Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 11. 2017 21:08

Naopak, vsichni blokuji levy pruh :pozor
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 23. 11. 2017 21:17

vsichni ne, ja som dnes bol max v strednom :)
Naposledy upravil MirecBA dne 24. 11. 2017 14:09, celkově upraveno 1
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Devil007cz 24. 11. 2017 11:51

Nechcte radsi resit nejake pekne kundy nez escalatory? :D
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 24. 11. 2017 14:41

Co na nich chceš řešit?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 11. 2017 18:38

Devil007cz píše:Promin, ale me nepripada vporadku nekoho hned probliknout kdyz k nemu dojedu. On dojede na uroven oktavie, zadny cas nechat ridicovi, aby uhnul a hned ho probliknul jak k nemu prijel ze zadu.

Nevim, ale urcite by ti to nebylo prijemne, kdyby te pokazde nekdo dojel a aniz by si uhnul, tak by te hned probliknul. Me tohle chovani vadi, pak se tomu ridicov,i ze ho pozdrzel ani nedivim (tim nerikam, ze je to vporadku).

Ja bych si zanadaval co je to za debila za mnou a uhnul. Ja s tim problem nemam, ale hned probliknout mi prijde mimo. Z takovych veci pak vznikaji ty agresivni reakce na silnici, protoze si dneska plno ridicu mysli, ze proste oni jsou pani silnice a vsichni uhnete.

Kdyby tam je takhle dalsich 5-10 sekund tak to probliknuti vidim vporadku.


Hele, on v prvé řadě v tom pruhu neměl vůbec co dělat a myslím, že v něm jel už dost dlouho před tím, než jsem jej dojel. Měl tedy dost času si uvědomit, že něco dělá špatně. Tedy za mě bliknutí na místě. Mám to tedy chápat tak, že běžně jezdíš bezdůvodně v levém pruhu a když tě někdo dojede a problikne, myslíš si něco o debilech za tebou?

Možná to říkáš, protože si myslíš, že to je ve městě - ne, není to ve městě.

-- 24. 11. 2017 17:50 --

kembuaa píše:A já bych blikal už z větší dálky a naopak bych se na něj nenalepil jako kokot na videu. Bliknutí je naprosto v pořádku, pokud je na místě. Lepení se na ***** nikdy.


Kokot na videu si nejdřív myslel, že Citrón jede o něco rychleji jak Octa (proč by jinak byl v levém) a čekal, že se každou chvíli zařadí vpravo. Když se přiblížil, zjistil, že to je rychlostně naopak (Citrón nejspíš začal zpomalovat nebo Octa zrychlovat) a že se ani nestihne bezpečně zařadit před Octu. Takže s nohou na brzdě volně zpomalil a bliknul na Citróna. Z dálky právě nechtěl blikat - počítal, že ho Citrón vidí, zachová se normálně a proč dělat vlny. Následně nechal projet Octu, ještě zlomek vteřiny počkal, zda Citrón nehodí blinkr a pokračoval do pravého pruhu. Že odstup nebyl zrovna největší souhlasím. Kdyby měl kokot v plánu za Citrónem setrvávat déle, tak si drží vzdálenost větší. Takto ale vyhodnotil, že je riziko minimální, vzhledem k tomu, že měl přehled o situaci vepředu a plánoval v řádu vteřin zmizet. Za případnou nehodu, plynoucí z nedostatečného odstupu, by ale neváhal přijmou zodpovědnost a nevedl by řeči typu, že neměl šanci reagovat.

-- 24. 11. 2017 18:01 --

glider píše:Mne to pride zvlastne vzhladom na autora toho videa.

Nedavno tu bolo video ako niekoho blokoval na privadzaci a cudoval sa trubeniu/blikaniu...a teraz toto hej.


Myslíš to, jak přede mnou jelo pomalu auto, já jsem se po rozšíření silnice vystrčil, abych zjistil proč a dotyčný za mnou se tam musel honem procpat? Jo, to je úplně to samé. Ale jo, s odstupem času uznávám, že to je mírně pokrytecké ;-) Prostě borec měl větší koule :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 24. 11. 2017 20:11

Jo, to určitě. Jenom do chvíle, než by, přehled nepřehled, udělal první úhybný manévr a kokot třeba někoho srazil a zabil. Pak by bylo po zodpovědnosti, to známe.

Bliká se z dálky, bliknutí není žádný prohřešek. A nelepí se za žádných okolností, i kdyby byl vpředu sebevětší mamlas.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 11. 2017 20:19

Jenom kdybys potřeboval, aby uhnul. :D :D :D
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 11. 2017 20:30

aikoN píše: Za případnou nehodu, plynoucí z nedostatečného odstupu, by ale neváhal přijmou zodpovědnost


:D 8-) O:-)
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 11. 2017 20:33

kembuaa píše:Jo, to určitě. Jenom do chvíle, než by, přehled nepřehled, udělal první úhybný manévr a kokot třeba někoho srazil a zabil. Pak by bylo po zodpovědnosti, to známe.

Bliká se z dálky, bliknutí není žádný prohřešek. A nelepí se za žádných okolností, i kdyby byl vpředu sebevětší mamlas.


Hele to máš těžko. Bliknes z dálky, 70% lidí řekne že jsi arogantní debil. Bliknes zblízka, 70% lidí rekne že jsi arogantní debil. Když zůstaneš v odstupu, většina takových to pochopí tak, že uhýbat nemusí, že jedeš za nimi. Jako já to beru, že se nemáš lepit, sám tady přece na to nadavam, ale mám zkušenost, že když do něj takhle "netuknu" a zůstanu opodál, tak neuhne. A evidentně ani to někdy nepomůže. Být situace taková že neuhne a nešel by podjet, tak se stáhnu dál.

Že bych se v případě nehody nevykecaval jsem řekl, že by to tak bylo, nemám ti jak dokázat a doufám, že k tomu ani nikdy příležitost mít nebudu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 11. 2017 21:09

Baze dnes Golf mk.II predbehnuty v obci...za obcou som to roztahoval z 5ky co bolo osudne a predbehol ma naspat.
Tak som ho na chuja musel dobehnut a predbehnut znova :D

Video asi radsej ne mozno tam bolo aj kusok lepenia :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 11. 2017 22:07

Kua byt predjet mk2, to by vyhecovalo asi i me, notorickeho klidase a kloboucnika... :))

Me dnes rano vzala O3 tdi 4x4 ani jsem se nesnazil zavodit protoze jel na glidera
Anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 24. 11. 2017 23:27

Dneska jsem predjel Dácii benzínkou a následně kolonu chodníkem. To už je jak za mládejch let, kdy jsem jezdil jak totalni idiot vraky za 20. Možná je to tím, že zas jezdím vrakem za 20 :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 11. 2017 09:14

chybí onboard ;)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 11. 2017 13:43

Kdo z vás to dá?

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yeaah 25. 11. 2017 16:13

Nezavidim mu takovy kvedlacky :D
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků