Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 1. 2018 10:55

to mi připomíná, kolegu s tou modrou M2 před svátkama naboural sypač radlicí
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 3. 1. 2018 11:32

m.a.x.i.m.u.s píše:Včera večer u obchodního centra někdo naboural kámoše. Zadní nárazník promáčklý a čidlo kaput. Kamery mají prý jen na mlékomat před OC a pak u závor. Podíval se doma na záběry z kamery, aby viděl kdo stál kolem a dnes se tam jel podívat a to auto tam stálo a mělo poškozený zadní nárazník, asi prodavačka z nějakého obchodu. Volá PČR, že stojí u auta, které tam stálo včera a má poškozen nárazník včetně nalepeného písku z jeho nárazníku. Mu řekli, že prý během dne se na to přijedou podívat, kokoti...

Já to měl podobně v Rakousku. Ale policajti tam byli během chviličky, našli majitele, vypsali papíry, prosvítili lak z mého auta na autě viníka nějakým světlem, tím prý poznají, jestli je to shodný lak, odtahovka mezitím dojela a vyřízeno raz dva...
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 3. 1. 2018 11:33

Tak prý po urgenci přijela jiná hlídka a poslala kámoše domů, že to vyřeší s paní oni a ho nepotřebují. Prý to nafotí a předají info hlídce co to řešila včera.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vzach 3. 1. 2018 11:43

Mikey89 píše:To ta moje kolikrát nadává víc jak já, podle nálady :D Ta jestli bude mít řidičák....

kozakm píše:Kamion, trvalo to, ale uhnul

Špatný postup, na kamion se musí blikat, ne troubit, protože to opravdu za návěsem neslyší, to si akorát troubil na toho dodávkáře :D

V takovém případě obvykle nechám v levém pruhu zapnutý levý blinkr a když to nepomůže, tak občas bliknu dálkovýma. A když nepomůže ani to a za mnou už se tlačí další auta v levém, tak se zařadím úplně doprava, aby byla kola těsně u žluté čáry a nechám puštěný pravý blinkr. Takže pak už blikají za kamionem dva - jeden v levém a jeden v pravém pruhu. Kamioňák jedoucí středem má tak za návěsem nasvícenou i krajnici vpravo a obvykle pak najede víc doprava a uvolní tím levý pruh. Pak pustím ostatní auta v levém, zařadím se za ně a předjedu ho taky. Což by ale v tomto případě asi kvůli té dodávce nešlo realizovat.
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 3. 1. 2018 12:14

Jsem si to video pustil kvuli zvuku (bez nahledu na video) a dostalo to uplne novy rozmer :

Martane nedelej to....Prosim

A uz jsem tam
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 1. 2018 12:21

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 1. 2018 12:40

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 3. 1. 2018 12:48

Manželka se teď už taky směje :)
kozakm
Nováček

Odeslat příspěvekod kozakm 5. 1. 2018 16:02

kozakm
Nováček

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 1. 2018 16:15

:mrgreen:

Tohle mám taky....naštěstí v kombíku. :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 1. 2018 17:53

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 1. 2018 18:08

no LOL :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 1. 2018 18:08

T.E.CH píše::mrgreen:

Tohle mám taky....naštěstí v kombíku. :D


CC kombi som este nevidel 8-)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 5. 1. 2018 18:10

Arnie J píše:to mi připomíná, kolegu s tou modrou M2 před svátkama naboural sypač radlicí

To me pripomina, jak jsem vyuzil toho, ze mam stary auto, kterymu se garaz posimva, vsichni na parkovisti u nakupukaku 23. stali v kolone na vyjezd a ja to jel vklidu pres obrubniky u stromku. Vzdycky pri dopadu z obrubniku na asfalt se to pekne zhouplo par centaku na stranu a ja si rikal, ze majitele tech krasnych novych bmw a mercedusu by asi *****, kdyz by to do toho jeich auta jeblo.

-- 5. 1. 2018 18:11 --

Pak jsem nabral betonovej sloupek, pri parkovani, podival se na to a mel fpici.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 1. 2018 18:31

Evlo je zpátky v plné formě.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků