Mercedes SL500 r129 koupil v USA a STK

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PiterSV 10. 3. 2018 12:19

Ahoj,

Koupil jsem v USA sl500 a chtěl bych ji zaregistrovat v mé společnosti v České republice (jsem z Polska). Mám pro tebe otázku, nebudou problémy s americkými lampami na technické prohlídce? Musím je vyměnit? Náklady na výměnu xenonu jsou asi 42 000 korun. Ano, tolik! Zřejmě také musím změnit sklo a pult, protože musí být homologováno pro Evropu. Žádám o pomoc.

Pozdravy, Piotr z Polska.
PiterSV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 3. 2018 12:20

Posli krówki
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 3. 2018 12:24

Na technické by s DOT cutoff neměl být problém. Konec konců, vždyť oslňuje znatelně méně než ECE.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2018 12:33

Piotr lotr.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 10. 3. 2018 14:55

Piotr ma dnes viezol Uberom.
Nebol si to ty?
Modry Hurvinek kombi.

Pls nepodtacaj to tolko a daj si pas nabuduce. Dik.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2018 14:56

Miordač. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 10. 3. 2018 15:08

Příjemce: Pane,

Vím, že tohle dopis bude vypadat překvapivě, ale chci, abyste se mnou porozuměli a pomohli mi tento návrh tím, že jsem se poprvé představil, jmenuji se pan William Kamadoka ze Súdánu v Africe, který sloužil v sudánské vládě po dobu 13 let jako Generální ředitelé ředitelů pro zlato a suroviny ve veřejném sektoru.

Mám částku 73,5 milionu dolarů v soukromé logistické společnosti v Belgii, kterou jsem ušetřil v bezpečnostní schránce jako cenné zboží. Potřebuji vaši pomoc, abych pomohl žádat fond jako svého partnera, v němž vám pošlu veškerý dokument a kód bezpečnostního boxu, abyste mohli se mnou prokázat partnerství se mnou. Byl jsem napaden opoziční stranou zbraňovými muži, kteří vedli ke škodě na obou nohách, které jsem teď v Jižní Africe v Unita nemocnici pro léčebné léčení už rok, ve kterém můj stav pohybu je nulový.

S veškerou důvěrou a upřímností vám dám 35% za pomoc, 10% za jakýkoli výdaj z obou stran a 55% za mne a mojí rodinu. S náležitým respektem chci, abyste věděli, že tyto peníze jsou můj život a to i mé rodiny, protože opoziční strana spálila všechny moje domy a majetek.

Doufám, že od vás okamžitě slyším.

Díky a být požehnán.

Pan William Kamadoka
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2018 15:11

Jop, přesně to mě napadlo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 10. 3. 2018 15:16

Tak Je to Polák a překládal mu to Google, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2018 15:27

A?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 10. 3. 2018 15:29

Mu pomoct, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2018 15:34

***** ho do ucha pšonka.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků