Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomanr 20. 10. 2017 18:30

ace2 píše:Trochu jiné video :D cesta z domova, trochu multi kulty a moje samomluva



Ty sa rozculujes pre par minut. Ja som bol minule na Morave a svadobcania obsadili jedinu cestu spat do Viedne.
3 auta museli cakat pol hodinu kym ludia v krojoch dopiju slivovicu, dotancuju a dospievaju.
Naposledy upravil tomanr dne 20. 10. 2017 18:31, celkově upraveno 1
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2017 18:30

Nebyly to spíš hody?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 20. 10. 2017 18:32

Je to mozne, ja som bol az tretie auto, tak som to prilis nevidel.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 10. 2017 21:13

Jean ViC píše:Máš pevné nervy

vodič letadla no :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 10. 2017 21:33

Njn :) raději bych viděl video jak je přejíždí jak v GTA
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 20. 10. 2017 21:37

tomanr píše:
ace2 píše:Trochu jiné video :D cesta z domova, trochu multi kulty a moje samomluva



Ty sa rozculujes pre par minut. Ja som bol minule na Morave a svadobcania obsadili jedinu cestu spat do Viedne.
3 auta museli cakat pol hodinu kym ludia v krojoch dopiju slivovicu, dotancuju a dospievaju.

Nejde stát na klaksonu s vytočeným motorem, pomůže to v takový situaci? Já jsem se s tím teda nesetkal protože nestojím o projíždění takových vesnic kde je iq na bodu mrazu, a to iq jako takové neuznávám protože to neodráží schopnosti člověka logicky přemýšlet v praxi
anonym

Odeslat příspěvekod powerball 20. 10. 2017 21:40

to je skoro stejny jako tady v istanbulu.rychle jsme se adaptovali na mistni zvyklosti a taky lezem autum primo do drahy proroze jinak neni mozny prejit silnici.jinak me se ten salamismus docela libi.taky klidne nekdo zastavi na rusny silnici, celou ji zablokuje a jde si do trafiky pro cigara :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 20. 10. 2017 21:45

opice...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 21. 10. 2017 01:55

podle ikonky seš spíš slepice ....
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 21. 10. 2017 08:24

:D
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 10. 2017 08:26

Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 21. 10. 2017 08:52

Máš stres, jo? Pokud tvá manželka trpí tímto onemocněním, není se za co stydět a stačí zajít k lékaři ;-)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 10. 2017 09:27

clany píše:
tomanr píše:
ace2 píše:Trochu jiné video :D cesta z domova, trochu multi kulty a moje samomluva



Ty sa rozculujes pre par minut. Ja som bol minule na Morave a svadobcania obsadili jedinu cestu spat do Viedne.
3 auta museli cakat pol hodinu kym ludia v krojoch dopiju slivovicu, dotancuju a dospievaju.

Nejde stát na klaksonu s vytočeným motorem, pomůže to v takový situaci? Já jsem se s tím teda nesetkal protože nestojím o projíždění takových vesnic kde je iq na bodu mrazu, a to iq jako takové neuznávám protože to neodráží schopnosti člověka logicky přemýšlet v praxi


Mna skor stvalo, ze zena nevie soferovat. Inak by som si s nimi mohol dat trocha slivovice a zena videla aspon kulturne zvyky na Morave.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 10. 2017 18:39

Jsem se byl dnes projet a měl jsem štěstí, že jsem natrefil na starou fabku, která asi neumí za jízdy měřit. Ale jak jsem kolem nich těsně za mostem proletěl, tak začali brzdit. Nevím teda jestli kvůli mně, nebo vjezdu do obce, ale raději jsem dal na zdejší rady a jel se co nejrychleji schovat do následující obce :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 21. 10. 2017 18:55

To bys viděl blesk kdyby tě změřili :)
A když není fotka, není ani pokuta
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron