Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 12. 2016 22:25

a pozor, hrdina garáže dorazil :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 6. 12. 2016 22:40

JanHrdina? :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 7. 12. 2016 00:21

mlaskacjepan má být odkaz na zlatého debila mikejepan? Určitá afinita by se možná najít dala, ale řekl bych, že teprve syn pana josefa bude mít správně prošlápnuto, aby z něj mohl být takový, eventuálně, mike
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Noclaf 7. 12. 2016 09:52

BTW - vsimli jste si? Oganesjan s Kocourkem zacali nabizet i "pojisteni" proti EET. Ty kokoti maji fakt kachni zaludek a chut ojebat kohokoliv na cemkoliv.
http://echo24.cz/a/iZDaF/youtuber-nabizi-pojisteni-proti-eet-advokati-varuji-pred-podvodem
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 7. 12. 2016 10:00

Buzna, takhle krást mouchovy podnikatelské záměry :-(
anonym

Odeslat příspěvekod Noclaf 7. 12. 2016 10:05

Mozna nabidnou i pojisteni proti kradezi podnikatelskych napadu. :-D
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 7. 12. 2016 10:28

můžu vás pojistit proti pojištění
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 7. 12. 2016 10:45

A jak to bude fungovat? Ze kdyz se ozeru a pojistim se u Kocourka, tak mi budes vyplacet pojistne?
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 7. 12. 2016 10:59

nevztahuje se to na vlastní blbost, to se pojistit nedá, to bych byl sám proti sobě
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 7. 12. 2016 11:32

jeliko anonymne se to prdna a me todle cvrlikani bavi, prisadim si.

a) no risk, ideal dobre ze ujel neni duvod s kymkoliv ztracet cas - nikam to nevede jedine co se stane je ze skutecne ztratis cas.

b) nemel mu ho rozbijet, pac tim prohral. kdyby mu rekl neco od srdce a hodil mu to jako penezenku je kral. takto ne.


c) zasadne je situace nutno na silnici rozlisovat na umyslne a neumyslne. kohokoliv skolit a trestat za neumyslne zavineni (nevydel, neznal. mama s detma, starej pan jede pomalu) je projev naproste neschopnosti predstavit si sam sebe za 20 let. neco jineho je kdyz tady sulda mu tam vjel umyslne s tim ze bud se motorkar vykosi nebo proste pusti. takze spravne reseni nechat mu telefon na strese at se mu posere/rozbije sam kdyz uz se rozhodl vratit mu penezenku. pokud to je (an on je protoze pak na nej gestikuloval a on po nem myslim neco hodil z vokynka) prase -tak bych mu nedaval nic. a poslal bych to postou na v jejich pripade bobiky at si mu to predaji - tou dobou uz by stejne vsechno mel deaktivovane - takze by jeho trest za praseni byl ten voser okolo vyrizovani vseho noveho.


ale jsem psychopat a muj syn bude jeste vetsi - tak to berte z rezervou. pro umyslne chovani NENI projevem slabosti si to nenechat libit - budhistickej/taoistickej pristup je cesta do pekla.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 12. 2016 14:56

to rozbitie telefonu sa mi nepacilo, mal to nechat tak

a mozno by som reagoval tiez zvlastne, keby namna trubi a mava motorkar...ale fakera by som snad neukazal
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 7. 12. 2016 19:24

Tak co je horší, rozbitej telefon nebo ztracená peněženka? Já myslím, že z toho ještě vyšel levně...
Navíc ani není vidět jak telefon dopadl, pořád bych radši platil opravu telefonu, než obíhat nový doklady, karty, atd....
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2016 19:40

však pičusovi spadl telefon ze střechy auta, jeho problém ...
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 7. 12. 2016 20:03

Tohle bylo?

Hlavně to první video bylo jedlé :-P

https://www.stream.cz/mistri-volantu/10 ... nejnovejsi
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 7. 12. 2016 20:17

U toho druhého mi nějak není jasné, jak to auto ovládal bez předních kol :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků