Úděl normálního řidiče FRS

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2008 18:58

Tak já fakt nevím. Každý když slyší, nebo když vidí na silnici FRS, tak má automaticky předsudky ( víceméně podle toho co sleduju v provozu oprávněné ) a averzi vůči řidičům ve FRS.

Co mám dělat, když jsem si jí pořídil z naprosto pragmatických důvodů, jsem normální řidič a nemám s typickým FR úchylem nic společného?

Když pojedu rychle, každý si řekne - hele ***** ve FRS prasí a machruje
Když pojedu podle předpisů, budou nadávat, že si ***** pořídil FRS a potom se plouží jak *****...

Je z toho cesta ven kromě koupě jiného vehiklu, což v nastálé a prohlubující se ekonomické krizi nepřichází v úvahu?

:hm :'(
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 12. 2008 19:03

Měl sis pořídit motor na rozumný palivo, kdybych sundal štítek, tak mě od HTP nikdo nerozezná :-)
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2008 19:17

Když já si to pořizoval hlavně kvůli tomu motoru, jenže to jsem ještě nevěděl co mě čeká.. :-(
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 12. 2008 19:20

Sundej stitek, sundej elektrony, nazuj plechy, vyhod narazniky, namontuj standartni, no a mas to :-)
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 12. 2008 19:22

co takhle jezdit jako normální člověk? prostě plynule? kua co je tohle za srance den před vánocema :-(
Anonymni

Odeslat příspěvekod mlaskac 23. 12. 2008 19:22

MELLO píše:Tak já fakt nevím. Každý když slyší, nebo když vidí na silnici FRS, tak má automaticky předsudky ( víceméně podle toho co sleduju v provozu oprávněné ) a averzi vůči řidičům ve FRS.

Co mám dělat, když jsem si jí pořídil z naprosto pragmatických důvodů, jsem normální řidič a nemám s typickým FR úchylem nic společného?

Když pojedu rychle, každý si řekne - hele ***** ve FRS prasí a machruje
Když pojedu podle předpisů, budou nadávat, že si ***** pořídil FRS a potom se plouží jak *****...

Je z toho cesta ven kromě koupě jiného vehiklu, což v nastálé a prohlubující se ekonomické krizi nepřichází v úvahu?

:hm :'(


stay cool, ja jsem si zase poridil auto abych si prej mohl hrat na policajty :mrgreen: . Ted vazne frs je myslim ze normalni diesel (pravda na me trosku mensi)
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2008 19:24

Lukino píše:Sundej stitek, sundej elektrony, nazuj plechy, vyhod narazniky, namontuj standartni, no a mas to :-)


No jo, ale to jsem si rovnou mohl koupit tdi Fabku combi a nechat ji načipovat a vyšlo by to nastejno :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2008 19:25

mlaskac píše:
stay cool, ja jsem si zase poridil auto abych si prej mohl hrat na policajty :mrgreen: . Ted vazne frs je myslim ze normalni diesel (pravda na me trosku mensi)


A nepořídil snad? :mrgreen:

Na mě už je to taky malý... :-(
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 23. 12. 2008 19:26

MELLO píše:Když pojedu rychle, každý si řekne - hele ***** ve FRS prasí a machruje
Když pojedu podle předpisů, budou nadávat, že si ***** pořídil FRS a potom se plouží jak *****...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 23. 12. 2008 19:52

sundej vzádu nápis RS a dej tam HTP ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 12. 2008 20:05

A budu konečně khůl a in? :hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 23. 12. 2008 20:05

dobrej nápad,nevim co budou říkat potom...:-)
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 12. 2008 20:11

pokud pojede jako přizdisráč, tak si řeknou další debílek co má look FRS a motor ze sekačky..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Mitch 23. 12. 2008 20:11

Tebe to nahlodalo co :-) No já si myslím že je buď třeba se přestěhovat do Neměcka, nebo mít aspon nemeckou spz, pak to přejde.
Ja myslím si že 80 procent řidiču nerozezna FRS od HTP, takže není co řešit.
Nebo dej tam chip aspon na 170k, a jezdi pak jako *****, červené barvě sluší černé folie.
Mitch
Lambokiller
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drgi 23. 12. 2008 20:24

to su problemy, ty si vazne myslis ze niekoho naozaj zaujima ci ta FABIA co predbehol bola alebo nebola RS? :D
mas jedno z najmasovejsich aut na cestach, tak sa s tym zmier aleboco a jazdi tak aby si sa citil dobre a nikomu nerobil zle. that's it. ;-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive Roadster, 2001 (NBFL), 1.8, 90 000 km.
'Zero' : Toyota Corolla AE92, 1991, 1.6 4AF hatchback bez plutvicky, 190 000km.
drgi
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků