Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 22. 8. 2017 13:51

_maty_ píše:
řidiči dodávek = slinaři, tedy obvykle ne moc inteligentní takže tam se tohle dá čekat, nějako kamioňák ale v menším-....
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 22. 8. 2017 14:20

m.kv píše:https://youtu.be/kgzT2DR5Lbg
V tomhle autě nikdo nebyl, ale ta rychlost ohně je tam vidět.

To jo. Střih - a je to v plamenech!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 22. 8. 2017 15:01

Dr. 120L píše:řidiči dodávek = slinaři, tedy obvykle ne moc inteligentní takže tam se tohle dá čekat, nějako kamioňák ale v menším-....

Aneb, hodíme je všechny do jendoho pytle, že, PANE neomylný? :-|
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 8. 2017 15:16

ale on je nedava do jednoho pytle, pise "obvykle" ne "vzdy" tudiz dava prostor tem dvema, kteri nejakou inteligenci maji a jezdi po silnicich Evropske Unie...
anonymni

Odeslat příspěvekod DaciaFan 22. 8. 2017 15:22

tolik?
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 8. 2017 15:39

jo, ale maji dlouhodobe home office
anonymni

Odeslat příspěvekod EL_XEL 22. 8. 2017 16:41

_maty_ píše:tomanr: už jsi někdy zkoušel přidat hudbu do youtube videa? tam je asi bazilion melodií a já neměl čas to nějak poslouchat, takže po 10 songu jsem tam dal 11 bez toho abych to dál řešil.. imo nejsem si vědom, že bych vypínal mikrofon an kameře, protože originál záznam je bez zvuku, tak buď odešel mikrák nebo? ... srajdy čínské :-(


Tak abyste neřekli, tak jsem vám to tady vylepšil, pánové!

http://youtubedubber.bbcdigitalguerrillas.co.uk/?auSt=100&vSrc=N1i3ZRcXAjQ&aSrc=ox7S0Nttbh0
Duševně choré tučňák.
EL_XEL
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 8. 2017 17:06

Nic tam neslysim :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 22. 8. 2017 18:33

Včerejší cesta do Prahy. Omezování, ohrožování, blokování... A tohle nám chce pomáhat a chránit?
A mimochodem nápis Stůj ten v Octě opravdu vidět nemohl...
Může mi někdo vysvětlit chování těch policajtů a proč vlastně tu Octu zastavili?

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koenzym.q10 22. 8. 2017 18:53

Nechápu, o co tam jde, ale ta hudba je příšerná.
koenzym.q10
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kozakm 22. 8. 2017 19:14

Nj, nas staveli v nedeli v jednu odpoledne uprostred vesnice v "serpentinach", kde se neda jet vic jak 30. Tezko rict, cemu tam zrovna pomahali a co chranili.
kozakm
Nováček

Odeslat příspěvekod robbert 22. 8. 2017 19:18

koenzym.q10 píše:Nechápu, o co tam jde, ale ta hudba je příšerná.


Policajt nejdříve ohrozí a omezí bílou Audi, následně jede bezdůvodně v levém pruhu a nakonec policajt otevře zadní dveře, něco řve, zapne majáky a zastaví octu. Proč ji zastavuje a gestikuluje? Co udělala špatně? Podle mě jediný blb je policejní řidič.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 8. 2017 19:19

Treba je vyblikaval :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 22. 8. 2017 19:21

Já být na místě té audiny, tak ho vytroubím :-P

A i kdyby vyblikával, co je an tom špatně, když jel pod limit a ještě ve špatném pruhu?

Kdybych nespěchal, tak bych zastavil s tou Octou taky a dodal mu záznam, že nic špatně neudělal :-P
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 22. 8. 2017 19:39

Ramena? :P
3.0 V6
Vagi
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků