6126, 'reklama19_webu_cz5' => 1713866130, 'reklama19_webu_cz6' => 1713866172, ) ?> Proc lidi nadavaji na kamionaky - AutoRevue.cz

Proc lidi nadavaji na kamionaky

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 5. 2008 10:23

Zrovna vcera jsem videl jednoho takoveho degena. Dlouha kolona, absolutni nemoznost predjizdeni, a ten imbecil jede nalepeny na 2 metry za autem. Timto pozdravuji firmu KM Beta, ktera misto ridicu zamestnava tupa hovada.

Sorry za kvalitu fotky, fotil jsem to mobilem.

Obrázek
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 5. 2008 10:26

p0etrik: napis vedeni firmy a priloz snimek
anonymni

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 5. 2008 10:28

To mne taky napadlo, dokonce jsem tam zkousel volat. Bohuzel, uz to nikdo nebral, protoze uz bylo asi sedm vecer.
Problem je ze jsem myslel, ze z fotky bude citelna RZ navesu, ale neni. :(
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Petr1968 27. 5. 2008 10:30

Naděláte. Asi jel a aerodynamickém stínu :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 27. 5. 2008 10:40

pOetrik: Ty jsi nikdy kamionem nejezdil,tak to logicky nechápeš a zadruhé tam nemáš nafocen žádný přestupek,o čem se tu diskutuje? Tak jede 4km/h a má odstup 2m což je "halbes Tacho" takže kde je problém? Že se chystá předjet,protože mu končí kolečko asi nevysvětlím nikomu.. Až bude předjíždět na plné,pak to vyfot,do té doby se nic neděje.Chápu že je moderní nadávat,ale uvědom si,že nadává jedna skupina na druhou,a obě si nemají co vyčítat,to mi věř.
Naposledy upravil Auto1 dne 27. 5. 2008 10:43, celkově upraveno 1
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 27. 5. 2008 10:42

Auto1 az ti takovej kamarad kamionak, ktery brzdi 3x dele nez osobak, projede autem, tak no dyt on mel cosi s koleckem nebo koleckama :lol:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 5. 2008 10:47

Auto1 píše:pOetrik: Ty jsi nikdy kamionem nejezdil,tak to logicky nechápeš a zadruhé tam nemáš nafocen žádný přestupek,o čem se tu diskutuje? Tak jede 4km/h a má odstup 2m což je "halbes Tacho" takže kde je problém? Že se chystá předjet,protože mu končí kolečko asi nevysvětlím nikomu.. Až bude předjíždět na plné,pak to vyfot,do té doby se nic neděje.Chápu že je moderní nadávat,ale uvědom si,že nadává jedna skupina na druhou,a obě si nemají co vyčítat,to mi věř.


No jestli chces obhajovat jizdu naraznik na narazniku v 80 km/h, tak uz mne u tebe neprekvapi nic dalsiho...
Predjizdet s kamionem v mistech, kde je velky problem predjet i s osobakem... no dalsi perla. :D
Ale je videt zes tam byl a vsechno vis lip. ;)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod HondaMan 27. 5. 2008 10:48

p0etrik: Je spousta důvodů, proč jezdí s malými rozestupy... Pokud si nechá před autem 15m, tak se mu tam minimálně jedno pako vsune :-)
Velkou výhodou kamionáka je rozhled... pokud první v koloně začne brzdit, tak to kamionák vidí a začne brzdit také... narozdíl od toho osobáku, který vidí maximálně o 2 místa před sebe...
Nechci se zastávat kamionáků, ale tohle není zrovna trestuhodné chování...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 27. 5. 2008 10:51

Jencek: a myslíš,že je více nehod,kdy kamion srazí osobák,nebo kdy osobák vrazí do kamionu? A můžem se tu hádat dlouho,a proč? Říkám že si nemají Béčkaři s Céčkařema co vyčítat. To je jako debata,že motorkáři neumí jezdit,tupá móda stále na někoho nadávat,přitom já třeba jezdím se vším,takže na mě můžeš nadávat vždycky :-))
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 5. 2008 10:57

HondaMan píše:p0etrik: Je spousta důvodů, proč jezdí s malými rozestupy... Pokud si nechá před autem 15m, tak se mu tam minimálně jedno pako vsune :-)
Velkou výhodou kamionáka je rozhled... pokud první v koloně začne brzdit, tak to kamionák vidí a začne brzdit také... narozdíl od toho osobáku, který vidí maximálně o 2 místa před sebe...
Nechci se zastávat kamionáků, ale tohle není zrovna trestuhodné chování...


Zajimal by mne alespon jeden rozumny duvod, proc jet v kolone, jedouci 80 km/h, ve ktere se neda predjizdet, nalepeny tesne za autem pred sebou. Zkus to.
Mozna te to prekvapi, ale taky se muze stat, ze bude muset jit na brzdy jako prvni to auto, na ktere je nalepeny.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 5. 2008 10:58

Auto1 píše:Jencek: a myslíš,že je více nehod,kdy kamion srazí osobák,nebo kdy osobák vrazí do kamionu? A můžem se tu hádat dlouho,a proč? Říkám že si nemají Béčkaři s Céčkařema co vyčítat. To je jako debata,že motorkáři neumí jezdit,tupá móda stále na někoho nadávat,přitom já třeba jezdím se vším,takže na mě můžeš nadávat vždycky :-))


Je uplne jedno co kdo s kym. Ja jsem se setkal s imbecilem v kamionu, ale to neznamena, ze kdyby delal nejakou hovadinu nekdo v osobaku, tak mne to nevadi... :roll:
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 5. 2008 10:59

p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 27. 5. 2008 11:05

To je auto nebo motorka? :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 5. 2008 11:15

HondaMan píše:p0etrik: Je spousta důvodů, proč jezdí s malými rozestupy... Pokud si nechá před autem 15m, tak se mu tam minimálně jedno pako vsune :-)

To jo, ale takové "pako" potom obvykle předjíždí další auta před sebou, takže tu mezeru zase uvolní.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 27. 5. 2008 11:18

doubt píše:
HondaMan píše:p0etrik: Je spousta důvodů, proč jezdí s malými rozestupy... Pokud si nechá před autem 15m, tak se mu tam minimálně jedno pako vsune :-)

To jo, ale takové "pako" potom obvykle předjíždí další auta před sebou, takže tu mezeru zase uvolní.


Navic v tech mistech predjizdet opravdu nejde. Predjizdela jenom jedna pani ve Favoritu, taky pekne pako, do pravotocive zatacky, mela rozhled tak 50m. :oboze
p0etrik
Servismen

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků