Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 2. 2018 11:15

Hvaceq píše:A co takhle máma s dítětem a kočárkem v protisměru ve chvíli, kdy proti jede větší auto?


No teda, ty umíš uplést z hovna bič :tleskani
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 2. 2018 11:16

ale jak se vztekala, bestie :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 16. 2. 2018 11:24

Z toho videa to nevypadá jako něco, co by obyčejná FWD s rozumnýma zimákama nevyjela.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 2. 2018 11:28

ale jo, ten konec je dost strmý ... projet by to s FWD šlo v pohodě, ale rozjezd už by byl trochu oříšek

https://goo.gl/maps/br2LapbBYLB2
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 2. 2018 11:36

Tam jsou problémy pokaždé, když napadne sníh :D

Ono to vyjet jde, ale dneska tam v tom kopečku stálo pár aut, která to nedala.
V nejhorším mohli použít řetězy, že?
A nahoře je stopka a taky šlo vidět, že se tam někdo rozjížděl. :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 2. 2018 11:44

jj nějaký bawo asi :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 2. 2018 11:49

GeneHawkins píše:
Noclaf píše:
Hvaceq píše:A co takhle máma s dítětem a kočárkem v protisměru ve chvíli, kdy proti jede větší auto?

Spravne je to v tom videu. Mohl by za to on. Velky ***** prekvapeni, ze za zatackou muze neco byt. Je na tom pekne videt jak lidi jezdej s tim, ze to "nejak dopadne", "nejak to zvladnou". *****.

Nechápu, proč prostě nešlápl na brzdu. Co jiného?

+1
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 16. 2. 2018 11:55

Noclaf píše:
Hvaceq píše:A co takhle máma s dítětem a kočárkem v protisměru ve chvíli, kdy proti jede větší auto?

Spravne je to v tom videu. Mohl by za to on. Velky ***** prekvapeni, ze za zatackou muze neco byt. Je na tom pekne videt jak lidi jezdej s tim, ze to "nejak dopadne", "nejak to zvladnou". *****.

Nevymyslis nic, ja takhle predjizdel v zatacce, kde bylo videt, ale byla tam zidka a proste najednou v protismeru u krajnice bylo samotne decko nizsi nez ta zidka, to jsem se lekl neskutecne.
Naposledy upravil evlo dne 16. 2. 2018 11:58, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 2. 2018 11:58

Proto jsem šíleně vysazený na auta zaparkovaný těsně před přechodem.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Noclaf 16. 2. 2018 12:05

Srdcoj. U nas na sidlisti takhle parkujou. A neni vyjimka ze to udela s dodavkou, pres kterou neni videt ani dospelej...
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 2. 2018 12:17

Jj, to se mi stalo. Přes auto jsem neviděl dítě, sice jsem ubrzdil, ale chodec na protější straně ze mě udělal *****, že jsem já kokot, že jak jsem ho nemohl vidět, když on ho z protější strany chodíku přece viděl...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 16. 2. 2018 12:32

U nás ve městě zúžili silnici a u třech přechodů na ty ulici udělali parkovací místa. Sranda je, že lidi, kteří by vás nejraději obrali o řidičák za 100 tacho na široký, přehledný okresce, tam tou ulicí jezdí 50 a vypadají naštvaně, když si před těma přechodama zaskládanýma autama zpomalím. Když je z protisměru volno a já jedu po prostředku, to už, zdá se, nechápe nikdo...
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hvaceq 16. 2. 2018 12:35

Lexx píše:
Hvaceq píše:A co takhle máma s dítětem a kočárkem v protisměru ve chvíli, kdy proti jede větší auto?

No teda, ty umíš uplést z hovna bič :tleskani

Viď?
Spousrta lidí nepochopila, že to je jen nadsázka a pro obavení.
Hudba dobrá ne? :-)
Hvaceq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 16. 2. 2018 12:58

.Jelen. píše:U nás ve městě zúžili silnici a u třech přechodů na ty ulici udělali parkovací místa. Sranda je, že lidi, kteří by vás nejraději obrali o řidičák za 100 tacho na široký, přehledný okresce, tam tou ulicí jezdí 50 a vypadají naštvaně, když si před těma přechodama zaskládanýma autama zpomalím. Když je z protisměru volno a já jedu po prostředku, to už, zdá se, nechápe nikdo...

Jo, tohle uplne nesnasim, proste super neprehledna situace, kolikrat jeste i treba snih, tak jedu uprostred a pycus se na me lepi metr na auto, tim fakt zvysuje bezpecnost a kdyz najedu doprava a zpomalim uplne, at me objede, i treba dam blinkr, tak furt jede pul metr az metr zamnou, treba 5kmph.

Nekdy si rikam, ze to ty lidi nedelaji schvalne, ale jsou proste idioti.

Nebudu soudit jak je to v cizine, tam jezdim daleko mene, nebylo by to objektivni srovnani.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 16. 2. 2018 12:59

.Jelen. píše:U nás ve městě zúžili silnici a u třech přechodů na ty ulici udělali parkovací místa. Sranda je, že lidi, kteří by vás nejraději obrali o řidičák za 100 tacho na široký, přehledný okresce, tam tou ulicí jezdí 50 a vypadají naštvaně, když si před těma přechodama zaskládanýma autama zpomalím. Když je z protisměru volno a já jedu po prostředku, to už, zdá se, nechápe nikdo...

+100

s tím se setkávám taky. Zpomalím před přechodem na který není vidět a zezadu se buď nalepí na 10cm nebo si i zatroubí, pokud musím, třeba kvůli dodávce, téměř zastavit.
kembuaa
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků