Pojištění auta v Anglii ?!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 22. 6. 2018 12:14

robbert píše:Já už tyden čekám na zelenou kartu od nich. A nic. Co mám dělat?


Zeptat se jich :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ctirad 22. 6. 2018 12:34

goes píše:... Realne 7tis. liber je cca 5 prumernych platu v UK, takze je to jako by u nas toto pojisteni stalo cca 120 tisic.

To je jak na fluence ne?
Ctirad
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 12:36

X123 píše:Když už to ten spamer výtahnul... Jedeme v srpnu na 2 týdny do Edinburgu a chci si tam půjčit auto. Po přečtení všechno možného na internetu to vypadá, že tam půjčujou jen samý podvodníci a snaží se člověka na všem ojebat. Jaké pojištění spoluúčasti bude fungovat? Všechny srovnávací servery nabízejí extra připojištění, ale které z nich je k něčemu? Že se s nima pak budu měsíce dohadovat mi je jasné, ale aby zaplatili...

Ty tam jedeš bourat? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 6. 2018 12:37

X123 píše:Když už to ten spamer výtahnul... Jedeme v srpnu na 2 týdny do Edinburgu a chci si tam půjčit auto. Po přečtení všechno možného na internetu to vypadá, že tam půjčujou jen samý podvodníci a snaží se člověka na všem ojebat. Jaké pojištění spoluúčasti bude fungovat? Všechny srovnávací servery nabízejí extra připojištění, ale které z nich je k něčemu? Že se s nima pak budu měsíce dohadovat mi je jasné, ale aby zaplatili...
Wat?! Asi nejaky cesky ojebavace, prekvapilo, ze nekdo dodrzuje pravdila. Ja si tam pujcoval auto 2x na letisti, pokazdy jsem vedel, ze je to fakt na letisti a ne odvoz mikrobusem na parkac, jednou jsem auto vracel nekde vpc, kde si poto prijel, za priplatek 20gbp, nikdy zadna komplikace. Jednou me nauctovali radar co me zmeril. Jsem se ptal i WTF a prisla me druhy den odpoved na misto, kde me to zmerilo, takze si to nevymysleli - to jsem si pak vzpomel, ze me to tam fotilo :)

Doufam, ze jsi tvuj prispevek myslel jako trol.


Ale teda nenaboural jsem.

Auto stalo vzdy kolem 30GBP na den realne vc. nejake zakladni pojistky.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 22. 6. 2018 12:51

Arnie J píše:
X123 píše:Když už to ten spamer výtahnul... Jedeme v srpnu na 2 týdny do Edinburgu a chci si tam půjčit auto. Po přečtení všechno možného na internetu to vypadá, že tam půjčujou jen samý podvodníci a snaží se člověka na všem ojebat. Jaké pojištění spoluúčasti bude fungovat? Všechny srovnávací servery nabízejí extra připojištění, ale které z nich je k něčemu? Že se s nima pak budu měsíce dohadovat mi je jasné, ale aby zaplatili...

Ty tam jedeš bourat? :D

Ano. U nás si havarijko také dělaám s tím, že budu bourat... :-)

-- 22. 6. 2018 13:55 --

Tak jistě je spousta stížností na věci, které si normální člověk přečte a ví o nich. Ale riziko, že to tam někde odřu nebo pojedu v protisměru na dálnici se mi zdá vysoké, tak bych to chtěl mít nějak pojištěné...
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 13:01

tak to nemohu sloužit :)

já si vyjel nabídky ve srovnavači, vzal jsem tu nejlevnější a neřešil :D a ano, jel jsem z letiště mikrobusem myslím, jinak vše proběhlo bez problému a bez příplatku
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 22. 6. 2018 14:57

Díky, kolik jste platili?
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 6. 2018 15:17

i30 hodne dobre
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 22. 6. 2018 16:36

vsak taky nic lepsiho neni :love:
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 16:41

Nic levnějšího není? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 16:49

Šak já myslel nic levnějšího pro ty půjčovny
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků