Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 11. 2018 10:25

Jestli PPL, DPD a podobní budou doručovat třeba večer bez příplatku, nebo převezmou pobočky pošty a já si to tam budu moct jít osobně vyzvednout v každým *****ákově, tak v pohodě. Ony ty ostatní firmy jsou taky pěknej bordel na kolečkách, jen prostě soukromý firmy.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 11. 2018 10:26

Zato ty všechno moc komplikujes. Muzes teda napsat, v cem je posta nenahraditelna, ze tam teda museji chodit lidi stat fronty? Nemyslim samozrejme instituce jako celni posta atd., ale takove ty pobočky všude kde delaji lidi zda se v podstate otroky.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 11. 2018 13:38

MV_cz píše:Jestli PPL, DPD a podobní budou doručovat třeba večer bez příplatku, nebo převezmou pobočky pošty a já si to tam budu moct jít osobně vyzvednout v každým *****ákově, tak v pohodě. Ony ty ostatní firmy jsou taky pěknej bordel na kolečkách, jen prostě soukromý firmy.

S PPL mam hodne blizkou pracovní zkusenost a to je neuveritelnej mega bordel.Od ty doby tu firmu nesnasim a zasadne pres ne nic neobjednavam.Vubec nechápu ze jeste nekrachli.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 10. 11. 2018 13:49

Jak je to dlouho? Dneska PPL patří pod DHL, takže vlastně byla prodána.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 11. 2018 13:54

asi rok a pul.prave sem delal v dhl a chvili jsme delali i zasilky ppl.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 11. 2018 14:09

Jako je fakt, že mě překvapuje, jak takovej obrovskej neflexibilní bordel na kolečkách jako je ČP může tak zázračným způsobem stále relativně dobře fungovat. Já mám například 50 z 52 Reflexů za rok vždy ve čtvrtek ve schránce.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 11. 2018 14:14

MV_cz píše:Jestli PPL, DPD a podobní budou doručovat třeba večer bez příplatku, nebo převezmou pobočky pošty a já si to tam budu moct jít osobně vyzvednout v každým *****ákově, tak v pohodě. Ony ty ostatní firmy jsou taky pěknej bordel na kolečkách, jen prostě soukromý firmy.

Hlavne by to v takovem objemu nikdo nezvladl
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 10. 11. 2018 15:30

MELLO píše:Jako je fakt, že mě překvapuje, jak takovej obrovskej neflexibilní bordel na kolečkách jako je ČP může tak zázračným způsobem stále relativně dobře fungovat. Já mám například 50 z 52 Reflexů za rok vždy ve čtvrtek ve schránce.

hlavně jestli polykací reflex doručili
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 11. 2018 17:01

I ten reflex by se dal koupit online a cist na compu, když to bez nej mello neprezije. Trvam na tom, ze by bylo dobře postu proste zrusit a překonat stredovek :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 11. 2018 17:29

Coze, 25km, bydlis nekde v Boubine ? Me teda nejvic vyhovujou služby typu zasilkovna atp, mam to par km a nemusim doma cekat az mi postak hodi do schránky listek, ze nejsem doma a na postu pro to muzu az druhy den. Třeba PPL zavola, reknu at to nechaji na depu a cestou z práce to vyzvednu. A jsou i lepsi služby.
A pro dopisy je zbytecny chodit od doby, kdy byl vynalezen e-mail, cili hned po skonceni stredoveku … :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 11. 2018 17:30

jak kde.u nas je jen posta.depa vsech ostatnich firem jsou nejbliz v Praze takze by bylo osobni odber docela ***** pro me.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2018 17:36

tak ja si tuhle chtel koupit neco na gearbestu, ze dobra cena a nez jsem vymyslel kam to poslat abych to fakt zvladl prevzit tak uz to stoji trojnasobek takze me by ukonceni posty bylo jedno, zlaty inpost packomat, fakt ma mensi problem s odberem veci v polsku nez v cr.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 11. 2018 17:36

A to jsem myslel, jaka je Liberec ***** světa...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 11. 2018 17:38

aha koukam ze tady mam treba tri naky ppl parcel shopy takze jsem lhal.akorat teda jak uz sem psal tak pres ppl si rozhodne nic neobjednam takze to neni pro me.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2018 17:39

v praze je to taky mega ojeb, jak nemuzes prebirat ve firme.

V ove to zas zasadne vozi do firmy v dobe obeda, coz je skvele kdyz nema firma recepci, to budu muset posilat do baraku vedle na slawalla.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků