Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 6. 2018 18:09

Rovnaké počasie ako som mal ja v máji, okolo 25C. Ja mám vo Viedni momentálne teplejšie ako v Zatone. Sranda.
Aspoň vidieť, že nejako plánovať sa neoplatí.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 21. 6. 2018 19:37

obcas je to o stasti, ale tak nech sa teraz vyblazni a do 2 tyzdnov stabilizuje na letne a je to o.k
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod lemmy1978 21. 6. 2018 19:48

koniec juna ve vzdy taky ..to uz sa vedelo aj pred 40+ rokmi .. zajazdy sa planovali inak.volno bolo az ked skoncil sk. rok.. uvolnenie pocas skolskeho . roka bolo velmi unikatne..
dnes vacsina strednej eu (vychod podla "nich)) sa vydovolenkuje presne od tej polovice juna az do konca jula.. a prave vtedy(cca od polovice jula) az do konca augusta zacinaju dovolenky v zapadnych krajinach od nas..v statnych instituciach alebo mega firmach ..je to rozne ale vidno to tam..august je plne chorvatsko nemcov a inych . ale z priobudajucimi dochdcami na zapade uz su tam stale)))
preco je to tak? typicky priklad ked som bol naposledy zo znamym a rodina.. v chorvatsku..
typicka firemna kultura na sk/cz : plebs dostane ultimatum "vydovolenkovat sa" do terminu najneskor 10-15 jul alebo najlepsie posledny junovy tyzden a prvy jul.. najmladsi a najkratsie pracujuci vo firme dostanu brutal termin koniec maja alebo teda "dobre mozes ist v juni ale max 10 dni" )))) cela dovolenka ak si usetril (
a to najlepsie: od polovice juna az do konca augusta maju sefkovia/manazeri a ich noshledi + administrativa-zeny, mladsie a sexy.)) nielen do chorvatska , lebo tieto lepsie terminy ponukaju moznost ist aj inde a letecky na dobru dovolenku ..
Pri ceste naspat sme mali volnu dialnicu-parada zatial co v smere do chrovatska brutalne zapchy plne zapadniarov a aj par eastov))
AMD2990WX,x399Taichi,Corsairvengeance64GB2133mhz,crucialCT2050GB.SSD,NV1080TI.FE,PhilipsBDM4350,logitechG910+MXmaster,
ASUS RT-AC87U
lemmy1978
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 6. 2018 19:50

To je ale blbost
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 6. 2018 19:52

Pobavilo.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 21. 6. 2018 19:52

Mozno ano mozno nie. Ja uz dlhe roky chodim prelom jula a augusta (viac v auguste) a vzdy super pocasie.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemmy1978 21. 6. 2018 20:08

realita len nemaju cas tu pisat na garaz )))))) jasne trochu off topic sorry
https://www.lookr.com/#!explore/croatia ... w:daylight
celkom dobre kamery ale malo je realne nazivo.. z celeho chorvatska,,ze by mali nejaky zakon o ochrane sukromia? ked to porovnam z inymi krajinami kde je kvalitnych na zivo kamier ako maku ) ako je to z optickym pripojenim v chorvatskom primori? ..ironia...)) cena vs hodinova priemerna mzda?
z predpovedi pocasia viem vacsinou prd , najlepsie je si pozriet kameru z tade kde idete ako sa to tam mele))
ps: ta blbost od hologramu nevadi :-)
AMD2990WX,x399Taichi,Corsairvengeance64GB2133mhz,crucialCT2050GB.SSD,NV1080TI.FE,PhilipsBDM4350,logitechG910+MXmaster,
ASUS RT-AC87U
lemmy1978
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 6. 2018 20:35

Aktuálně Vodice,celé dopoledne u moře,voda příjemná. Oskar sajni. Cesta byla úplně bez problémů,nikde žádné zdržení,bez kolon...značka ideál.
Jak bude zítra,se uvidí,ale určitě to tu nebudu balit a nepojedu domů :-)))
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 21. 6. 2018 20:54

tak bude tam trochu teplejsie ako tu
http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&p ... code=14438
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 6. 2018 21:07

Počasi slabši zato fotbal paradni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 22. 6. 2018 13:43

má HR nejakú obdobu seznam.cz?
Už ma ten google vytáča.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 6. 2018 13:47

miromen4 píše:Počasi slabši zato fotbal paradni.


som si nie isty, ale tusim sa im podarilo zdolat argentinu
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 14:01

Buď si isty. Neni Messi neni argentina takže vyfasla 3 fiky
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 22. 6. 2018 18:37

miromen4 píše:Počasi slabši zato fotbal paradni.


Přesně tak, respekt před chorvatskými plejery, doufám, že to dotáhnou daleko 8-)
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 6. 2018 18:51

ja im to tiez prajem a na oplatku nech vybavia azuro, vzduch 30 a voda 26 na cele leto ;)
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků