
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 28. 9. 2018 17:16

evlo píše:Tak jde asi primarne o to, aby ten clovek co to vyplnuje nemusel delat nic nelegalniho, s nalepkou je vpohode, tak je to i popsano ve vyhlasce.

-- 19. 9. 2018 13:29 --

ty jezdis se zatazenejma zaclonkama?

Si me pripomel, jak foliaci me znicili ty zaclonky, kokoti. Takze akorat jsem zaplatil zas za niceni auta a oprava nemozna, protoze hacky zasity v tom.

-- 19. 9. 2018 13:30 --

Mozna nalepka byt nemusi na tom taznem teda pri importu, ale z ceho by pak opsal to typ spojiovaciho zarizeni ax-50?

Nejezdim, nejezdím s tím teda už vůbec - zaparkoval jsem to na hliněný podloží 5cm od kamený zdi a odstěhoval se pryč - pryšla velká voda, jaká tu nebyla snad 15 let a trochu se to propadlo, tak doufám, že s tím půjde normálně vyjet a nebudeme to s tátou zkoušet trhat traktorem na půl. :D
Na oknech mám takou mřížku, přes kterou moc dozadu nejde vidět, záclonky mám jen dvě, zbytek chybí, ale mechanismus a jeho ovládání funguje.

Hele s tažným nevím, je to už nějakej rok, ale auto z Rakouska na přihlášení v ČR a zapsali by tam jakýkoliv tažný...
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 5. 10. 2018 06:12

Jestli tam předtím nestála motorka (jakože asi ne), je to debil a bezohledné hovado.

Obrázek
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 5. 10. 2018 06:47

salam01 píše:Jestli tam předtím nestála motorka (jakože asi ne), je to debil a bezohledné hovado.


Asi ne, kdyby tam stála, tak tak to hodí na místo vedle a nezabírá dvě. Aspoň já bych to tak udělal.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 10. 2018 06:56

Jak má očesaný obě krytky na ostřikovače světel :D :-S
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 5. 10. 2018 07:05

xxvojtax píše:
salam01 píše:Jestli tam předtím nestála motorka (jakože asi ne), je to debil a bezohledné hovado.

Asi ne, kdyby tam stála, tak tak to hodí na místo vedle a nezabírá dvě. Aspoň já bych to tak udělal.

A když tam stály motorky dvě?

Nárazník nejspíš měnil a v barvě byl zrovna k mání tento s dírama pro ostřikovače.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod salam01 5. 10. 2018 07:06

Nebo čtyři - dvě hodil fordista do křoví a zaparkoval.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 10. 2018 07:09

puk123 píše:Nárazník nejspíš měnil a v barvě byl zrovna k mání tento s dírama pro ostřikovače.

No kolegovi to ukradli, prej je o to zájem, ale on má klasiku stříbrnou, co bude asi nejpoptávanější. Tak tam dal nějaký aftermarket, nastříkal doma a přilepil natvrdo :D Ostřikovače tak nepoužívá, ale stk prošel ...
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 5. 10. 2018 07:26

Nebo tam stál traktor:
Obrázek
2 fordy na 2 místa je OK:
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 5. 10. 2018 07:53

:mrgreen:
park_Platz.png
park_Platz.png (353.37 ) Zobrazeno 2045 krát
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 10. 2018 08:09

MV_cz píše:Jak má očesaný obě krytky na ostřikovače světel :D :-S

asi už mu někdo poděkoval za to jeho umění s parkováním :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 10. 2018 08:25

salam01 píše:Jestli tam předtím nestála motorka (jakože asi ne), je to debil a bezohledné hovado.

Obrázek

bych to dal mezi to bile a modre auto, nebo pripadne, pokud ma volant nalevo a chtit byt ***** jen vedle modreho auta.

-- 5. 10. 2018 09:33 --

dneska teda parkuji jednou stranou auta hned vedle cary - abych mohl pohodlne vyjet doleva.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků