Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sparrow75 25. 8. 2008 09:48

Hustoles píše:Do Chovatska už jezdí jen socky.

Socky jezdí do Bibione to platilo a platí pořád ;-)
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 25. 8. 2008 10:01

Hustoles píše:Do Chovatska už jezdí jen socky.

jedni kritici Chorvatska tvrdí, že je to pro socky a další, že je tam hrozně draho a nevyplatí se tam jezdit :-) Tak kde je pravda? :hm

Já jsem na tom stejně jako Vana666. Líbí se mi tam, takže tam budu dál jezdit :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 25. 8. 2008 10:08

Je tam normálně dá se i za socky i za pracháče ;-)
Taky tam budu jezdit furt jsem ten chudší střed 8-)
Ted mě vyšlo 11dní s obdením chozením na jídlo,každý den kafčo,pití apod. na plaži v baru,nakupy tam né kufr jídla z domova :-) se vším všudy na 22tis. Kč což jemyslím slušný :hm
Jo a byl jsem v Brele na Makarské riviéře nádherný pláže podle hodnocení magazínu Forbes nejlepší ve středomoří 8-)
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 25. 8. 2008 11:05

Že bych tu Brelu příští rok zkusil, když už to doporučuje i Chorvatskofil sparrow? :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 8. 2008 11:18

sparrow75 píše:A já asi pojedu příští rok do Řecka i když koupání v Brele bylo fantastický nejlepší co jsem zatím v Jugošce zažil 8-P


Letos jsem byl v Chorvatsku i v Řecku (Zakynthos) a i když je to hezký na obou místech, tak ze Zakynthosu (Želví ostrov, Shipwreck - hlavně ty barvy moře) jsem byl prostě unešenej :shock:
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 8. 2008 11:20

A hlavně pozor jsou tam žraloci a berou si do huby garážníky
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 25. 8. 2008 11:24

Tomas B píše:... Shipwreck - hlavně ty barvy moře...


Pro fanousky opravdu barevneho more bylo nejlepsi Cerne more za komancu. Kdyz zacaly sovetske chemicky vypoustet sracky, tak opravdu hralo vsema barvama. Nejenom tradicnimi kombinacemi zelene a modre, ale take cervene, zlute a pri trose stesti na nem plavaly i purpurove bubliny. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 25. 8. 2008 12:34

:D
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 25. 8. 2008 12:39

JackNO.1 píše:Že bych tu Brelu příští rok zkusil, když už to doporučuje i Chorvatskofil sparrow? :-)

Jde o to co chceš jestli koupání,romantiku a klid pak je idéální část Brela-Stomarica
2xbar,3xRestaurace a jinak už jenom promenáda tak 3km podél moře ;-)
Pokud chceš víc života pak jedině Hlavní Brelu ale je tam hodně lidí.
Jestli chceš pošlu ti nějaké fotky z té klidné části ;-)
Akorát je to tam pokud nebydlíš hned u moře trošku schody a stoupání trošku dost 8-S
Pokud tam pojedu tak jedině addresa Stomarica 1-10 pak už je to moc schodů :-(
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 25. 8. 2008 13:54

sparrow75 píše:
JackNO.1 píše:Že bych tu Brelu příští rok zkusil, když už to doporučuje i Chorvatskofil sparrow? :-)

Jde o to co chceš jestli koupání,romantiku a klid pak je idéální část Brela-Stomarica
2xbar,3xRestaurace a jinak už jenom promenáda tak 3km podél moře ;-)
Pokud chceš víc života pak jedině Hlavní Brelu ale je tam hodně lidí.
Jestli chceš pošlu ti nějaké fotky z té klidné části ;-)
Akorát je to tam pokud nebydlíš hned u moře trošku schody a stoupání trošku dost 8-S
Pokud tam pojedu tak jedině addresa Stomarica 1-10 pak už je to moc schodů :-(

jj, kdyžtak pošli na mail, kterej mám v profilu pls. a přidej jako bonus fotky tvojí ženy na nudapláži O:-) :-)

Já bych chtěl hlavně klidný a hezký bydlení a méně než milion lidí na pláži, ale aby bylo poblíž nějaký větší město pro možnost všestranného vyžití apod... Což tohle asi splňuje.

Tak šup sem s fotkama a jestli jsi bydlel v nějakým rozumným apartmánu, klidně můžeš dát i kontakt :-) Díky
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 25. 8. 2008 15:00

Večer ted jdu tahat lidi z výtahů ;-)
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarod78 25. 8. 2008 15:16

Ja som isiel minuly stvrtok cez Maribor ,dialnica bola zatvorena , rampa na mytnom otvorena,blikalo orazove svetlo a nikde ani cloveka ,vsetko bolo zadarmo.V sume bol som tam prvy a posledny krat.Na mytnom ma chceli oklamat 2x po 5 kun .Ukazal som mu ze mi vydal malo ,usrnul sa a doplatil mi zvysok.Sluzby tiez nie su na bohvie akej kvality,kameniste plaze tiez nemusim a ceny su vyzsie ako na juhu Francie ,alebo ako v Spanielsku,aspon v obchodoch .Tesil som sa do tolko ospevovaneho Chorvatska ,ale po 7-ich dnoch sa mi uz chcelo ist domov.Takze s mojho pohladu uz viac do Chorvatska nepojdem >:-(
jarod78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beat 25. 8. 2008 15:17

sparrow75 píše:Ted mě vyšlo 11dní s obdením chozením na jídlo,každý den kafčo,pití apod. na plaži v baru,nakupy tam né kufr jídla z domova :-) se vším všudy na 22tis. Kč což jemyslím slušný :hm
Doufám nemyslíš pro jednoho...za tu cenu je Turecko letecky na 11 dní all inclusive v pětihvězdičkovém hotelu :mrgreen:
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod JackNO.1 25. 8. 2008 15:25

beat píše:
sparrow75 píše:Ted mě vyšlo 11dní s obdením chozením na jídlo,každý den kafčo,pití apod. na plaži v baru,nakupy tam né kufr jídla z domova :-) se vším všudy na 22tis. Kč což jemyslím slušný :hm
Doufám nemyslíš pro jednoho...za tu cenu je Turecko letecky na 11 dní all inclusive v pětihvězdičkovém hotelu :mrgreen:

předpokládám, že myslí za celou rodinu ;-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimi14 25. 8. 2008 15:51

tiez si myslim ze to je za celu rodinu, my sme tak mali pri Zadare okolo 25tis s obcasnym jedenim pizze a raz v Zadare. ale len na 7 dni. Asi pre nas SLovakov to robia drahsie :D
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků