Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 3. 2019 07:45

Arnie J píše:
MELLO píše:Normálně ti závidim.

Mně přijde že je na práškách, jak je furt ze všeho tak nadšený ... navíc bez chlastu :D

Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 3. 2019 07:51

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 3. 2019 09:27

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 3. 2019 09:43

ale tak my se s hopou kvůli tomu rozcházet nebudeme :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 19. 3. 2019 10:10

Ne, on snad i ty naše kecy bere pozitivně. O:-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 3. 2019 11:33

To doufám.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 3. 2019 11:35

Sice po sobě sem tam smaže nějaký sáhodlouhý příspěvek, ale je splachovací... :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 3. 2019 11:45

Nekdy je to moc. Hrozi nepochopeni a proto pak vse upravim. Pokud se mi nejake Vase vytky nelibi ozvu se.
Drobne stouchance prisuzuji tomu, ze nejste v zivite stastni a cinite je spise z nudy nebo zavisti. Neprikladam jim tedy velkou dulezitost. :D
Mi posilal kamos, toceny v Podebradech.

https://www.youtube.com/watch?v=iheABqyvRrc
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 3. 2019 17:43

švihák lázeňský :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 3. 2019 18:21

Teď mám řídí lokotku celkem sympatická maschinenführerin, to bude asi ta z idnesu.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 21. 3. 2019 19:03

Jdu z vecere a dobrej material jsem vytezil. Nekolikrat jsem si overoval, ze to neni lez. A neni.
2 prihody jako zvon! :D

-- 21. 3. 2019 19:22 --

Asi 15 let nazad, se nove dvoukoli, kola na podvozek vozila na vagonech a sundavala velkym jerabem, primo v hale.
Mel nosnost 50 tun, ohromny hak, na nej se dalo ocelove oko s 4 lanky a mensimi hacky na koncich.
Ty se protahnou pod osu dvoukoli a sundaji uz primo na kolej a rucne odsunou na urcene misto.

Nahore na vagonu celou vykladku ridil p. Mastik, spokojeny jak jde prace pekne od ruky a ze bude do svaciny hotovo. Posledni dvoukoli. Kolem sla svacinarka, polevil tedy v ostrazitosti a jeste z vagonu ji diktoval svou objednavku.
Potom seskocil dolu a .....

Nevsimnul si, ze kolegove jiz posledni dvoukoli odhaknuli a on skocil primo rozkrokem na kyvajici se hacek. Ten projel nejen monterkama, ale i sourkem a zastavil se az o kost.

Zle jazyky tvrdi, ze trvalo drahnou dobu nez se dostavila zavodni lekarka, protoze nejprve bylo nutne zjistit rozsah samotneho roztrzeni pytle, zda mu nevypadly koule tou dirou ven, jak nejlepe ten hak dostat -zda lehce nevytahnout jerabem nahoru a ze to treba vyklouzne, nebo zda ho vyhaknout a poslat i s lankem a ocelovym okem trolejbusem do nemocnice. A kdyz se to z pytle energicky vyskubne, ze treba bude stacit jen naplast a doktor se na to vubec nemusi volat.
Nakonec to tedy bylo v nemocnici na šití, zadne trvale nasledky po pracovnim urazu nejsou zname a na tuto neprijemnost se skoro zapomnelo, prece jen uz je to hodne roku nazad.
Pan Mastik pracoval na dilne az do odchodu do duchodu a byl jednim ze zkusenych pracovniku, prijemnych a laskavych. Zazil jsem ho. Jen se mi sam nikdy nepochlubil. :-)
Naposledy upravil hopa26 dne 21. 3. 2019 20:20, celkově upraveno 1
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 3. 2019 20:09

Auuu… tomu se říká mit to na haku :P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 21. 3. 2019 20:12

Nevypadl_y
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 21. 3. 2019 20:14

Ty nevíš, že se nemá jmenovat? Co na to GDPR? Ale storka dobrá.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 21. 3. 2019 20:19

Poldo, ok diky. Smolim druhou rychle nez zapomenu a tecou mi slzy. :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků