antiradar v rakousku - co mi udelaj?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod řidič BOB 5. 9. 2008 10:11

V Rakousku je zakázano i držení takovýchto přístrojů - tedy není je možné je vozit ani v deaktivovaném stavu ve vozidle! Zabavení, v případě nálezu, je jasné - většinou ho nešťastníkovi nechají přejet autem...v lepším případě se to obejde bez přidané hodnoty - čili bez pokuty ;-)
Osobní zkušenost: jezdím tam zcela bez problémů s několika AR na palubě vozu....dokonce se mě už i rakouský policista pokoušel změřit laserem...pasivní detektory mě zase několikkrát zachránily před Multanovou 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Madmanizator 5. 9. 2008 10:43

tak v té vyhlašce v němčine jsem se dočetl že zabavení věci a pokud budou *****í tak ti mužou dát pokutu až 4000Euro za nelegalní vybavení
Madmanizator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod řidič BOB 5. 9. 2008 10:49

Mad: můžou...ale není potřeba být předpo_sranej... Všechno začíná tím, že zařízení bude odhaleno... A tomu je potřeba předcházet vhodným umístěním, atd. ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Madmanizator 5. 9. 2008 10:55

jasné ale víš jak ty se potom nemužeš té pokutě bránit. Třeba v noci stará mu nedala a bude *****ý tak si to bude vylívat na řidičích. Chytne nějakého čecháčka ten ma u sebe antiradar tak mu dá co proto :-D a ješte se vubec bavit s policajtem v rakousku a neměcku a zkoušet nějakou slevičku atd... nepřipadá v úvahu.
Madmanizator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod řidič BOB 5. 9. 2008 11:03

Mad: Stát se to může, ale pravděpodobnost je nulová, pokud nebudu vyčnívat z davu: připoután, nedělající nesmyslné přestupky, známka vylepena podle náčrtku, atd... ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bond007 6. 9. 2008 17:37

Madmanizator píše:jasné ale víš jak ty se potom nemužeš té pokutě bránit. Třeba v noci stará mu nedala a bude *****ý tak si to bude vylívat na řidičích. Chytne nějakého čecháčka ten ma u sebe antiradar tak mu dá co proto :-D a ješte se vubec bavit s policajtem v rakousku a neměcku a zkoušet nějakou slevičku atd... nepřipadá v úvahu.

proc nepripada v uvahu? ja si tam s policajty nekolikrat pokecal a vzdy z toho byla decentni pokuta a vtipnej rozhovor... clovek z nich nesmi byt vystrasenej ;) frnacouzky policajty sem dokonce vysiral a jen me pak znechucene pustili dal kdyz nic nenasli...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 23. 3. 2019 12:56

Tak podle nejnovějších informací již antiradar - pasivní detektor v Rakousku být může, o to víc ale jdou po laserových rušičkách: http://bezpokut.sk/index.php/informacie/pozor-rakusko
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 3. 2019 19:02

A co Německo?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 23. 3. 2019 20:01

To je pořád na houby, zabaví a mastná pokuta.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 3. 2019 20:29

Ja se skoro bojím i když sundam držák a jsou vidět tři přísavky že to odhalí jinak sundam to je jasne
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 23. 3. 2019 23:25

Německo beze změn, pořád platí zákaz antiradarů. V zahraničí sundat držák, otřít stopy po přísavkách, položit na nanopodložku na palubní desce (horizontální poloha nevadí), vypnout displej nebo jej přepnout na signalizaci jenom při poplachu a pro jistotu přes něj hodit kousek hadru nebo kšiltovku. Další možnost skýtá sedadlo spolujezdce, ale to raději nebudu popisovat. Při kontrole schovat do kapsy nebo do tašky včetně kabelu!
Naposledy upravil Antiradary BEL dne 24. 3. 2019 14:02, celkově upraveno 1
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 3. 2019 23:35

Nebo jezdit normálně ty kundo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 24. 3. 2019 06:26

+1000
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 24. 3. 2019 06:50

MELLO píše:Nebo jezdit normálně ty kundo.

:oboze :oboze :oboze :tleskani :tleskani :tleskani :D :D :D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 3. 2019 11:04

taky varianta...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků