Vyfoťte největšího parkovacího *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 24. 11. 2017 23:29

Arnie J píše:Nemusíš mít nic, ale pokud tam zaparkuješ a nemáš s sebou malý děcko, tak jsi u mě *****. Předpokládám, že to je riziko, které je většina z vás ochotna podstupovat :D

Tak s Genesis jsem tam parkoval, protože když už se to někam vešlo, tak nešlo otevřít dveře.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 25. 11. 2017 00:17

Arnie J píše:Nemusíš mít nic, ale pokud tam zaparkuješ a nemáš s sebou malý děcko, tak jsi u mě *****. Předpokládám, že to je riziko, které je většina z vás ochotna podstupovat :D

Mě za to dokonce jednou nějaká baba zjebala na dvě doby :D Předával jsem děcka u nákupáku, takže mě viděla se vracet samotného a hned udeřila :-)
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Mikey89 25. 11. 2017 00:28

Když jsou ty místa širší, tak tam neparkuju, chápu že usadit dítě do sedačky vyžaduje prostor, ale kolikrát jsou tyhle "kočárkářský" místa stejně úzký jako každé jiné stání, takže jejich smysl je dost rozporuplný...
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 25. 11. 2017 00:29

Smyslem ještě většinou bývá, aby se s nejmenšíma děckama nemuselo přes parkoviště.
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 11. 2017 04:54

Mickey89: Zaparkováním těsně vedle druhýho bude z toho už celkem pěknej double.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 25. 11. 2017 07:42

kembuaa píše:Předával jsem děcka u nákupáku


Kolko si za ne dostal?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 11. 2017 08:16

Ja kdyz jedu do avionu s detma tak se snazim na ty mista vjet a kdyz bez, tak mezi kocarkama a vozikama je jeden normal flek kde se snazim postavit kdyz je volno
Anonymni

Odeslat příspěvekod podikk 25. 11. 2017 19:28

Taky parkuju se synem na vyhrazenych mistech, je mu 16 :)

Ale ne, delam si *****. To jsou jedina vyhrazena mista, ktera respektuju. Krome teda tech, ktera jsou dana zakonem.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 25. 11. 2017 20:03

brasci píše:
kembuaa píše:Předával jsem děcka u nákupáku


Kolko si za ne dostal?

:mrgreen: :D
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jean ViC 25. 11. 2017 20:21

Já taky neparkuji na kocarkach ale kdyby jo a někdo měl na to kecy a byl vyloženě slabší než já tak bych ho seřval ať jde do piči hledět si svého ! :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 11. 2017 20:36

já prosím hezky na těch vyhrazených místech parkuju, když cestuju s prckama :nenapadne
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 25. 11. 2017 22:38

Dneska Avion Brno. Dojedu, zaparkuju, za pět minut se vrátím a tam tohle(můj je ten Focus) absolutně nechápu, jak vylezl. Nejsu žádnej tlusťoch a škvírou, která vznikla sem se sotva protáhl. V tu chvíli mě mrzelo, že mám svoje auto rád a nejezdím nějakou popelnicí protože by měl provalený dveře.

Obrázek
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod Ctirad 25. 11. 2017 23:52

Máš svoje auto rád, i když jezdíš popelnicí... :mrgreen:
sorry, nedalo mi to
Ctirad
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 11. 2017 07:46

xxvojtax píše:Dneska Avion Brno. Dojedu, zaparkuju, za pět minut se vrátím a tam tohle(můj je ten Focus) absolutně nechápu, jak vylezl. Nejsu žádnej tlusťoch a škvírou, která vznikla sem se sotva protáhl. V tu chvíli mě mrzelo, že mám svoje auto rád a nejezdím nějakou popelnicí protože by měl provalený dveře.

Obrázek

Tipl bych si, že vylezl přes spolujezdce, normálka ;-)
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 26. 11. 2017 09:13

Ctirad píše:Máš svoje auto rád, i když jezdíš popelnicí... :mrgreen:
sorry, nedalo mi to



V jakým směru popelnice?? Že je starý?? To je pravda, ale co do stavu to rozhodně popelnice není.
xxvojtax
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků