Ztráta bezpečnostního klíče k Alu diskům

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod .Jelen. 12. 9. 2018 20:07

evlo: Netuším, trochu si teď i myslím, že ano. Ale i v nejlepším případě by to asi byly BMW šrouby, něco mlel o tom, že tam pracoval. Tzn. jiná dosedací plocha.
Ale byl bych docela rád, kdyby se nepotvrdilo, že je totální *****. Už se mi to fakt nechce řešit. Stačí, že zítra pojedu do pneuservisu. :D
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 9. 2018 20:07

jsem čekal, že tě odrbali v servisu, ale že tě odchytil borec dá se říct na ulici a voškubal tě jak slepici a DOST peněz, to by mě ani ve snu nenapadlo :D

a k tomu románu...v poho :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod m.kv 12. 9. 2018 20:15

.Jelen a kdyby si po něm chtěl účet myslíš, že by trval na zaplacení?
m.kv
Nováček

Odeslat příspěvekod .Jelen. 12. 9. 2018 20:29

Lukáš: Nech bejt, třeba to s tím servisem přijde zítra. :D
To je právě to - obyčejnou cestou se asi jen tak ojebat nenechám, takže to teď po dlouhý době bylo takhle.

m.kv: Netuším, ale jestli dělá asistenčku na soukromo, tak by asi ten účet klidně vystavil. Vypadal docela neoblomně, takže tohle by mu těžko dělalo problém.

Pár měsíců zpět jsem šel po centru města. Měl jsem výbornou náladu i čas. Zastavil mě nějakej slušně vypadající Brazilec s palubním zavazadlem. Zastavil jsem se, čekal jsem, že bude chtít poradit cestu/restauraci/... Frajer vytasil knížky o motlidbách a že je cestující monk, že i v ČR byl. Chtěl mi dát ty knížky a že jsou zdarma, což pořád opakoval. (Myslel jsem si, že uvnitř bude nějaká žádost o přispění peněz nebo způsob, jak si koupit nějakej placenej obsah atd.)
Říkám si - je slušnej, má dobrej přístup, možná to musí dělat - vemu si to od něj a dám to kdyžtak kamarádce, co takovýhle blbosti sbírá a baví se jima.
Borec najednou začal o tom, že knížky jsou zdarma, ale že můžu přispět a že většina lidí přispívá 10Ł. Pak to zopakoval, jakože mě přímo vyzval ať zaplatím.
Říkám mu, "áha, tak takhle" takovým stylem, aby pochopil, že wtf knížky zdarma a ty po mě chceš peníze.
Říkám mu, že stejně ani nemám hotovost (vážně jsem neměl). On že to vůbec nevadí, že můžu zaplatit přes sms. Tak já, že nechci a že nic proti, ale nechce se mi platit nic přes sms cizímu člověku na ulici.
Borec že žádnej problém a vytáhl normálně platební terminál. :D
Zajímala mě jeho reakce, tak jsem ještě neřekl, že knížky zdarma, který mě stejně vůbec nezajímají, co stejně nejsou zdarma, nechci. Ale namítl jsem, že nebudu používat platební terminál někoho cizího na ulici.
On se nenechal vyvést z míry a vyjmenoval mi všechny bankomaty v okruhu několika set metrů (je jich poměrně dost a některý jsou dost schovaný, že o nich často lidi nevědí.
Říkám mu, že si nic kupovat nechci. Vzal si knížky, aniž bych mu je podával a šel. :D
Naposledy upravil .Jelen. dne 12. 9. 2018 20:31, celkově upraveno 1
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 9. 2018 20:31

ty wle, taky dobrý :D :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod m.kv 12. 9. 2018 20:43

Hmm - prostě jebec
m.kv
Nováček

Odeslat příspěvekod hopa26 12. 9. 2018 20:58

Sem sel takhle do Alberta pro svacinu s kolegou a nabizely nam ty hostesky echt gold parfemy ..
"Panove,muzem Vam nabidnout v ramci propagace flakonek parfemu zdarma? " Kolega na nic necekal -je od drahy :) rika,"super diky," vytrh ji flasticku z ruky a pokracoval k vychodu....
Holka vydesena za nim a rika"pane ,ale musite si koupit a tohle dostanete k tomu" ....
Ona ale trval na svem,ze mu tohle bohate staci a ze dalsi uz nepotrebuje...

Nakonec ho teda vratil,ale mel pocit ,ze ho děvče podvedlo. :)
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod .Jelen. 12. 9. 2018 21:30

Zase ať nevytvářím mylný info - tohle je pár negativních zkušenností, pak ještě klasicky řetězec Halfords, kde se někteří zaměstnanci chovají špatně, ale jinak se všichni dost snaží a jsou příjemní, nenechají zákazníka koupit něco pro něj nevhodnýho, byť by to bylo dražší než to co potřebuje atd.

Z autovejch věcí jsem tu zažil tohle, prohlídku auta, výměnu mot. oleje a oleje převodovky, za 100Ł (3k) - výbornej přístup a myslím, že i cena a pak výměnu prasklýho klíňáku na počkání, za 75Ł (2,2k), kdy jsem nebyl spokojenej s jejich přístupem - dal jsem to tam a šel si koupit jídlo za roh, oni okamžitě jen pro nájezd do dílny shodili dolů střechu takovým způsobem, že se skoro zničilo plastový zadní okno (bylo chladno a když se okno neodepíná, musí se mu pomoct, aby se dobře přehnulo,zvlášť za chladna). Doma jsem pak zjistil, že spony dali zpět úplně na *****, tak že by se časem protloukla hadice a řemen dotáhli taky na nic.

hopa: V takový situaci to snad ani nejde čekat jinak, ale to že to zanedlouho určitě i v ČR bude normální, že ti někdo projíždějící nahodí přes kabely auto a pak bude vyžadovat pětikilo, to je smutný.
Všichni budem mít všechno pojištěný, budem studovat pojistný smlouvy a když nám někdo bude chtít pomoct, radši se zamkneme v autě, půjdeme jedině na samoobslužnou pokladnu, jídlo si místo restaurace raději necháme doručit domů,...
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 12. 9. 2018 21:39

ja to tak mam uz ted
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 9. 2018 21:57

hopa26 píše:Sem sel takhle do Alberta pro svacinu s kolegou a nabizely nam ty hostesky echt gold parfemy ..
"Panove,muzem Vam nabidnout v ramci propagace flakonek parfemu zdarma? " Kolega na nic necekal -je od drahy :) rika,"super diky," vytrh ji flasticku z ruky a pokracoval k vychodu....
Holka vydesena za nim a rika"pane ,ale musite si koupit a tohle dostanete k tomu" ....
Ona ale trval na svem,ze mu tohle bohate staci a ze dalsi uz nepotrebuje...

Nakonec ho teda vratil,ale mel pocit ,ze ho děvče podvedlo. :)

dobrej týpek :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod .Jelen. 12. 9. 2018 22:32

Táta má takovýho kolegu.
Chlap 70+ a ty jeho hlášky a příběhy s ním jsou soda.
Třeba když vystoupil v Ostravě, podíval se vzhůru na ty komíny a před celým vedením firmy povídá "To jsou piče! Ale fakt!" :D
Nebo když dělá pořádek, protože se mu nezdá, že nějaká pěkná mladá holka chodí s nějakým starým slizounem nebo když byli na veletrhu středních škol a nějakej učeň tam stavil na výstavku zeť a on mu pokaždý, když šel okolo, říkal, že mu to spadne. A pak mu to spadlo. :D
Já to tak jako táta nepopíšu, ale prostě pořád nějaká nová historka.
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod .Jelen. 13. 9. 2018 06:09

Tak přece je to tak, jak jsem si myslel - totální *****, ne jen 99%.
Teď už jen vymyslet, co mu provést, aby to nemělo vliv na mě, ale jeho to poškodilo.
Obrázek
(Samozřejmě očekávám zprávu, že večer atd. nebo si možná ušetří i to zbytečný psaní.
.Jelen.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2018 08:41

:D
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 9. 2018 09:45

.Jelen. píše:Pár měsíců zpět jsem šel po centru města. Měl jsem výbornou náladu i čas. Zastavil mě nějakej slušně vypadající Brazilec s palubním zavazadlem. Zastavil jsem se, čekal jsem, že bude chtít poradit cestu/restauraci/... Frajer vytasil knížky o motlidbách a že je cestující monk, že i v ČR byl. Chtěl mi dát ty knížky a že jsou zdarma, což pořád opakoval.
...

já se s tímhle poprvé setkal asi v roce 2009 v paříži... nějakej bubák mi tam vnucoval kytku pro přítelkyni, já říkal, že si nic kupovat nebudu, on mě 3x ujistil, že je to "free", tak já teda že jo ... a on pak začal chtít peníze... tak jsem mu vynadal, že jsem si nic kupovat nechtěl, ať si to laskavě vezme zpátky a neotravuje ... docela scéna, ale jiné řešení to asi nemělo, protože on si to po dobrém nechtěl nechat ani vrátit :D
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2018 09:46

maj to zmaknuty
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka