Dovoz auta z Ameriky

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 8. 2014 08:52

To je proste orgáč :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 8. 2014 09:15

Pyco...emericka preci musi byt lepsi!!!
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 8. 2014 09:27

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jenyk 20. 7. 2020 12:09

Když si člověk doveze své auto z Ameriky (6 / 12 měsíců splněno, clo ani DPH neplatí), za jak dlouho může auto prodat, aniž by se muselo clo a DPH doplácet? Kde je to stanovené? Hledám, ale asi blbě a nenacházím.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Jenyk
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2020 12:10

ihned
anonymni

Odeslat příspěvekod Jenyk 21. 7. 2020 12:26

To tak v kozím chlívku. Asi rok? https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/Le ... 057:CS:PDF, článek 8?
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Jenyk
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 7. 2020 12:44

Tak kdyz to vis proc se ptas
anonymni

Odeslat příspěvekod Jenyk 21. 7. 2020 13:18

Abych tě poučil :-). Ale vážně, nemohl jsem to najít, až dnes jsem na to padl a stejně si nejsem vůbec jistý.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Jenyk
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 7. 2020 13:21

To je dobre, bo sem to netusil. Hele ctu si to po nekolikate a vyplyva mi z toho ze to proste musis mit jen pro osobni potrebu rok od podani celniho prohlaseni apod. takze to nemuzes vlastne ani nikomu pucit apod.

Navic bys to mel celnimu uradu hlasit sam aktivne a predem. Je otazkoku zda to jsou schopni nejak kontrolovat
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků