Pontiac a Buick prý skončí

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AutoRevue.cz 10. 4. 2005 20:09

Někde jsem četl, že Pontiac a Buick mají na kahánku. To by byla docela škoda, nemyslíte?
AutoRevue.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ace2 12. 4. 2005 08:24

No Buick určitě ne, ten trhá prodejní rekordy v Číně a navíc je dobře vyprofilován a má dobře našlápnuto. Nové modely jsou zajímavé a v reálu vypadají ještě zajímavěji. Zvláště nová serie SUV od Buicka je fanstastická, ale i nové sedany jsou jistě alespo%n designově nadprůměrné a navíc Buick spolu s Cadillacem patří mezi kvalitativní špičku. Pontiac by potřeboval to samé, vyprofilovat se, nová modelová řada a zajímavější a nápaditější vozy. Zatím je Pontiac to samé jak Opel, celkem dobrý auto, ale není důvod proč si to koupit.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 12. 4. 2005 20:10

To by byla skoda, treba Pontas Grand Prix GTP se mi moc a moc zamlouva a cana je taky lakava :tleskani .
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 12. 4. 2005 22:45

O tomhle psalo vic portalu a casopisu. Uvidime jak se to vyvine, ale top management to nevylucuje. Pro me osobne to je krasna historie, ale soucasnost tehle aut mi moc nerika.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HajLender 24. 4. 2005 10:12

To by bola skoda, takisto ako Oldsmoble-u...
HajLender
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 24. 4. 2005 10:51

Ja doufam ze neskonci pouze Pontiac a Buick, ale krome Cadillac a Chevy vsechno ostatni co GM vyrabi, protoze Cadillac se v poslednich letech sice trochu zlepsil a v pripade Chevy musi byt na trhu nejakej levnej "junk" pro obycejny lidi.... :tleskani
Fl.89novy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huugh 24. 4. 2005 11:44

fl.89 - skoda kazde svebytne znacky, radsi milion znacek (byt ruzne kvality) nez jeden nebo dva molochy!
huugh
Nováček


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků