Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 11:27

Vypustit gumy
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Road_Runner 24. 2. 2017 11:31

Jo, to jejich odjezd opravdu urychlí. :-)
Hjondé i30.

Now don't you wait or hesitate,
let's move before they raise the parking rate!
Road_Runner
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 11:33

Jasně že ne, ale budou mít pakárnu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 24. 2. 2017 11:33

Dofoukat gumy.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 11:34

Za litr rumu zabiju gumu. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 2. 2017 11:42

Lexx píše:Na parkovišti odhadem 10 volných míst, ale 2 pičusáci to píchnou doprostřed :hm

a co když tam zaparkovali v době když ještě zadný místo volný nebylo?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 24. 2. 2017 11:48

1) Hodinu před tím, když jsem tam zaparkoval, tak tam byl stejný počet volných míst. Pravděpodobnost toho, že během té hodiny se parkoviště naplnilo a zase vyprázdnilo, je takřka nulová.

2) Připustíme-li, že by tam opravdu v době jejich příjezdu nebylo jediné místo, tak tím spíš to tam takhle nemůžou zaparkovat.

Occamova břitva -> jsou to kkti :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 2. 2017 15:12

U nás se na podobnym parkovišti takhle běžně parkuje a je to právě pro to, že večer je to plný a šulini to lupnou doprostřed. Možná počítaj s tím, že i jako první ráno pojedou zase pryč, ale to nebývá pravdou :(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 2. 2017 15:14

se přepočítávaj šulini
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2017 16:01

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 24. 2. 2017 18:55

Lexx píše:Na parkovišti odhadem 10 volných míst, ale 2 pičusáci to píchnou doprostřed :hm


Takhle se občas parkuje i u nás v práci :-l
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 2. 2017 23:24

Lexx píše:Jack111: A teď schválně jestli ty změníš názor.
ádn

Žádnej názor jsem nevyslovil, nemůžu ho tedy změnit ;-)

Ale myslím si, že tvůj případ není stejný. Protože když tě policajt při něčem načapá, vlastně mu o nic nejde. Je mu docela jedno, jestli pokutu dostaneš nebo ne. Zatímco v tvém případě by policisté jinou výpovědí na sebe přitáhli problémy.

-- 25. 2. 2017 23:32 --

Tady jsem našel od Berana říkat to samé (což má tedy nulovou váhu) http://www.autoweb.cz/beran-svedectvi-policisty-jako-dukaz-v-judikature-ustavniho-soudu/

Trochu mě překvapuje, že by tam nezmínil ty rozsudky, o kterých píše goes. Asi o nich neslyšel :hm
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 2. 2017 23:57

Jack: napsal jsem jasne, ze vypoved policisty nemuze slouzit automaticky jako jediny dukaz k odsouzeni a to co odkazujes to jen potvrzuje. Vypoved policisty ma stejnou hodnotu a hodnovernost jako kohokoli jineho, pokud by se narazilo na tvrzeni proti tvrzeni. NSS tech rozsudku ma vicero v tomto smeru.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 2. 2017 00:06

Tak sem nějaký hoď. Já jsem dodal, kde se píše, že to stačí. Ty tvrdíš, že nikoliv, OK, může být něco novějšího. Hoď to sem, ať se poučím.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2017 08:23

Cetl sis vubec ten clanek na ktery odkazujes? Vzdyt se tam jasne pise..

Ústavní soud to pak shrnul takto: "Ústavní soud dále podotýká, a to nejen se zřetelem k projednávanému případu, že v demokratickém právním státě, v němž jsou si všichni lidé rovni, nelze obecně bez dalšího přikládat vyšší váhu výpovědím policistů jako příslušníků mocenských složek oproti výpovědím jednotlivců, vůči nimž jsou policejní či jiné státní pravomoci vykonávány."

- jasne US rika, ze nelze jen tak delat z vypovedi policie neco vice, nez z vypovedi jineho cloveka, ze tedy name vyssi hodnotu, nez vypoved jineho. Takze zde mas napr. nejvyssi judikat, ktery jasne rika, ze jen prosta vypoved PCR, ktera bude opacna nemuze mit vetsi vahu, pak musi prijit to dokazovani apod.

NSS 6 As 22/2013 – 27 (22.5.2013)Především musí správní orgán v takovýchto případech policisty vždy vyslechnout jako svědky. Neměl by se spokojit jako s důkazem pouze s oznámením o přestupku a s úředním záznamem vyhotoveným policisty, neboť jde sice o důkazy přípustné, nicméně pro potřeby správního trestání nemohou takové důkazy postačovat

- opet se rika u nejvyssiho spravniho soudu, ze takovy dukaz nemuze dostacovat. Tedy, ze prosta vypoved policisty je namlo k odouszeni. Musi se pristoupit k dalsimu dokazovani.

atd...



Jendoduse receno pokud se neprokazou dalsi okolnosti, ktere by vypoved policisty podporily, tak nemjuze byt dotycny potrestan. Protoze ve vypovedi jsou si rovni.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků