Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 22. 8. 2017 19:45

Proč?

Troubením se snažíš odvrátit nebezpečí. mě už se to stalo v Brně. Taky se přede mě cpali a já zatroubil a nepustil je. Pravda, pak mě zastavili, ale vysvětlili jsme si to :-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 22. 8. 2017 20:52

robbert píše:tak bych zastavil s tou Octou taky a dodal mu záznam, že nic špatně neudělal :-P
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 22. 8. 2017 21:08

A co tedy udělal špatně, že ho zastavovali?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 8. 2017 21:39

A co tedy udělal špatně, že ho zastavovali?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 23. 8. 2017 06:41

Třeba neměl dálniční známku.. Policista se ještě ujistil tím, že vylezl zadníma dveřma a potom ho zastavil.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 23. 8. 2017 07:24

Jedině za co by se dal mimo buzerace zastavit je nedodržení bezpečné vzdálenosti. Ale to nejde prokázat, respektive podle současně platné legislativy ji dodržel. Takže buzerace. Proč jsi nezavolal policii na policii? Vždyť jel jako opilý.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 23. 8. 2017 07:57

Zavolat policii na policii mě nenapadlo. To přiznávám. Kdybych zavolal, musel bych stejně čekat, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 8. 2017 08:00

Klasičtí prudiči. Poslal bych záznam nadřazenému orgánu, ať si to prošetří.

Ono se to sice nejspíš zamete pod koberec, ale čím víc bude takových případů, tím dřív jim začne vedení takové praktiky mlátit o hlavu, vzhledem k tomu, že víc a víc lidí má v autě kameru a čím dál víc se toho dostane na veřejnost.
Naposledy upravil aikoN dne 23. 8. 2017 08:03, celkově upraveno 1
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 8. 2017 08:03

GIBS? Nebo TV hovna?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 8. 2017 08:07

Pro hovna to podle mě má malý impact factor. Možná kdyby se k tomu přidala nějaká dramatická hudba :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 23. 8. 2017 08:09

Otočili by to...pirát si vynucoval uhnutí na předpisově jedoucí policejní dodávce.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 8. 2017 08:35

Když tam přidáš do videa vlastní komentář, bude se jim to otáčet hodně blbě.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 23. 8. 2017 08:46

Tak to prostě nepoužijí :D Na kopání do policie je to slabý, to by musel z těch pátých dveří hodit po Octavii obuškem.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 8. 2017 10:06

Jako ta dodávka solidní pacient. Blokování předjíždění i jak konečně najel do pravého.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 8. 2017 10:35

tak jsem tam dal jinej zvuk, fakt ono něco vybrat z toho co lze..

pak jedině to někde přidat v nějakém programu nějakou známou zvučku a to neumím :-(

Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků