Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 5. 2015 18:09

To nějak nechápu.
Jak nic?
Máš tam časy. Na poslední fotce je auto co jelo za ním vidět až na obrázku, který je 6 vteřin po tom co přejel to káče. To auto bylo úplně jinde. Za ním nic nejelo. Ti se ani neviděli. To další auto už pak stálo...

-- 24. 5. 2015 19:20 --

Tam jako netřeba hledat nějaké omluvy.

Prostě jedeš, před tebou 30 metrů Civic, jedeš po hrázy, v pohodě, za tebou Focus a další auta... Proti tobě po hrázy 5tkové BMW, jedeš další 2 vteřiny, vidíš kachnu, pak se přivalí Forestr, přes kachny přejede a jede dál a až za dalších cca 6 vteřin se objeví i dle videa a reálného provozu další auto, které stejně jako ty vklidu zastavuje a nechává kachnu i s přeživším káčete odcupitat k vodě. Tam není prostě nad čím přemýšlet a o čem debatovat. Tam může být jen debata o tom, jestli je řidič neschopnej a nebo magor, který ty zvířata přejel schválně. Jistým mezistupněm může být ještě řidič, co se mu jen "nechtělo"bzrdit kvůli ptákům. A omlouvat to a děat úvahy ve stylu zvířeti se vyhýbám abych nezpůsobil kolizi... To nebylo za tmy, nebylo to rychlé zvíře vběhnuvší z nenedání, ty kachyn tam už nějakou dobu byly a ten v tom Subaru, pokud by aspoň elementárně sledoval silnici měl čas (stejně jako já a ostatní) prostě to auto zastavit. Na rozhodnutí co udělat měl min. 2 vteřiny, což je za volantem KURA hodně času. Ty kachny tam nevsprinotvali těsně před ním a pokud enbyl slepej, tak viděl, že jsou to kachna s káčatama, tedy nic, co se nesbeere a neodlítne, kachna s káčatama se pohybuje poměrně čitelně. A ta silnice má na šířku třeba 12 metrů, není to klikatá úzká okreska.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 24. 5. 2015 18:38

Nějaký slepejš, nebo úchyl, jsou i takoví...
Na dálnici mě nedávno seběhli z meze 2 zajíci, stálo mi za to hodně ubrzdit (nikdo za mnou nebyl) i naloženou soupravu, troubením se je podařilo vrátit zpátky. Nějak se mi ekluje to přejet, jinak kvůli nějakému zmatenému zvířeti jsem na cestě stál už mockrát. Ono i takový zajíc umí rozbít světlo, nebo prasknout nárazník.

Ale na nějaké hledání řidiče bych se vykašlal, co mu chceš říct, resp. dokázat, že vůbec řídil on/ona?
Nakonec by takové chování i sedělo na ženskou, ty někdy dokážou ztuhnout pěkně.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2015 18:41

wolfe a o co ti vlastne jde? Ze nekdo zajel zviratko, no je to smutne, ale to se proste stava. Dles z neho pomalu vraha malych deti a nejlepe bys toho cloveka nekde povesil na strom. Rad bych videl to tvoje promlouvani si s nim, co bys mu jako rekl? Ze je debil? Nebo co? Zbytecne to rozmazavas, proste nezareagoval asi adekvatne a zivot jde dal. A jelikoz ani ty nejsi bez viny v jinych situacich, kde se treba toto nestalo, ale nereagoval jsi spravne, tak je to jak kazani vody a piti vina.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 24. 5. 2015 18:45

tak zas otazka jestli brzdit kvuli cyklistum
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 24. 5. 2015 18:47

Staci objizdet.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 5. 2015 18:48

goes píše:wolfe a o co ti vlastne jde? Ze nekdo zajel zviratko, no je to smutne, ale to se proste stava. Dles z neho pomalu vraha malych deti a nejlepe bys toho cloveka nekde povesil na strom. Rad bych videl to tvoje promlouvani si s nim, co bys mu jako rekl? Ze je debil? Nebo co? Zbytecne to rozmazavas, proste nezareagoval asi adekvatne a zivot jde dal. A jelikoz ani ty nejsi bez viny v jinych situacich, kde se treba toto nestalo, ale nereagoval jsi spravne, tak je to jak kazani vody a piti vina.

Hlavne mezi nevidi nic a prejel jsou na videu dve vteriny, to neni az tolik, staci si nevsimnout hned a je to. Padesatkou tam nikdo nejezdi...
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 24. 5. 2015 18:53

evlo píše:tak zas otazka jestli brzdit kvuli cyklistum



Za cyklistu dostaneš bonusové body do karty.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 24. 5. 2015 18:55

https://goo.gl/maps/oyUJo

Jinak místo jsem poznal správně a jestli se tam za poslední rok nic nezměnilo, tak jel v místě, kde má limit 90 kmh, wolff stál těsně za cedulí, kde začíná omezení směrem na Mikulov.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod mlaskac 24. 5. 2015 18:58

Slawall píše:To pochybuju, když jsou v tom dve pojišťovny.


ja se soudim o nehodu z roku 2004 a vinik neni nikdo. on z me pojistky plnil 50% ja z jeho nic - tak uvidime snad se ritime do finale.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2015 19:09

Treba tento typek a tyto situace povazuji za daleko horsi, nez ridice, ktery dle meho nechte prejel kacenu..

anonymni

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 24. 5. 2015 19:11

Tak o tom zadna,
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 5. 2015 19:18

Marek Zrak píše:
evlo píše:tak zas otazka jestli brzdit kvuli cyklistum



Za cyklistu dostaneš bonusové body do karty.

BTW te tvuj komentar k videu co jsem dal a smazal jsem teda moc nepochopil :/
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charly_trutnov 24. 5. 2015 19:26

goes píše:Treba tento typek a tyto situace povazuji za daleko horsi, nez ridice, ktery dle meho nechte prejel kacenu..



Nj, Brno...

Sice to není koza, ale kozel, ale nechceš tam dávat místo fotky ukázky z https://www.youtube.com/watch?v=l5QiRSjj43Y ? :D :-)
Pampadampam...
Charly_trutnov
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 5. 2015 19:41

goes píše:Treba tento typek a tyto situace povazuji za daleko horsi, nez ridice, ktery dle meho nechte prejel kacenu..


cojaviem, nic take hranicne tam nebolo

je fakt, ze keby vidim za sebou A6, tak pustim a az potom predchadzam
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 24. 5. 2015 19:44

I na tom googloo je Malcolme vidět hned vedle značka se 70 kou.

Ale myslím, že dneska je to tam kvůli tomu Aquparku už omezené na celé hrázy a ještě víc, možná je tam 60ka. Dokonce je tam značka úsek častých dopravních nehod. Je to tam mám pocit celé jiné. Ale hádat se nebudu. Jezdím tma podle značek automaticky, rozhdoně i kvuli kolařum to není usek vhodny na prasení a teď už i kvuli kačkam. Na 90 ku bych tam nevsadil ani halíř, ta už tam asi dávno není.

-- 24. 5. 2015 20:46 --

goes píše:Treba tento typek a tyto situace povazuji za daleko horsi, nez ridice, ktery dle meho nechte prejel kacenu..



Takový škodivkáře potkávám každý den 2, to mne už nevytočí, pokud by to do mne přímo nenapálil. ;-)
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků