Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2018 19:54

MirecBA píše:kolko garaznikov pojde cez HU po 86 mimo dialnice ?

To by mi muselo jebať.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 5. 2018 19:54

No nam i loni domaci rikali, ze to musí nacvakat nekam do systemu, ale mozna kecaji... Kazdopadne ten poplatek byl v cene tak nevim, proc by kecali.
https://www.chorvatsko.cz/tema/taxa.html
Naposledy upravil JardaB dne 22. 5. 2018 19:55, celkově upraveno 1
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 22. 5. 2018 20:19

Domaci loni vyjebal s Bookingem, ale do knihy hostů nás zapisoval hned po příjezdu, s tím že musí, kdyby ho přišli zkontrolovat. Jo sice klidně mohl mít dvě, ale...
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2018 20:22

A co se divíte jako divizny? Tak to funguje všude v Evropě v hotelech a na privátech.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 5. 2018 21:22

Tiez nerozumiem, v kazdom hoteli kde som bol sluzobne na niekolko dni ma zahlasovali. Kontrola musi byt.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 5. 2018 21:23

Ještě předloni musel domácí do 48 hodin naklusat s pasama na obec. Žádnej doklad jsem od něj taky neviděl ale to jsou jiný poplatky ,nikoli berňák.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 5. 2018 22:04

kura, vyskytla se možnost, vypadnout do HR o pár dnů dřív, jen někde sehnat ubytko na 3 dny pro 2 rodiny bude trošku ořech :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2018 22:14

Ano.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 5. 2018 22:50

pech
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2018 22:55

Ten by byl.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 23. 5. 2018 05:08

JardaB píše:Bude nekdy HR v Schengenu? To by tam mela padnout ta prihlasovaci povinnost a mozne problemy, kdyz tam clovek bude jen tak bez ubytka a prihlaseni, ne?

Když jedu na loď tak jsem samozřejmě bez jejich ubytka a nikam se nepřihlašuju a nikdo nic nechce. Ale i když jedu do kempu tak po mě kempař žádné doklady nechce. Asi to nebude s přihlašováním tak horké, alespoň teda ne všude
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 5. 2018 05:11

I s lodi maji nejaka pravidla a poplatky, nekde jsem na to narazil. Prakticky to asi moc neresi ale teoreticky maji myslim dost brutalni postihy. Ja to letos ale resit nebudu, mame standardni ubytko, spis kdyby tam clovek vyjel nejakou tou dodavkou a chtel byt sobestacny...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 23. 5. 2018 06:53

Osobne si myslim, ze je to skor kvoli daniam. Az neprihlasenia moze mat problem akurat tak ubytovanie a nie turista.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 5. 2018 08:40

Lukas063 píše:kura, vyskytla se možnost, vypadnout do HR o pár dnů dřív, jen někde sehnat ubytko na 3 dny pro 2 rodiny bude trošku ořech :-(


Na Primostenu jsme s tím neměli problém. I přímo v sezóně, sice trochu od vody.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 5. 2018 08:46

IMHO sezene, třeba ne idealni místo a hned v jednom baraku ale necekal bych vetsi problém.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků