Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 19:05

A levnou zmrzku a pivo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 6. 2018 19:29

Takze k ceste do Hr (Split) Madarskou cestou..

Cesta byla ovlivnena pomerne silnym destem, ktery zacal jiz v Bratislave a drzel se az po sjezd na Zadar, musim napsat, ze kdo jede Madarsko, at si udela na papirek par zachytnych mest, protoze si libuji v dost nesmyslnem znaceni s clovek nez precte na cedulce typicky nazev obce kerzemetelepeticctikopalomanza tak uz je za ceduli.. kazdopadne se pri zajizdkach vzdy ukazalo, jak vsechny cesty vedou do Rima, prvni hned na zacatku jsem sjel na okresku misto abych se drzel Györ.. nicmene i toto se nakonec dalo, uvidime, jestli prijde nejaka pokuta ze stacionaru, pak tam bylo jedno zajeti do Sombathely centrum, mlada mi nastavila na waze sombathely a usnula, ja mel v patrnosti, ze tam dala az Split.. nicmene toto se krylo s delsi odpocinkovou pauzou, takze zase vcelku nakonec ok, posledni bylo kdy me waze tentokrat navedl na jiny prechod, Hu - Slo misto Hu - Hr, s nejakym slovakem z Blavy jsme se na hranicich podporili v blbosti a vyklickovali mimo dalnici, slo asi o 15km kdy se jeli Slo k Hr hranicim. Cesty v Hu nema kuga vubec v navi, takze jsem jel defacto furt pole, waze zas hledal zkratky misto aby se drzel ceduli, dalsi me prekvapilo mnozstvi prave novych cest kde se jede v podstate docela prima, dvakrat srna u cesty (hodne neprijemne), a clovek kdyz vyjede v 22:30 se dostane na Madarske okresky v dobe nejvetsi krize kolem 2 hod ranni.. jinak me stihlo to hnusne pocasi, takze i v Hr se jelo 80-100 dle ukazatelu, az od toho Zadaru se to palilo prakticky na plno.. za toho silneho deste a pomerne i silneho provozu to moc neslo..

Jel jsem bez rakve, obi prepravka, dve cestovky, tri mensi cestovky, kocar, nafukovaci veci, veci na plaz, vsechno se vlezlo, naprosto pohodova jizda s motorem 1.5EB, uplne jsem si vzpomnel na posledni jizdy takto daleko se starym mondeem, jak jsem videl 300km do cile tak si rikam ajeje ach jo daleko a s timhle? Bez problemu. Zitra uz ma byt pekne jako cely zbytek tydne, pokud bude pocasi jak dnes pri prijezdu tak naprosta manana... jo a jizda ve ctvrtek co se tyce prechodu a mytnic, uplne ok, max 3 auta prede mnou..
Přílohy
397FCF78-D597-4DC1-ADAF-3176208E0B74.jpeg
Naposledy upravil Anonymni dne 22. 6. 2018 19:35, celkově upraveno 1
Anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 19:30

maty žije! 8-D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 19:42

Nejvice pojistnych udalosti z HU je sražka se zvěři.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 6. 2018 19:45

Jo to je mozne nicmene kvalita cest tam je ted vyborna, navic se nikde nestoji, zacpy apod.. jen musis byt ve strehu nebo lip, chytit vlacek a doufat, ze pripadnou srnu trefi ten prvni..
Anonymni

Odeslat příspěvekod exBURN 22. 6. 2018 19:46

To zní dobře, v pondělí 00:00 razím taky přes Maďarsko. Navi v Mazdě mě tahá taky divně a přidávat průjezdy do středu města je na prd, tak si asi cestu rozsekám na menší úseky - Blava Gyor, Gyor-Szombately, Szombately - Letenye a zbytek
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 19:47

Občas sleduji jak se lidi bavi o cestě do HR přes HU a dost pravě na tu zvěř upozorňuji.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 22. 6. 2018 19:49

Já chci vyrazit tak, at jsem na okresce v HU až kolem 4 ráno kdy už se rozednívá.
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 6. 2018 19:50

maty: si mal napisat, by som ti hned napisal ako na HU a mal by si to jednoduchsie :)

okrem novych ciest v HU su tam aj prerabky ? V navi tiez nemam dost tych ciest, to isti uz len waze, aj ked som si nie isty ci posledne aj waze jazdilo v lese :)
strasite s radarmi, asi si nastavim obmedzovac na 110 ked pojdem nazad, aby to nebolo moc drahe keby sa zadarilo
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 6. 2018 19:53

exBURN píše:To zní dobře, v pondělí 00:00 razím taky přes Maďarsko. Navi v Mazdě mě tahá taky divně a přidávat průjezdy do středu města je na prd, tak si asi cestu rozsekám na menší úseky - Blava Gyor, Gyor-Szombately, Szombately - Letenye a zbytek

Jj to byl i muj plan, a bylo z toho sjezd v hu ns e65 misto na gyor a pak kus dalnice do sombathely a pak me to poslalo na lendava..

Blby je ze kdyz jedes na noc resis zrovna tuhle stackocestu v tu nejhorsi a nejunavejsi dobu, ja spal nekdy kolem pul trreti nrkde v hu asi 10 minut, pak se zacaly decka budit tak jsem zas jel.. nastrsti ti dva sli do auta ve spicim stavu a vydrzelo jim to ax do 6:30 ale ve splitu jsme byli az v 10:30.. 12 hod no, nicmene zastavek bylo ccca na 2 hod cisteho casu

-- 22. 6. 2018 20:56 --

MirecBA píše:maty: si mal napisat, by som ti hned napisal ako na HU a mal by si to jednoduchsie :)

okrem novych ciest v HU su tam aj prerabky ? V navi tiez nemam dost tych ciest, to isti uz len waze, aj ked som si nie isty ci posledne aj waze jazdilo v lese :)
strasite s radarmi, asi si nastavim obmedzovac na 110 ked pojdem nazad, aby to nebolo moc drahe keby sa zadarilo

Prerdbky vubec pokud neberes nekde nejake zuzeni par km, prave me zaskocilo jak v klidu se jelo, spis me rozhazovala navi ktera mi ukazala 30 a ja pak premyslel jestli tam fakt byla a najednou stacionar v obci.. no necham se prekvapit, mozna na nejake 30 to ujelo nevim
Anonymni

Odeslat příspěvekod exBURN 22. 6. 2018 19:58

No já uvidím, vyspím se přes den do půlnoci, vyrazím a jak se rozední tak už to bude v cajku. Stejně bych normálně neusnul. Jedu jen na Pag. V tom Madarsku je okreska až od Szombathely ne?
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 6. 2018 20:02

Jo

Ja jel e65 nedobrovolne byt navi ve fordu na me rvala at to otocim, az pojedes po dalnici z slovenksa, tak tam je znacens jak objizdka,, bila cedule a za tim mas sjezd na sombathely, tak ho ognoruj, to je ta e65
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 20:07

Maty a na jak dlouho mate to ubytovani ?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 22. 6. 2018 20:09

Nejjednodušší je jet podle čisel. M15 - M1 - M85 - M86
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 6. 2018 20:09

Zatim jsme ve splitu a zitra prejezd do duće a v sobotu za tyden navrat do cr
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků