Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 8. 2017 07:44

Pohoda :-) čumáček ještě spí (jsme normálně v peřinách).
Domů necelé dvem hodky, akorát na oběd
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 8. 2017 09:20

Pajjoun píše:Dneska kontrola i od Rakušáků. Celnice jasnej vítěz v kategorii zpruzelej otrávenej ksicht. To se jen tak nevidí. To už ty pitomci na slo / hr oproti ní byli usměvavý sympaťáci. A to je něco, co bych o nich do dneška neřek. :D


Ja ji letos poznal a dlouho na ni nezapomenu. :D
Tim uzkym pruhem sotva na jedno auto jsem to mohl projet cca 50km/h a je tam tušim 20km/h.

"Jo a pozor, kdo objiždi SLO dalnici. Na hraničnim přechodu Spielfeld při cestě zpět stala normalně hlidka a bohužel ja ji "prolitl" a dostal jsem doslova fašisticky "pojeb". Naštěsti jsem ji zaregistroval a nacouval zpět a začala cca 1min přisna jebačka. Borec mi vyhrožoval pokutou a jestli se nechci jit prospat do chladku, že pry nejsem normalni a porušil kde co. Ja měl jen skloněnou hlavu a dookola opakoval sorry a entschuldigung.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 8. 2017 09:38

Nerozumím. Tam byly nějaké značky, které ten, kdo to psal, nerespektoval?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 8. 2017 09:49

M: Nepřekvapuje mě, že si zrovna ty měl problém. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 20. 8. 2017 09:54

Slawall píše:Uff náročná cesta z Bosny..15h za volantem.

-- 20. 8. 2017 01:57 --

Temer skoro přesně 3000km za cely tyden.


Já z Podgoricy 19h za volantem, naposledy...
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 8. 2017 09:54

Ja s tim vubec nepočital, ale v TV cca tyden po tom co jsme se vratili bylo řečeno, že rakušaci kontroluji hranice kvuli uprchlikum. Stali tam dva, jeden mundur jak celnik, to byl ten co mě jebal a druhy vojak, poměrně mlady s větši flintou.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 8. 2017 10:10

Já jel po dálnici. Tam jeli normálka na dvě budky.
Ale u nás jen koukla na značku, viděla ČR a pustila. Měla tam na dušení Švýcary.
Slovinci a Chorvati taky Čechy neřešili. Ale dost Němce. A dost bmw. Nevypadalo to, že hledají uprchlíky. Čuměli do dveří a tak.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 8. 2017 10:40

Nas kontrolovali taky na nejakem horskem prechodu v ***** u Villachu, ale to uz loni. Doklady celkem dukladne a byli docela fest ozbrojeny. Takze ma M4 jeste docela kliku, chce to dost ignorace prehlidnout vsechna omezeni ;-)
Ale beru to s pochopenim, takhle by to melo fungovat ale spis na vnejsich hranicich.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 8. 2017 13:11

Největši buzeraci jsme zažili od slocincu a to ještě s golfem. Hranični přechod trličko nebo tak nějak. Tam šla kapota nahoru a krom vinka tam kontrolovali ještě buh vi co, baba se psem obešla kolem našeho auta, pak dlouhe ťukani do kompu a nakonec kufr a kontrola zavazadel.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 8. 2017 13:38

TomeekHoleek píše:
Slawall píše:Uff náročná cesta z Bosny..15h za volantem.

-- 20. 8. 2017 01:57 --

Temer skoro přesně 3000km za cely tyden.


Já z Podgoricy 19h za volantem, naposledy...

hosi neblbnete, i 15 je hodne.ja dodrzuju vlastne aetr stejne jako maj nakladaky sem si uvedomil :)) maximalne 8,5 nebo 9 hodin a v pulce povinna prestavka.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 8. 2017 15:06

Tak nejeli jsme to na jeden zatah, byl i slofik na hodinu..
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 8. 2017 15:57

Za volantem? Respekt. Já nikdy nedal víc než pár vteřin, a i tak z toho byla jednou oprava za čtvrt míče. Ale v autorizáku, takže vlastně nebourané.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 8. 2017 17:54

:D

jinak teď jsem si dal žraloka z franc. bram. a super, škoda že to nabízejí až v čechách
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb_ 21. 8. 2017 12:52

MirecBA píše:nechapem co sa Vam na jazde v sobotu nepaci. Staci si zvolit spravnu hodinu a ziaden zasadny problem, aj ked musim prepustit, ze odpocivadla su preplnene a na ceste je hustejsie, ale nic extre v v celku bez kolon, kym teda niekto nenabura, ale to je problem aj v prac. tyzdny

Najkrajšia je sobota na OMV za Bratislavou smerom na Hu/At. To je iná plnka. A tých národností. Človek má normálne strach.
mtb_
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 21. 8. 2017 13:06

TomeekHoleek píše:
Slawall píše:Uff náročná cesta z Bosny..15h za volantem.

-- 20. 8. 2017 01:57 --

Temer skoro přesně 3000km za cely tyden.


Já z Podgoricy 19h za volantem, naposledy...

To já předloni z Ulcinj do PV a klidně znova.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků