Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 1. 2017 14:35

Já byl v Büku a parádní záležitost.
Podhajská je oproti tomu lešěný prd...ale je to blíž no.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 19. 1. 2017 14:36

Šak on psal k ne v, možná že z toho nakonec bude Eger, ale to bych musel po jejich dálnici a předtím ještě zde založit vlákno uživatelů hungary autostrasse
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2017 14:53

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 19. 1. 2017 18:51

Neurotic píše:Jak kteří :D A pokud člověk neumí arabsky tak už mu moc destinací nezbývá :D

Ještě lepší varianta je naučit se pár súr Koránu
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 1. 2017 04:30

Hmmmm
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 1. 2017 07:41

Tak uz mame rezervaci 5 dni u Puly a 5 dni na ostrove, cajk, uz se tesim na leto ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 22. 1. 2017 07:55

Letos se do chorvatska opet nepodivam. DIKYBOHU!!
Maximalne omrknu letiste u Zeljavy cestou do Bosny :-)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pýtrs 22. 1. 2017 08:31

Nejlepší ti co jezdí do Chorvatska s cestovkou :D
Pýtrs
Nováček

Odeslat příspěvekod JackNO.1 22. 1. 2017 08:37

Ja posledni 2 roky byl s cestovkou. V cem je problem? :hm
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 22. 1. 2017 08:43

PeTr7650 píše:Letos se do chorvatska opet nepodivam. DIKYBOHU!!

Kéž by takových bylo co nejvíce. Já letos plánuju jet do HR čtyřikrát, tak budu za míň lidí samozřejmě rád
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 22. 1. 2017 11:20

Presne tak :-)

Ale mam obavy, ze vzhledem k tomu, co se deje ve svete, pojede urcite procento lidi radsi autem do HR, nez aby nekam leteli... A jelikoz to budou odpadlici z destinaci jako Turecko, Egypt apod., coz byva docela levne, asi misto toho nepoleti na Maledivy, ze? Ale skonci autem v HR nebo IT...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 22. 1. 2017 11:30

a pritom o par set km jizneji jsou liduprazdne plaze Albanie, kam se nastesti pro mne boji ti, co maji za cil se vyplacnout na preplnene plazi
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 1. 2017 11:46

Tam bych se bal, ze uvidim kozy jenom na ctyrech nohach a ne na plazi :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 22. 1. 2017 12:08

PeTr7650 píše:a pritom o par set km jizneji jsou liduprazdne plaze Albanie, kam se nastesti pro mne boji ti, co maji za cil se vyplacnout na preplnene plazi

Proč bojí ? Třeba se jim jen nechce táhnout takovou dálku. Nebo mají radši moře plné ostrovů kde je taky spousta prázdných pláží a daleko větší romantika.
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 22. 1. 2017 14:15

PeTr7650 píše:a pritom o par set km jizneji jsou liduprazdne plaze Albanie, kam se nastesti pro mne boji ti, co maji za cil se vyplacnout na preplnene plazi


Tak jak uz napsal Vana666 ;-) I v HR si v klidu najdes mista presne dle vlastni chuti. Jen nemuzes premyslet stejne jako stado a musis jet jinam nez to stado...

Treba posledni 2 roky jsem jel Brelu. Znamy misto, kam se tlaci hodne lidi, vsude plno, na plazi neni k hnuti, zaparkovat neni kde, drahy ubytovani, vecer narvany hospody, atd. A ono staci jet jakoby na "predmesti" Brely cca 3-4km od centra a ejhle, na plazich celkem volno, parking primo u domu, 100m k vode, bydleni za cca pulku oproti centru, u baraku obchudek a 2 celodenne poloprazdny hospody a mel jsem dovolenou presne takovou, jakou jsem chtel. Za rozumny penize, zadnej pretlak na plazi ani v okoli, ale zaroven ne uplny mrtvo, aby si prcek mohl najit kamarady a s nekym si hrat a ja abych se nenudil a mohl koukat na zensky :-D

A kdyz jsem chtel, tak do toho pretlaku, kde nebylo k hnuti, jsem si zajel vecer - bud do centra Brely nebo do Baska Voda. Zena byla spokojena, ze se mohla podivat po obchodech s blbostma, prcek to samy + nejaky atrakce pro deti a ja koukal po autech, motorkach, lodich, zenskych :-) A 2-3x za 10dni mi to uplne stacilo... Lidi jako sra.cek :-!

Neni treba HR zatracovat, je treba premyslet a hledat vhodna mista ;-)

A ano, do Albanie bys me s rodinou fakt nedostal. Zvlast ne potom, co tam loni nebo predloni zabili ty 2 Cechy. Mozna ze srandy nejakej roadtrip s klukama na 3-4dny bych jeste risknul, podivat se do hor, stavit se k mori a zase domu, ale s rodinou bych do toho preventivne nesel :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků