Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 4. 8. 2015 14:56

No proto.... :D
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 4. 8. 2015 14:57

MELLO píše:Brno - Breclav a potom po I/47 az do Wilfersdorfu a pak uz si skoro na zacatku A5. Velmi pohodova cesta
To vypadá dobře, to budu muset někdy zkusit. Díky za tip.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 4. 8. 2015 15:10

Tomas B píše:jako Chorvatsko je hezký, ale co vás tam pánové baví dýl než týden? Mě by po týdnu na stejným místě (i když bych jezdil občas někam na jiný místa autem) jeblo...

Šnorchlování, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, lodní výlety, cyklovýlety motovýlety autovýlety, případně i jachta...a zabavíš se klidně i měsíc
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 8. 2015 15:16

jako super, proč ne....mě to bavilo necelý měsíc v Thajsku, ale tady po Evropě mě to po týdnu táhne domů, ale proti gustu
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 4. 8. 2015 15:17

Ja bych se taky rad vratil do Evropy. :(
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 4. 8. 2015 15:25

jako z Polska? :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 4. 8. 2015 15:35

Prave. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 4. 8. 2015 16:18

este aby si nebol rad, ked tam budes moct casom byvat, ked nas zaplavia bratia z afriky a vychodu :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 4. 8. 2015 16:19

Vsak do CR nikdo z nich nechce. Kazdej hned vali na zapad, takze CR bude OK.

Do Polska teda nechtej taky. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 4. 8. 2015 16:25

skvarit se ve 40 st mezi fakanama na plazi s tlupou cechu a cobolaku chce nervy :) ačkoliv ja se skvaril v dubaji při 50 st s arabacema a rusakama a taky sem to prezil ... :)
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 8. 2015 16:31

MELLO píše:Naopak, me ji kdysi poradil pepek (de mu panbuh lehke odpocinuti), taky sem k tomu byl skepticky, ale potom se to ukazalo jako velmi rychla pohodova alterativa sminimem cesty mimo dalnici. V klidu jsem si jeste v Breclavi u Shellky natankoval levnou naftu a tradá

Beru na vědomí.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 4. 8. 2015 16:35

Dr. 120L píše:skvarit se ve 40 st mezi fakanama na plazi s tlupou cechu a cobolaku chce nervy :) ačkoliv ja se skvaril v dubaji při 50 st s arabacema a rusakama a taky sem to prezil ... :)


tych 50 v tieni si nechcem vediet ani predstavit
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 8. 2015 16:38

DoubleSix píše:
MELLO píše:Brno - Breclav a potom po I/47 az do Wilfersdorfu a pak uz si skoro na zacatku A5. Velmi pohodova cesta
To vypadá dobře, to budu muset někdy zkusit. Díky za tip.

A jeste lepsi to bude, az bude 2017 dokoncene prodlouzeni te A5
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 4. 8. 2015 16:55

Tomas B píše:jako Chorvatsko je hezký, ale co vás tam pánové baví dýl než týden? Mě by po týdnu na stejným místě (i když bych jezdil občas někam na jiný místa autem) jeblo

teď jsem to na sobě znova pozoroval na Korfu....první den jsme zůstali u hotelu na pláži, druhý až čtvrtý den půjčené auto, projeté skoro celé Korfu včetně válení na pláži, pátý den celodenní výlet lodí. No a šestý a sedmý den zase na pláži u hotelu. Ten sedmý den si řikám, že odlétáme tak akorát, páč co dál tady abych se nenudil (a to i když jsem v tom byl lepší kdysi, nemám problém si vzít dobrou knížku a ležet na slunci)


Moje řeč. Taky to tak dělám autem pospouzím co se dá a párkrát se picnu a už se těším zpátky. Opíkat se na jednom místě to bych nepřežil.
Teď jsem cestou zastavil na ráfty na hranicích Bosny a ČH, pár dní Ada Bojana v jednom ubytování přímo u řeky, pak kus dál u pláže v Stoj a teď nad Ulcinj ve třetím. Včera výlet do Albánie do Durres.
Pršelo včera v Chorvatsku? Tady včera nad Ulcinj po osmé večer blesková show a pár hodin pršelo. Dopoledne se ochladilo pod třicet a teď je zase 36. Jinak rusáků je tady jak *****. Mají tady skoupeno skoro celé pobřeží. Teď v posledním bydlení obrovský nový apartmán s podzemními garážemi (pak se nedivím opikacum, protože pracně zaparkovat a pak složité vyjíždět na výlety a do prudkého kopce kilometr k magistrále a cestou se vyhýbat pracně autům odradí) , vedlejší 2 restaurace
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 4. 8. 2015 17:08

MirecBA píše:
Dr. 120L píše:skvarit se ve 40 st mezi fakanama na plazi s tlupou cechu a cobolaku chce nervy :) ačkoliv ja se skvaril v dubaji při 50 st s arabacema a rusakama a taky sem to prezil ... :)


tych 50 v tieni si nechcem vediet ani predstavit

more mělo krasnych 39 :-)
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků