Parkovani pred vyjezdem

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2017 21:15

Jarda36.m píše:Realita. Řadový dům. Opravený, z bytu udělán průjezd do dvora, který slouží jako skladiště. Nefunkční - šířka, Hundai Santa fee pokud vjede nevyleze." Kamufláž, bo parkovací místo město neprodá pokud není Invalida. Tak to tu řeší zubař své parkovací místo před pofiderním vjezdem do průjezdu. Je to podvod jako hrom. Mě město nechtělo povolit parkování na SPZ za poplatek. Ale tento vykuk to provedl takto. Nechal si před tímto jakoby vjezdem nakreslit žlutou a parkuje tam každý den. Poraďte, jak prosadit spravedlnost před svinstvem a podvodem. Děkuji.


Typicka zavist co? At sousedovi koza chcipne... tak bez udavat na urady
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 24. 11. 2017 21:21

Já tomu popisu moc nerozumím,přečti si to po sobě , Nefunkční- šířka ? ,Pokud vjede,nevyleze,jako z auta ?,Moc nechápu,ale tak namaluj si tam taky žluté pruhy a parkuj zrovna tak,ne ?
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 11. 2017 23:34

Píše, že pan má garáž pro keijidosa třídu vozidel nebo skutr a parkuje tam velké SUV. A pánovi závidí, že si parkuje před svým vlastním vjezdem na zákazu zastavení vyznačeným značením na vozovce.

Co jsem pochopil, tak majitel SUV svojim parkováním na zákazu zastavení nijak neomezuje "stěžovatele".


Podle mě je to Fejk, ale obávám se, že lidí možná takto v ČR fakt fungují :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 25. 11. 2017 15:15

Sousedi taky neparkují na vlastním pozemku ani v garáži, ale před domem na ulici. Schválně se ještě roztahují s auty tak, aby zabrali co nejvíce míst. A běda, jak jim někdo to "jejich" místo zabere. :oops:
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 25. 11. 2017 18:29

Jarda36.m píše:… Nechal si před tímto jakoby vjezdem nakreslit žlutou a parkuje tam každý den. Poraďte, jak prosadit spravedlnost před svinstvem a podvodem. Děkuji.

To je jednoduche jako facka. Pokud je tam zakaz stani, tak tam nikdo stat nesmi, ani ten v jehoz prospech to znaceni je.
~ Carpe diem ~
copper
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 25. 11. 2017 20:08

Bingo! Jestli si ten průjezd postavil už s tímto úmyslem, tak je to geniální plán. Ale pokud to někdo bude brát do detailu, tak na zákazu nemůže stát ani majitel vjezdu.
kembuaa
Štamgast

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků