Fiesta ST 2018 pokec °_°

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 8. 2018 18:30

Sauron píše:Su celkem překvapený že sa eště neobjevily žádné testy jí tu u nás. Že by importér zaspal a doteď ju neměl ve vozovém parku pro novináře?

Tak jeden nebo spiš minimalně 2ks už jsou, ale pro jake učely těžko řict. Bylo mi řečeno, že hned na začatek jsou planovane nějake ford akce tušim roadshow. Jinak u nas žadna vyjimka, že novinky se k testum dostavaji docela pozdě.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 8. 2018 18:41

Třeba co vim tak takovy voša nechce svoje auta k testum do některych redakci poskytovat a diskuteři radili ať si tedy auta od hyundaie pujči u dealera, když už jsou tak špatne vztahy s vedenim. Jinak jak mi bylo řečeno, že jsou na centralu objednany 2ks ST tak bych se ani nedivil, kdyby to bylo minimalně na nejbližši dobu vše, přece jen to neni běžna fiesta.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 8. 2018 18:53

To, že jsou 2 kusy objednany mi řekl přimo borec od fordu s tim, že jedna už tu určo je, dokonce mi řekl barvy a počat dveři. Ale taky netušil k jakym učelum budou ze startu přesně určeny. Jen řikal, že se určitě každy salon bude snažit ji na salon dostat tak aby si ji připadni zajemci mohli projet.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2018 09:37

kdy se to teda začne prodávat?
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 18. 8. 2018 09:57

Cobydup
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 8. 2018 10:09

Jen na některe se ještě nedostalo. :nenapadne :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 8. 2018 10:22

Musiš si řikat, že určitě nejsi sam. A třeba ti za ten kiks na saloně daji k autu Orion bonbonieru Modre nebe. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 8. 2018 10:48

To je učel, dostat tě do stavu pochybovani tak aby tě ve finale překvalili podobně jako u americkych filmu končicich happy endem. Nebo tě možna ještě něčim nepřijemnym zaskoči.
Jinak maš nějake novějši info o vyrobě či dodavce nebo pořad plati ten posledni udaj ?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2018 11:17

Sauron píše:Sak uz sa prodava pres ten mesic, jak pisu.

prodává, nebo objednává? Já s poloautem musím velmi rozlišovat tyhle dvě varianty :D

-- 18. 8. 2018 12:18 --

miromen4 píše:Musiš si řikat, že určitě nejsi sam. A třeba ti za ten kiks na saloně daji k autu Orion bonbonieru Modre nebe. :D

*****, za odměnu mu auto projedou myčkou, aby to měl začerstva poškrábaný od kartáčů :pozor
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 8. 2018 11:25

Ajif vždyť jsem tu daval foto ST už v červnu a to v takove řiti jako je haviřov.
A co se tyče myti tak z těch foto ST co jsem tu daval je patrne, že v havru probiha to myti ručně, žadne kartače. A to samo i když myji auta po běžnem servise nejen připrava noveho auta.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2018 11:44

miromen4 píše:Ajif vždyť jsem tu daval foto ST už v červnu a to v takove řiti jako je haviřov.
A co se tyče myti tak z těch foto ST co jsem tu daval je patrne, že v havru probiha to myti ručně, žadne kartače. A to samo i když myji auta po běžnem servise nejen připrava noveho auta.

No jen aby!

-- 18. 8. 2018 12:45 --

Sauron píše:ajif: Prodava. Objednava sa uz od konca dubna. No jako dozvedet sa ze me s nim vjeli do mycky tak sa neznam :)

tobě to URČITĚ umyjí ručně, prodejkyňa ti to koziskama bude leštit!
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 18. 8. 2018 12:02

Ti to vyleští kuliskama, no.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 8. 2018 12:14

Ajif něco mi k tomu bylo řečeno, když jsem kupoval auto a pak jsem to pravě nedavno viděl na vlastni oko. Ale je fakt, že ta myčka byla s koulema.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 8. 2018 14:20

Dobra historka jak učeň myje auto v servisu před předáním, spadne mu houba na zem kde je i posypove kamení, na houbu se nalepi a on tim poskrabe lak :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 8. 2018 16:09

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků