Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 5. 2017 16:55

njn to znám :(
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 21. 5. 2017 17:11

:D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 5. 2017 17:30

Nissan350Z píše:Když potkám kokota, tak mu prostě začnu nadávat do kokotů, ať jedu sám, vezu děti, nebo prezidenta. V tý chvíli se neovládnu. Někdy, když to pak sleduju na záznamu z kamerky, tak si kolikrát řikám, že to ani není možný, co ze sebe dostanu :D

:mrgreen:

Já jsem docela tolerantní, ale co je moc, to je moc...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 5. 2017 17:39

mrazik píše:A napadlo te udelat to spravne ? Najet do vnitrniho, pokud vyjizdis minimalne druhym vyjezdem a prejet do vnejsiho pred tvym vyjezdem a pak normalne opustit kruhac. Elegenantni, ciste reseni.

Však to tak udělal, ne?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 21. 5. 2017 18:11

Arnie J píše:já pičuju preventivně vždy, přičemž někdy jsem doopravdy ***** a někdy ne :D

Tak. :D Mírním se akorát, když náhodou vezu prarodiče. :D
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 5. 2017 07:09

mrazik píše:
aikoN píše:
mrazik píše:
Ja hlavne miluju lidi, kteri z vnitrniho pruhu kruhace leti rovnou na vyjezd z kruhace. A jsou taci, kteri si mysli, ze maji prednost pred temi, co jedou po vnejsim.


Nj, taky můžu jet celý kruháč bezstarostně v pravém a srát na to, že tim zhorsuju jeho propustnost. Kvuli tomu, abych někoho předjel, fakt v levém na kruháči nejezdím. Pak budeš, jak se zdá, úplně spokojený :)


A napadlo te udelat to spravne ? Najet do vnitrniho, pokud vyjizdis minimalne druhym vyjezdem a prejet do vnejsiho pred tvym vyjezdem a pak normalne opustit kruhac. Elegenantni, ciste reseni.


Takhle, jak to píšeš, to je aplikovatelné u mnohem větších krůháčů. Pokud bych měl jet ve vnějším pruhu dávno před tím, než odbočím, můžu ten kruháč projet rovnou ve vnějším.

https://mapy.cz/zakladni?x=17.7154597&y ... ase=ophoto

Osobně na tom opuštění rovnou z vnitřního pruhu nic špatného nevidím. Jediný problém vzniká, když ten, kterého takto jízdou ve vnitřním pustíš, pak jede v pravém pruhu rychleji a nesjíždí na stejném sjezdu jako ty, takže bys jej omezil. Už několikrát jsem si kvůli takovému volovi musel obkroužit ještě jednou. Holt za dobrotu na žebrotu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 22. 5. 2017 21:16

PatV píše:Krásná dvojka kolem koridoru na Ostravu

jel jsem v loni, super cesta, ale po hodině jízdy na plno jsem toho měl já i moje stará fabka dost :D jel jsem to při cestě z Prahy do Ovy.
Až si koupím pořádné auto, tak si to tam dám zase. :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 5. 2017 23:25

aikoN píše:Už několikrát jsem si kvůli takovému volovi musel obkroužit ještě jednou. Holt za dobrotu na žebrotu.


Eh kroužit kolečko :D
On je nějakej problém na chvilku plyn pustit?

-- 23. 5. 2017 00:34 --

Nissan350Z píše:Když potkám kokota, tak mu prostě začnu nadávat do kokotů, ať jedu sám, vezu děti, nebo prezidenta. V tý chvíli se neovládnu. Někdy, když to pak sleduju na záznamu z kamerky, tak si kolikrát řikám, že to ani není možný, co ze sebe dostanu :D


Jak to pomůže vyřešit situaci?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2017 05:50

Situaci nevyřeší, ale uleví se ti, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 23. 5. 2017 05:59

Je to uplne v poradku ;-) Nas chytrych je malo

"..Hulvátství a sprosté nadávky si většina lidí sice spojí s návštěvníky lokálů čtvrté cenové kategorie, ale kupodivu toto jadrné vyjadřování může podle vědců někdy ukazovat i na zvýšenou inteligenci.."

http://ona.idnes.cz/jak-pozname-ze-jsme ... zdravi_pet
Abox
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 5. 2017 06:55

Jack111 píše:
aikoN píše:Už několikrát jsem si kvůli takovému volovi musel obkroužit ještě jednou. Holt za dobrotu na žebrotu.


Eh kroužit kolečko :D
On je nějakej problém na chvilku plyn pustit?

Jak to pomůže vyřešit situaci?


To jde jen v případě, že tam najede jedno auto. Když jich tam najede nudle, jsi v řiti ;-]
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 23. 5. 2017 09:37

Lidi sou hovada.
Na malém kruháči ve FM vyjíždím druhým nájezdem, tak to řežu vnitřkem, ať mají zprava možnost najíždět a najdou se *****, co si pak vynucujou přednost a nechcou mě pustit na výjezd a to poctivě blikám dopředu...
Bylo by mi trapně.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 5. 2017 09:53

Tam už jsem to dávno vzdal a jezdím tam v pravém. Jak píšeš, ohleduplně jim umožníš najet a takhle ti oplatí...
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pětiprdelní opice 23. 5. 2017 11:20

Kokotů sraz?

Arguing on the internet is like competenig on special olympics. Even though you win, you are still retarded.
pětiprdelní opice
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 5. 2017 11:26

Pohoda, nikdo na nikoho neblikal nedělal posunky, nenajizdel, nevybrzdoval, pěkně se minuli a jeli dál.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků