Vaše zkušenosti se značkovými servisy Ford

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod VK 10. 8. 2005 17:18

Dobrý den,
měl jsem tu "čest" navštívit 3 servisy a ze všech mám takový dojem, že když jim člověk přesně neřekne, co chce, tak to neudělají.
Chtěl bych se touto cestou zeptat na vaše zkušenosti.
Děkuji
V. Kučera
VK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 8. 2005 17:54

CARENT Brno Belohorska ul. celkem to ujde. 8)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anariel 11. 8. 2005 07:31

Sukromny servisak co vie co robi a ´vlezie vyfukom a vylezie motorom´ (citat RedRicK)
anariel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P800 11. 8. 2005 08:29

CARent, Bělohorská 46, Brno - byl jsem naprosto spokojený, velmi ochotný přijímací technik pan Petr Šmarda, skvělý mechanik atd.. odcházel jsem od nich v ten den s lepší náladou než jsem přišel, vše opraveno, skvělá komunikace..
P800
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxvRS 11. 8. 2005 11:25

U jiných značek to není lepší.
MaxvRS
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VK 11. 8. 2005 16:39

To anariel: Ten citát přesně sedne na jednoho, ke kterému normálně jezdím, ale ten bohužel dělá jenom "černou" práci. To mi poradil on, abych se seřízením motoru zajel do autorizovaného servisu, že on na to není vybaven.

Asi to bude v lidech, co v těch autorizovaných servisech pracují, o jejich přístupu k jednotlivým zákazníkům.
VK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Orel 11. 8. 2005 17:05

Mám Seat Toledo r.v.97. Musel jsem měnit tlumiče na zadní nápravě a tak jsem zavolal do servisu Seat. V prvním pražským autoservisu napálili po telefonu 16,- tis. , v druhým značkovým 10,- .No nebyl jsem línej a sehnal jsem si na netu ještě lepší tlumiče než dávaj voni a stál mě 1300,- kus -Kayaba. To stejný s brzdama u nich kolem 20,- komplet a já materiál za 4,- a stejnej jako voni. Na doporučení kamaráda dávám auto k jednomu jedinýmu autoservisu kousek za Prahou a je to znát. Hlavně cokoliv se jim na autě nezdá tak volaj a hned i s cenama. Cenová politika automobilek je taková že cena auta je stlačená na minimum a dealer si už jen může vydělat peníze skrz servis. Já se jim nedivím, ale nejsem ochotnej platit 800,- kč za seznámením s technickým stavem vozidla viz. faktura. Každej má možnost volby.
Tomáš Orel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Axess 11. 8. 2005 17:33

To: Tomáš Orel - Jj cokoli mimo autoriz. servis vyjde levněji. Prozradil bys ten servis za Prahou se kterým si spokojen - kontakt? Je na všechny vozy nebo jen koncern? Klidně mailem nebo SZ. Dík.
Axess
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anariel 15. 8. 2005 09:30

ANo, mali sme desne stastie.. Chlapik ma vlastnu dielnu, sice malu, ale vybavenu vsetkym co potrebuje a co mne osobne vyhovuje - staci zavolat, predstavit sa a on chvilami mam pocit ze z hlavy odrecituje aj najazdene km :D
Neuvazoval aj ten Tvoj (navrhujem tykanie, esteze som zena a mozem si to dovolit) nad niecim vlastnym..?
anariel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wq1 16. 8. 2005 08:59

VK píše:Dobrý den,
měl jsem tu "čest" navštívit 3 servisy a ze všech mám takový dojem, že když jim člověk přesně neřekne, co chce, tak to neudělají.
Chtěl bych se touto cestou zeptat na vaše zkušenosti.
Děkuji
V. Kučera./quote]


Značkový servis Fordu jsem použil jen jednou. Potřeboval jsem kontrolu + výměnu oleje v zaruční době na C maxe. Tak jsem obtelefonoval pražské autoriz. servisy Ford, ceny zaruční opravy se překvapivě lišily až o 100%! Servis Ford Charous P-9 chtěl 7000tis Kč!!!! Ford Maier na P-5 to celé udělal za 3300Kč. S přístupem k zákazníkovi jsem byl spokojen, protože sídlí na hůře dostupném místě Prahy odvezl mě jejich mechanik na metro!!!
Wq1
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 8. 2005 19:45

nase zkusenost je ze tam vzdycky najdou milion dalsich veci, proste vymeni tam kde co, to jedninny me na fordu stve, proto to radsi davame jinam do opravny...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Vladik 16. 8. 2005 21:51

Taky sem byl v servisu a odhad opravy činil 5000, potřebnej díl sem jim přivez sám a když sem dostal fakturu tak světe div se bez pár desetikorun to bylo 5000. Prej byl potřeba vyměnit rozvoďák a řemen k alternátoru a vůbec se neobtěžovali mi to zavolat, že to budou dělat. Myslím že když už mám za něco utrácet svý prachy tak bych o tom měl aspoň vědět. Ta oprava se zmíněných řemenů vůbec netýkala.
Vladik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strajbery 16. 8. 2005 22:57

firemní transit uz pár lét servisujeme Žebráku, více méně spokojenost, (-) začalo to asi tak že nabízeli k autu kromě slevy i mob. tel. simkou a pevnou hahdsfree sadou zdarma, jenže není sleva zadarmo, příchozí hovor nevypnul rádio (normální věc u pevných sad) = reklamace, ale neúspěch prý to tak mělo být pozor2
(+) po 5-ti letech provozu vyměnili na záruku prorezivělé zadní dveře.
ostatní jsou jen garanční návštěvy, upřímě jsem rád, protože mám velmi špatnou zkušenost s "Tondou" z garáže, jednoho dne s minulým o něco starším transitem vypadl čep na levý straně, při projíždění zatáčky a cca tak v 50km/h a buch bác kolo skoro pryč, byl jsem rád že zastavil u krajnice, prohlíd to známej vyměnil čep a pohoda, mezi tím na výzvu zkontroloval i ten na druhé straně jestli je ok, prý že jo..
14 dnů na to na kostkách to samé na pravé straně, bylo mokro a tak se pěkně projel na poloose, v tu chvíli dostal technik tolik jmen, ale co nakonec to dopadlo docela dobře a s odstupem času, myslím že to mohl jen těžko zkontrolovat, měnil to na zemi jen pod heverem..

jinak v ostatních servisech nejen Ford, platí to o lidech..neovlivní to cenu za 1hod. práce ale přístup.
favo 94. astraG 2001
Strajbery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Iceman_21 16. 8. 2005 23:10

no jo servisy a opravy :D jednou jsme musel jet 3x na opravu nez jsem je presvedcil o poruse. po kazde mi tvrdili, ze je vse v poradku at si pro auto prijedu...... Navic jsme to mel 50km ( tam i zpet 100km ) a musel jsme zrovna do toho servisu kvuli zaruce :hm
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VK 17. 8. 2005 08:36

To Anariel: Chlapík, ke kterému jezdím, má vlastní dílnu, dělá téměř všechno, kromě té diagnostiky, možná se mu nechce, nebo nemá na tu techniku peníze, nevím. To tykání mi vůbec nevadí.

To Wq1: Asi to bude v tom, v jaké lokalitě ten servis sídlí, jaká je tam konkurence atd. Ono v okolí Pardubic a HK je jeden značkový servis (Auto In v Pcích) a potom je jeden u Hořic (ten jsem nezkoušel).

To all: Poraďte mi, prosím, budeme muset koupit něco většího, teď máme Ford Ka, aby se nám do toho vešel kočárek, dětská sedačka a nechceme kombíka. Otec s bráchou nám kombíka doporučují (víc místa, nemusel bych ten kočárek rozdělávat, atd.), ale nám se do toho jenom z tohoto důvodu nechce jít. Děkuji.
VK
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků