Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2017 09:48

tomanr píše:Podla mna taka garaz nemoze odpovedat normam. Keby mal problemy povedzme Superb Combi tak nepoviem. Ale kompakt ako Mazda 3, to uz nie je s kostolnym poriadkom.

no ten kompakt má rozchod kol o 2 cm menší než kodiak a rozvor o 9 cm menší ... ono to má kola (hlavně zadní) docela v rozích, a to je pak s těma obrubníkama problém
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 24. 10. 2017 10:16

aikoN píše:
Noclaf píše:Ale *****. Ten co to navrhl to delal nepochybne podle zadavatele.
Vsichni nadavaji na blby projektanty co delaj pidimistecka u nakupaku apod. - ale co myslite? Tak to chce ten nakupak, ne projektant. Jednoduse nejezdete do mist, kde vam hrozi poskozeni auta kvuli parkovacim mistum na hrane norem - a trh zafunguje a developeri prestanou takovy hovadiny projektovat.


Nj, ale tohle není o rozměrech místa, ale o tom, že tam není dostatečná rezerva na bezproblémové manévrování. Pochybuju, že do tohoto zadavatel vidí nebo to tak specifikuje, že to nejde udělat jinak, než že se tam bude jezdit pomocí mikroskopu.

To samy. Lepsi manevrovani -> min parkovacich mist. A parkovaci mista je to hlavni co kazdyho zajima. V tabulkach a propagacnich materialech se pise "500 parkovacich mist pro zakazniky", ne "400 parkovacich mist pro zakazniky a krasne siroke cesty v garazich pro snadne manevrovani". Ver mi, byl jsem u navrhu parkovacich ploch pro retailovej retezec. Oni nejsou blbi, vedi v cem je problem. Ale zadani zni jasne - co nejvic mist - a ty se podle toho zarid, projektante.
Jasne, kdyz nekde bude zapotrebi ubrat jedno/dve parkovaci mista na fakt blbym miste, tak to projde. Ale ne snizovani kapacity o desitky procent kvuli sirsim mistum a obecne lepsimu manevrovani.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 24. 10. 2017 10:18

Je to mozne. Kazdopadne ak by to bol obchodak, nikto by ma tam 2krat uz nedostal. A bolo by mi jedno ci to ma 400 alebo 500 park. miest.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2017 10:20

přesně, nebýt to v práci, tak na takovej parkáč nepáchnu ... a ostatní kolegové to stejný, máme to tady jako oblíbené diskuzní téma :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 10. 2017 10:29

to věřím, hned vedle šťourání v nose :-(
Anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 10. 2017 10:35

Noclaf píše:To samy. Lepsi manevrovani -> min parkovacich mist. A parkovaci mista je to hlavni co kazdyho zajima. V tabulkach a propagacnich materialech se pise "500 parkovacich mist pro zakazniky", ne "400 parkovacich mist pro zakazniky a krasne siroke cesty v garazich pro snadne manevrovani". Ver mi, byl jsem u navrhu parkovacich ploch pro retailovej retezec. Oni nejsou blbi, vedi v cem je problem. Ale zadani zni jasne - co nejvic mist - a ty se podle toho zarid, projektante.
Jasne, kdyz nekde bude zapotrebi ubrat jedno/dve parkovaci mista na fakt blbym miste, tak to projde. Ale ne snizovani kapacity o desitky procent kvuli sirsim mistum a obecne lepsimu manevrovani.


Ne nutně - jak zmínil Arnie. Stačí udělat společnou nájezdovou rampu pro směr nahoru a dolů, kde se směry oddělí pouze nakreslenou čarou a je to absolutně bez problému. Počet parkovacích míst a okolní prostor zůstane beze změny.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2017 10:36

přesně tak... samotná místa jsou úplně v pohodě
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2017 10:40

Arnie J píše:
ajif píše:tys neparkoval pod barákem? :hm

Tam bylo strašně málo míst oproti těm barákům na vaší straně. Cca jen 20-25 míst na dvě firmy. To si rozebrali managoři jak nic.

tak to je blbý, jsem rád za místo v -2 :)
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 24. 10. 2017 10:43

No čo, aspoň sa nenudíš :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2017 10:47

Nějak se mi rozklepala kamera. Jo a borec projel trošku na červenou :D

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2017 10:47

Noclaf píše:
clany píše:Správnej projektant jim řekne že jsou píče a nebude se do toho pouštět

Ten byl dobrej. Pracujes ve statni sprave nebo ses na davkach? S timhle pristupem totiz moc klientu v soukromy sfere mit nemuzes. :)

jako zaměstnanec v soukromé sféře klienty neřeší, neb kdyby s klienty přicházel do styku aslynt, tak by firma zkrachovala do roka a do dne :D

-- 24. 10. 2017 11:50 --

Arnie J píše:Nějak se mi rozklepala kamera. Jo a borec projel trošku na červenou :D


Uhelná!
anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 24. 10. 2017 10:57

Ještě debilnější garáže mají v Boleslavi na náměstí, tam na jednom místě musím točit Hondou na dvakrát. A u těch Arnoldovejch na tom kiwi bude ještě hůř, logicky, když má ještě horší rejd než ta mazda. S Fiestou by to šlo všude na první dobrou bez couvání, ta má skvělej rejd.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 10. 2017 11:32

Arnie J píše:Nějak se mi rozklepala kamera. Jo a borec projel trošku na červenou :D




Chtěl tě napodobit jako u Olympie, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 24. 10. 2017 11:41

to mi přijde, jako klasický zkrat, myslím na něco, nic nejede, tak jedu bez ohledu na barvu :-)

se stane.. naštěstí tentokrát bez nehody, toto je na prd křižovatka..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2017 11:42

jo, taky si myslím, že o tom ani nevěděl... prostě auta naproti se zastavily, jedu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků