Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 2. 2017 10:54

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Blok na 1000,- za něco se zelení přítomen :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2017 10:57

dyt se to da prenest v ruce
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 2. 2017 11:11

zapadlo jim to
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 27. 2. 2017 11:12

elektromobil by vyjel, zelená se zelenou si pomáhají
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 2. 2017 11:16

Já to fotil 25. dopoledne a lístek tam byl z 24. nějak po obědě.
Toho 25. kolem oběda to pak zmizelo.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 2. 2017 13:14

to je někde u kolejí, ne? :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 27. 2. 2017 13:16

Ale to je náhodou moc pěkné.
Nejedná se o silniční vegetaci, neboť pozemní komunikace evidentně není v bezprostřední blízkosti, příp. bych chtěl vážně vidět, jak by to správní orgán odůvodnil. A tedy nejde o neoprávněné zastavení a stání (navíc vozidlo bylo evidentně zastaveno nezávisle na vůli řidiče a rovněž se nejedná o překážku provozu na pozemní komunikaci).
Spíš bych to viděl na neoprávněný zábor veřejného prostranství a v tom případě by stačilo odmítnutí vypovídat, protože z toho nelze udělat správní delikt provozovatele vozidla (nejede se podle silničního zákona).
Nechce se mi věřit, že by orgán nechal pokutový blok za stěračem, to už by bylo opravdu velmi troufalé. Ale tak za pokus nic nedají :lol:
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2017 13:20

https://www.youtube.com/watch?v=Z1QA45eL5Bc

huste tak yeti 2.0 TDI ma 0-200 za cca 50 s, takze stejne jako 150 konove bravo :))))))
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 2. 2017 13:24

akorát že to bravo to má za 40
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 27. 2. 2017 13:25

m.a.x.i.m.u.s píše:Obrázek
Obrázek
Obrázek
Blok na 1000,- za něco se zelení přítomen :D

to bych viděl tak na tři promile :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 27. 2. 2017 13:25

Mezi 0:33 a 0:34 přelep na jiný video, takže fake
anonym

Odeslat příspěvekod puk123 27. 2. 2017 13:43

To nebyl umělecký záměr? Mně se teda tohle zelené Twingo uprostřed městského trávníku zamlouvá více než třeba rudé trenky nad Hradem.

-- 27. 2. 2017 13:48 --

Lexx píše:Ale to je náhodou moc pěkné.
Nejedná se o silniční vegetaci, neboť pozemní komunikace evidentně není v bezprostřední blízkosti, příp. bych chtěl vážně vidět, jak by to správní orgán odůvodnil. A tedy nejde o neoprávněné zastavení a stání (navíc vozidlo bylo evidentně zastaveno nezávisle na vůli řidiče a rovněž se nejedná o překážku provozu na pozemní komunikaci).
Spíš bych to viděl na neoprávněný zábor veřejného prostranství a v tom případě by stačilo odmítnutí vypovídat, protože z toho nelze udělat správní delikt provozovatele vozidla (nejede se podle silničního zákona).
Nechce se mi věřit, že by orgán nechal pokutový blok za stěračem, to už by bylo opravdu velmi troufalé. Ale tak za pokus nic nedají :lol:

Třeba se rozjel, když se o něj opřel orgán MP při umisťování lístku za špatné parkování.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 2. 2017 14:05

Arnie J píše:to je někde u kolejí, ne? :)

Ani u železničních a ani studentských :D
Lexx píše:Ale to je náhodou moc pěkné.<br abp="856">Nejedná se o silniční vegetaci, neboť pozemní komunikace evidentně není v bezprostřední blízkosti, příp. bych chtěl vážně vidět, jak by to správní orgán odůvodnil. A tedy nejde o neoprávněné zastavení a stání (navíc vozidlo bylo evidentně zastaveno nezávisle na vůli řidiče a rovněž se nejedná o překážku provozu na pozemní komunikaci).<br abp="857">Spíš bych to viděl na neoprávněný zábor veřejného prostranství a v tom případě by stačilo odmítnutí vypovídat, protože z toho nelze udělat správní delikt provozovatele vozidla (nejede se podle silničního zákona).<br abp="858">Nechce se mi věřit, že by orgán nechal pokutový blok za stěračem, to už by bylo opravdu velmi troufalé. Ale tak za pokus nic nedají :lol:

:mrgreen:
Obrázek
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 3. 2017 00:49

Obrázek
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 3. 2017 06:01

Naděláš, se koukni někdy na STOP XAM.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků